چهارشنبه, 3 مرداد 1403 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42759 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 2416×
اطلاعیه توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان
4 دی 1397 ساعت: 20:00
شناسه : 145126
6

در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان از فردا چهارشنبه 40 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 8900 تومان در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای رفاه و هفت و بزودی در جانبو به تدریج توزیع خواهد شد. وهمچنین در سایر شهرستانهای گیلان نظیر املش(فروشگاه هفت) […]

پ
پ

گوشت قرمز منجمد - اطلاعیه توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان - 'dghk
در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان از فردا چهارشنبه 40 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 8900 تومان در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای رفاه و هفت و بزودی در جانبو به تدریج توزیع خواهد شد.

وهمچنین در سایر شهرستانهای گیلان نظیر املش(فروشگاه هفت) ماسال(فروشگاههای هفت، رحمتی و طاهریان)،سیاهکل(فروشگاه هفت)،شفت(فروشگاههای علیزاده و رفیعی) ،رضوانشهر(فروشگاه های کریمی ونوری)آستارا(جانبو) فومن ( فروشگاه هفت) آستانه اشرفیه(فروشگاه های هفت و جانبو) ، رودبار(فروشگاههای رفاه و دانشمند)،لنگرود(فروشگاههای هفت و رفاه) ، انزلی(فروشگاههای جانبو و مارلیک) ، صومعه سرا(فروشگاه های کامران و پژمان و افق کوروش)، لاهیجان(فروشگاه های حسین زاده و کارگر)، تالش(فروشگاه های سیدمحمدی ، گیلاندوست و نیایش و افق کوروش) رشت(هفت و رفاه و بزودی درجانبو)نیز توزیع خواهد شد.

همزمان با این اقدام 16 تن گوشت قرمز منجمد برزیلی با قیمت ۲۹,۵۰۰ تومان و سایر گوشت های منجمد با قیمت ۲۸ هزار تومان از فردا چهارشنبه در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای دلفین (منظریه)، رفاه- فریدون شریفی(م بزرگ)-فدائی یوسف(م پاسداران)-مجتبی نوری(سرزمین شمالی)-فلامینگو خمام و خشکبیجار توزیع خواهد شد.

وهمچنین گوشت قرمزمنجمد در این مرحله فقط در سایر شهرستانهای شفت، آستانه اشرفیه، رودبار، لنگرود، انزلی، سنگر، لاهیجان، تالش، نیز توزیع خواهد شد.
لذا ضمن حضور بازرسین این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز توزیع، هموطنان ارجمند نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به سامانه 124 گزارش نمایند.

محمد بداشتی
مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی
سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.