اعلام حمایت اصلاح طلبان وحامیان دولت در شهرستان ماسال از قرار گیری نام کیوان محمدی درلیست گزینه های تصدی استانداری گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۷  
false
false

ساعاتی قبل اصلاح طلبان و حامیان دولت در شهرستان ماسال با صدور بیانیه ای در خصوص گزینه های محتمل تصدی استانداری گیلان اعلام موضع داشتند.

شرح این بیانه که در اختیار تدبیر تالش قرار گرفته به شرح زیر می باشد :

“به نام خدا

در عرصه های حساس سیاسی و اجتماعی همواره خردگرایی و تعامل مبتنی بر قانون و عدالت برای پیشبرد برنامه های اصلاحی ضرورتی انکارناپذیر است.

بی تردید اتحاد و انسجام، افزایش امنیت و حفظ منافع ملی را به همراه خواهد داشت.

دریافته ایم که تحصیل قدرت برای آرامش و اداره ی جامعه بر اساس عقلانیت جمعی، بنیان تفکر اصلاح طلبی را پی ریزی کرده و آن را بمنزله حق شهروندی قلمداد می کنیم که میتوان با اتکا به نقش مشارکت آگاهانه اقشار ملت، روزنه های نابسامانی و تخریب را مسدود کرد.

در غالب عرصه های اجتماعی، گردش نخبگان با رویکرد حضور مبتنی بر شایسته سالاری و توانمندی به عنوان سرمایه ارزشمندی برای کشور محسوب می شود.

عزم اجتماعی برای توسعه و تعالی جامعه آنگاه محقق می گردد که سرمایه های انسانی خلاق، شجاع، کاردان و مقبول در جایگاه قدرت و مدیریت قرار گیرند.

مردم آگاه گیلان نیز با منش انقلابی و روش قانونمند فرزندان فرهیخته اش فارغ از هرگونه موج و تنش و تفرقه، همواره قدردان نیروهای دانا و توانای خود بوده است.

در این برهه از زمان و پس از حماسه حضور مردم ایران سربلند در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ و تجدید بیعت ملت با دولت برامده از تدبیر خود ، شاهدیم که دولت عزم ان کرده تا در راستای پاسخ گویی به مطالبات مردم و پیشبرد اهداف خود تغییراتی در سطح مدیران ارشد استانها به جهت تسریع بخشی برای رسیدن به چشم انداز توسعه مناطق مختلف کشور اغاز نموده است .

به فراخور این مهم و به دنبال ادامه انتقال جناب دکتر محمدعلی نجفی به استان البرز طبعا مردم استان گیلان نیز تا روزهای اتی استاندار جدید خود به عنوان عالی ترین نماینده دولت در استان را خواهند شناخت

در این راستا ما اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان ماسال جناب آقای دکتر “کیوان محمدی” دبیر حزب اعتدال و توسعه و رییس سازمان برنامه و بودجه استان را بمنزله ی سرمایه ای گرانقدر و شایسته در سطح مدیریت کلان استانی در غالب عرصه ها با محک های سیاسی، اجتماعی و اخلاقی آزموده ایم و دریافته ایم که با اندیشه ای فراگیر و عملکردی شفاف در زمره ی افرادیست که قادر به اداره ی مطلوب استان میباشد.؛ زیرا کارنامه موفق و سابقه درخشان وی بیانگر غنای مدیریتی و شخصیتی ایشان بوده است.

اعتقاد به ارکان نظام، شهامت، تعهد، پایبندی به قانون، اعتماد سازی، تعامل، دینداری، اخلاق مداری، دلسوزی و برنامه محوری را در عملکرد این مدیر لایق سراغ داریم

برایند این نظرات ما فعالین سیاسی، اجتماعی و ستادی به خاصه اصلاح طلبان شهرستان ماسال را مجاب ساخت تا ضمن احترام به همه سلایق و عقاید و باتوجه به عملکرد گذشته افراد اقایان

۱ مهندس قاسم رمضانپور ۲ مهندس هادی حقشناس ۳ مهندس سید احمد حسینی ۴ دکتر عبدالغفار شجاع ۵ دکتر کیوان محمدی را بهترین گزینه در مسند استانداری گیلان بدانیم و مورد حمایت خود قرار دهیم که انشالله منشا خیر و صلاح خواهد بود

به امید گیلانی اباد”

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.


true