اختصاص ۶۲ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه تولید و اشتغال شهرستان رودسر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳۰ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

احمدی 2 600x400 - اختصاص ۶۲ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه تولید و اشتغال شهرستان رودسر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ سید محمد احمدی صبح امروز در نهمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان در شهرستان رودسر با تاکید بر ضرورت جذب اعتبار اختصاص یافته به شهرستان در حوزه رونق تولید و اشتغال افزود: برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی که تسهیلات لازم برای تولید نیاز دارند می توانند از این منابع استفاده کنند.

وی با بیان اینکه باید در رونق تولید تحرک بیشتری را شاهد باشیم اظهار کرد: همه ما مکلفیم از تولید حمایت کنیم و در این مسیر باید از منابع موجود به خوبی استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: بانک ها به جای نگاه سخت گیرانه در این عرصه شیوه های حمایتی را رویکرد کار خود قرار دهند چرا که معتقدم هر گونه سیاست سخت گیری جواب عکس خواهد داد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان در بخش دیگری از سخنان خود از دو اتفاق مهم و ارزشمند در استان در راستای حمایت از تولید و اشتغالزایی خبر داد و گفت: تشکیل شورای معادن و تصویب طرح ساماندهی آب بندان های استان ۲ اقدام مهم است که آیندگان در این زمینه بعدها قضاوت خواهند کرد.

وی اظهار داشت: تشکیل شورای معادن با کار کارشناسی دقیق انجام شده و شیوه نامه های اجرای طرح ساماندهی آب بندان ها به فرمانداری ها ابلاغ شده که باید از آن به خوبی مراقبت شود و در این مسیر طبعاً جلوی برخی زیاده خواهی ها در این عرصه گرفته خواهد شد.

بررسی رفع موانع تولید شهرستان 2 600x400 - اختصاص ۶۲ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه تولید و اشتغال شهرستان رودسر

سرپرست فرمانداری رودسر نیز در این جلسه روند اعطای تسهیلات اشتغال زایی در دو بخش طرح کارا و اشتغال فراگیر را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: شواهد نشان می دهد در حوزه پرداخت اشتغال تلاش های خوبی صورت گرفته است.

علی وارسته با اشاره به فعالیت ۸۲ واحد صنعتی در این شهرستان افزود: سال گذشته در قالب طرح کارا از مجموع سهم شهرستان در حوزه  اشتغال نیمی از آن به متقاضیان پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع سهم رودسر در حوزه اشتغال روستایی که ۲۰ میلیارد تومان بوده ۱۴ میلیارد تومان یعنی حدود ۷۰ درصد پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در حوزه اشتغال فراگیر از مجموع ۳۰میلیارد تومان اعتبار تخصیصی به رودسر ۷ میلیارد تومان آن پرداخت شده و انتظار داریم بقیه نیز محقق شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true