×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 11 خبر

رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت با ابراز تسلیت ایام شهادت حضرت علی علیه السلام اظهار داشت: در ایامی که شهرداری رشت در مدتی طولانی شهردار ندارد، فشاری مضاعف بر روی مدیران و پرسنل شهرداری وجود دارد و به همین دلیل باید قدردان آنها باشیم.

رضا رسولی با اشاره به جلسات متعدد جهت بررسی راهکارها برای برخورد با متخلفان و نظم بخشیدن به ساخت و ساز افزود: در این سالها به کفایت راهکارها بررسی شد و امروز دیگر باید وارد فاز عملی شویم.

وی با اشاره به سلامت کاری قالب پرسنل شهرداری بیان داشت: امروز اکثر پرسنل شهرداری رشت از سلامت کاری برخوردار هستند ولی با این وجود هستند افرادی که به تخلفات دامن می زنند و باعث پایین آمدن اعتماد مردم به کل مجموعه می شوند.

رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت که عضو کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری رشت نیز می باشد با اشاره به نوع پرونده های ارجاعی به کمیسیون ماده ۱۰۰ افزود: تمام پرونده هایی که در این سالها به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع شده متعلق به افرادی بوده که جهت رفع نیازهای ابتدایی زندگی خود و برای داشتن یک سقف برای زندگی خانواده خود تلاش نموده اند ولی افرادی هستند که در همان محله ها اقدام به ساخت واحدهای متعدد به صورت خلاف نموده اند ولی پرونده ای برای آنها در کمیسون ماده صد ارجاع نگردید.

رضا رسولی با اشاره به رویکردهای سالیانه شورای شهر رشت افزود: در هر سال سعی کردیم بر روی یک موضوع به شکل ویژه تمرکز کنیم و امسال نیز تاکید شورا بر نظم بخشیدن به ساخت و سازها می باشد که بخشی از این نظم بخشیدن مربوط به اجرای صحیح طرح تفصیلی است و بخشی دیگر ساخت و ساز ها در املاک نسقی و به شکل خلاف است که این نوع ساخت و سازها امنیت شهر را به خطر می اندازد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.