اطلاعیه توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۳۹۸  
false
false

قرمز منجمد 600x400 - اطلاعیه توزیع 40 تن مرغ منجمد و 16 تن گوشت قرمز منجمد در گیلان
در راستای رسالت برنامه های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان گیلان از فردا چهارشنبه ۴۰ تن مرغ منجمد با قیمت مصوب ۸۹۰۰ تومان در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای رفاه و هفت و بزودی در جانبو به تدریج توزیع خواهد شد.

وهمچنین در سایر شهرستانهای گیلان نظیر املش(فروشگاه هفت) ماسال(فروشگاههای هفت، رحمتی و طاهریان)،سیاهکل(فروشگاه هفت)،شفت(فروشگاههای علیزاده و رفیعی) ،رضوانشهر(فروشگاه های کریمی ونوری)آستارا(جانبو) فومن ( فروشگاه هفت) آستانه اشرفیه(فروشگاه های هفت و جانبو) ، رودبار(فروشگاههای رفاه و دانشمند)،لنگرود(فروشگاههای هفت و رفاه) ، انزلی(فروشگاههای جانبو و مارلیک) ، صومعه سرا(فروشگاه های کامران و پژمان و افق کوروش)، لاهیجان(فروشگاه های حسین زاده و کارگر)، تالش(فروشگاه های سیدمحمدی ، گیلاندوست و نیایش و افق کوروش) رشت(هفت و رفاه و بزودی درجانبو)نیز توزیع خواهد شد.

همزمان با این اقدام ۱۶ تن گوشت قرمز منجمد برزیلی با قیمت ۲۹,۵۰۰ تومان و سایر گوشت های منجمد با قیمت ۲۸ هزار تومان از فردا چهارشنبه در شهرستان رشت توسط فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای دلفین (منظریه)، رفاه- فریدون شریفی(م بزرگ)-فدائی یوسف(م پاسداران)-مجتبی نوری(سرزمین شمالی)-فلامینگو خمام و خشکبیجار توزیع خواهد شد.

وهمچنین گوشت قرمزمنجمد در این مرحله فقط در سایر شهرستانهای شفت، آستانه اشرفیه، رودبار، لنگرود، انزلی، سنگر، لاهیجان، تالش، نیز توزیع خواهد شد.
لذا ضمن حضور بازرسین این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز توزیع، هموطنان ارجمند نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به سامانه ۱۲۴ گزارش نمایند.

محمد بداشتی
مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی
سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true