وقتی قرار است نماینده مجلس در شورای تأمین مجوز باز بودن مغازه‌ها در شب را اخذ کند!
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۸  
false
false

image 2018 9 2 22 30 1 657 JFG 600x337 - وقتی قرار است نماینده مجلس در شورای تأمین مجوز باز بودن مغازه‌ها در شب را اخذ کند!

به گزارش «بامردم»، مسعود کاظمی شهردار لاهیجان در جلسه‌ای با حضور واحدهای صنفی خیابان شهید بهشتی که در اتاق اصناف برای تشریح طرح شب‌های روشن برگزار شد اظهار داشت: «مغازه‌هایی که تمایل دارند می‌توانند با تضمین امنیت نسبت به باز بودن تا صبح اقدام کنند پیگیری‌های نماینده شهرستان در مجلس در شورای تأمین مجوز باز بودن مغازه‌ها هم اخذ خواهد شد.»

این اظهارات در شرایطی نقل‌شده که همگان می‌دانند نماینده مجلس در شورای تأمین نقشی ندارد و حتی باورش نیز سخت است شهردار لاهیجان این‌چنین اظهارات عجیب و نسنجیده‌ای را مطرح کرده باشد!

جالب است که بدانیم طرح شب‌های روشن با هماهنگی مستقیم استاندار پیگیری و در شهرستان اجرایی شد، ضمن اینکه طرح آن در لاهیجان توسط فرماندار در شورای تأمین شهرستان مطرح و تصویب و شهرداری موظف به اجرا شد و هیچ ارتباطی به نماینده شهرستان نداشته و درواقع نماینده در این رابطه هیچ نقشی ندارد!

جالب آنکه حتی مباحث امنیتی نیز توسط شورای تأمین شهرستان برقرار می‌شود و عجیب است که چرا و با چه هدفی کاظمی این اظهارات را مطرح کرده است.

56 397x400 - وقتی قرار است نماینده مجلس در شورای تأمین مجوز باز بودن مغازه‌ها در شب را اخذ کند!

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true