سه‌شنبه, 2 مرداد 1403 Tuesday, 23 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42729 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد دیدگاهها : 2416×
بیش از۹۱۰ میلیارد ریال طرح اشتغالزایی در آستارا بررسی شد
30 مرداد 1397 ساعت: 15:04
شناسه : 135726
2

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا از بررسی بیش از ۹۱۰ میلیارد ریال طرح اشتغال‌زایی در کارگروه شورای اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان خبر داد.

پ
پ

یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آستارا - بیش از۹۱۰ میلیارد ریال طرح اشتغالزایی در آستارا بررسی شد - آستارا

یونس رنجکش در یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آستارا اضافه کرد: این مقدار تسهیلات پیش بینی شده مربوط به ۶۸۷ طرح مصوب کارگروه است.

وی اضافه کرد: از این مقدار طرح مصوب ۶۰۵ مورد مربوط به اشتغال زایی روستایی با اعتبار پیش بینی بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال و۸۲ طرح فراگیر با پیش‌بینی اعتبار مورد نیاز بیش از ششصد و ده میلیارد ریال است.

به گفته وی؛ با این تعداد طرح و اعتبار تسهیلاتی پیش بینی شده حدود ۲ هزار فرصت شغلی جدید در نظر گرفته شده است.

فرماندار آستارا یادآور شد: ۸۶۹ متقاضی اشتغال زایی در آستارا در بخش فراگیر و اشتغال روستایی در سامانه کارا ثبت نام داشته است.

وی اظهار داشت: هم اکنون پرونده ۳۹۷ متقاضی پس از بررسی های نهایی از سوی کارگروه به بانک‌های عامل ارسال شده است که ۷۸ نفر آنان موفق به دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۳۱ میلیارد ریال شده اند و مابقی در حال پرداخت میباشد.

یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آستارا

وی ادامه داد: تعداد طرح‌ها و میزان اعتبارات پیشنهادی مصوب شده ۳ برابر ظرفیت اعتباری شهرستان همچنین ۳۱۰ میلیارد ریال در دو بخش اشتغال فراگیر و روستایی است که به ترتیب اولویت و نوبت به متقاضیان پرداخت می‌شود و در صورت نقص پرونده و یا عدم مراجعه متقاضی به شخص دیگر پرداخت خواهد شد.

رنجکش اضافه کرد: بانک‌های عامل تا پایان شهریور ماه جاری فرصت دارند نسبت به جذب اعتبارات تخصیصی و پرداخت وام اقدام کنند و تسریع در کار بانک یک ضرورت است.

وی خواستار مراجعه متقاضیان و پیگیری های مربوطه در راستای دریافت تسهیلات نیز شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.