جمعه, 25 خرداد 1403 Friday, 14 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42218 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد دیدگاهها : 2402×
نوشیدن خون مار توسط سربازان ارتش + تصاویر
3 شهریور 1397 ساعت: 10:30
شناسه : 136130
1

وقتی قرار است برای بقا در جنگل هر چیزی را بخورید؛ حتی حیواناتی که تصورش را هم نمی‌توانید بکنید!

پ
پ

Cobra Gold 2018 10 - نوشیدن خون مار توسط سربازان ارتش + تصاویر - ارتش

پرسنل نظامی ۲۹ کشور مختلف شامل سربازان کره جنوبی و ایالات متحده امریکا در بزرگترین تمرین نظامی چندملیتی که هر سال برگزار می‌شود شرکت کردند.

این مراسم در جنوب شرقی آسیا و در پایگاه نیروی دریایی سلطنتی تایلند واقع در منطقه ساتاهیپ استان چنبوری کشور تایلند انجام می‌گیرد تا همکاری امنیتی منطقه‌ای را بیشتر کند.

یکی از این سری تمرینات نظامی مشترک Cobra Gold 2018 در اردوگاه گُردان نیروی شناسایی است. در این تمرینات عجیب و غریب و البته سخت و منزجرکننده، سربازان باید به دستور یک مربی نیروی دریایی تایلند خون مار کبری را به صورت خام بنوشند تا بتوانند در تمرینات بقا در جنگل موفق شوند.

این مربی به آنها می‌آموزد که چطور یک مار را در جنگل شکار کنند، پوست آن را بکنند و امعا و احشای آن را بیرون بکشند تا بتوانند در جنگل زنده بمانند.

گریل و کباب کردن میمون و خوردن گوشت آن از دیگر تمریناتی است که سربازان در طی این دوره باید انجام دهند. چه خوششان بیاید و چه نیاید، آنها باید یاد بگیرند رتیل را به عنوان غذا ببینند و برای زنده ماندن از این گونه عنکبوت پشمالو تغذیه کنند.

Cobra Gold 2018 9 - نوشیدن خون مار توسط سربازان ارتش + تصاویر - ارتش

Cobra Gold 2018 8 - نوشیدن خون مار توسط سربازان ارتش + تصاویر - ارتش

Cobra Gold 2018 5 - نوشیدن خون مار توسط سربازان ارتش + تصاویر - ارتش

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.