×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

ازدواج عقد 570x400 - چند ازدواج پر سر و صدای سلبریتی های ایرانی +تصاویر

ازدواج سلبریتی ها یکی از مهم ترین بخش های زندگی آنهاست که زیر ذره بین هوادارانشان قرار دارد و به دلیل اهمیت زیاد آن برای هواداران گاهی با شایعه و جنجال همراه است. در میان ازدواج های اخیر سلبریتی ها بسیاری از آنها با شایعه و جنجال و البته سکوت هنرمندان در مقابل شایعات همراه بود که به واقعیت تبدیل شد.source - چند ازدواج پر سر و صدای سلبریتی های ایرانی +تصاویر

ازدواج سلبریتی ها

پس از آنکه داستان ازدواج همایون شجریان داغ شد، بار دیگر موضوع ازدواج های پرسروصدای سلبریتی ها در صدر خبرها قرار گرفت.
حالا دیگر دوره این که سکوت نشانه رضایت و یا تایید است گذشته، حالا سکوت چندین معنا می تواند، داشته باشد که یکی از آنها این است که ارزش جواب دادن، ندارد که به نوعی همان ضرب المثل قدیمی است که می گوید:جواب ابلهان خاموشی است ! گاهی هم سکوت به این معناست که به شما ربطی ندارد و سرتان را از زندگی خصوصی و شخصی دیگران خارج کنید و بگذارید مردم به زندگی شان برسد ! گاهی هم سکوت برای در حالت تعلق نگه داشتن کسانی است که قدرت این را ندارند که سرشان را از زندگی دیگران خارج کنند ! به نظر می رسد این گروه بشدت از سکوت و تعلیق اذیت می شوند.

ازدواج های جنجالی سلبریتی ها

واقعیت این است که سلبریتی ها و افراد مشهور زندگی شخصی و خصوصی به معنای عام ندارند! چه آن زمان که وسایل ارتباط جمعی مثل امروز نبود و شبکه های اجتماعی اینقدر وسیع و مرتبط به یکدیگر نشده بودند، که فضای رصد زندگی دیگران و بخصوص هنرمندان و افراد معروف را فراهم کنند. قدیم ترها هم بلاخره آنهایی که نانشان به حواشی زندگی شخصی هنرمندان بسته بود بهرحال هر جور شده خبری از این قشر به دست می آورند و آن را می فروختند به نشریات به اصطلاح زرد.عکاسان پاپاراتزی در کشورهای اروپایی و آمریکایی هنوز هم بازارشان داغ است و شب و روزشان را می گذارند برای ثبت یک عکس از ورزشکاران و هنرمندان و خانواده آنها.برای پاپاراتزی ها پول چندان مهم نیست؛ هیجان و شهرت برایشان بیشتر می ارزد. اما در کشور ما شایعه سازی – که البته گاه رگه هایی از واقعیت هم در درونش هست – پیرامون سلبریتی ها نقش پاپاراتزی را ایفا می کند. بخصوص الان که شبکه های اجتماعی نه صاحبی دارد و نه کسی هست که پیگیر ماجرا باشد.یکی پیدا می شود بر اساس گمانه ها و اخبار درست و غلط تیری در تاریکی پرتاب می کند؛ حالا یا می گیرد یا نمی گیرد.اگر گرفت که صفحه اجتماعی او فالورهای بیشتری به دست می آورد و اگر نگرفت صاحب آن چیزی از دست نداده و مصیبت می ماند برای کسی که شایعه درباره او ساخته شده است !
سکوت همایون

%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86 %D8%B4%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86 - چند ازدواج پر سر و صدای سلبریتی های ایرانی +تصاویر

ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی در هاله ای از ابهام

چند روز قبل خبر ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی مثل بمب در شبکه های اجتماعی منفجر شد.گفتند، پسر محمدرضا شجریان که چند سال قبل با خواهر زن پدر خود ازدواج کرده بود، او را طلاق داده و با همسر سابق رامبد جوانازدواج کرده است.دولتشاهی که یکی از بازیگران پرکار سینماست در مجموعه موسیقیایی «سی» نقش رودابه را بازی کرد.مجموعه ای که همایون شجریان خواننده آن بود و با استقبال زیادی روبه رو شد.بعد از انتشار این ازدواج همایون شجریان و دولتشاهی هر دو سکوت کردند و هیچ واکنشی نسبت به این خبر نداشتند.برخی این سکوت را نشانه تایید این ازدواج دانسته اند و برخی هم گفتند یعنی جواب ابلهان خاموشی است !
جالب این جاست زمانی که خبر ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان منتشر شد این دو نفر دربرابر آن سکوت کردند و بعد از چند ماه که در مراسم و جشن ها دو نفری دیده شدند آرام آرام و بدون هیجان و واکنش خبر رسمیت یافت و دوستان رامبد و نگار به این رسمیت بخشیدن کمک کردند.


سکوت پیمان

%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%87 %D8%B1%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7 %D9%88 %D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86 %D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%86%DB%8C - چند ازدواج پر سر و صدای سلبریتی های ایرانی +تصاویر

سکوت پیمان قاسمخانی در ازدواج بهاره رهنما

یکی از طلاق های پر تعلیق در حوزه بازیگران جدایی بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی است. شایعه این طلاق چند پهلو و با ایهام منتشر شد.اما هر دو در برابر آن سکوت کردند.این سکوت داشت به این نتیجه می رسید که خبر دروغ است که بهاره طاقت نیاورد و غیر مستقیم از جدایی اش گفت.یک بار در مصاحبه ای گفت که او و پیمان قاسمخانی مثل دو تا دوست هستند و بعدتر در ویدیویی که از او منتشر شد به خانم های جوان توصیه کرد که وارد زندگی مشترک مردم نشوند و … اما پیمان قاسمخانی همچنان به سکوت خود در اینباره ادامه داد و ترجیح داد مردم به گمانه زنی و بهاره به غیر مستقیم گویی ادامه دهند.تا این که چند ماه قبل بهاره رهنما به سر و صدای زیاد خبر ازدواج مجددش با یک کارخانه دار پولدار را منتشر کرد و برای همیشه آب پاکی روی دست مردم ریخت.


سکوت مهدی

%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C %D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%AF%D9%84 %D9%88 %D8%A8%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B4 %D8%B7%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%DB%8C - چند ازدواج پر سر و صدای سلبریتی های ایرانی +تصاویر

سکوت مهدی پاکدل در جدایی از بهنوش طباطبایی

همانقدر که ازدواج مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی با سر و صدا و مبارک باد و کف و دست و هورا همراه بود، جدایی این دو نفر در هاله ای از ابهام چند ماهی در حالت تعلیق داشت.حتی کار به پلیس بازی هم کشید و یک خبرنگارنما به طباطبایی زنگ زد و از او درباره جدایی اش پرسید و طباطبایی گفت دراین باره حرف نمی زند ! و آن خبرنگار مصاحبه تلفنی را منتشر کرد و این گمانه را به وجود آورد که حرف نمی زنم یعنی بله جدا شده ایم ! طباطبایی که کلا اهل سر و صدا و مصاحبه و حاشیه نیست بعد از ان سکوت کرد تا این که عکسی همراه پدرش در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت:تنها مرد زندگی من ! و همین جمله کافی بود که طلاق مهدی و بهنوش رسمیت پیدا کند.اما مهدی پاکدل همچنان به سکوتش ادامه داد.یکی از راه هایی که مردم حس کنجکاوی خود درباره زندگی سلبریتی ها را ارضاء می کنند سر زندن به صفحه اینستاگرام بازیگران است.اگر بازیگری چه زن و چه مرد برای مدتی عکس دو نفری با همسرش را به اشتراک نگذارد این گمانه شدت می گیرد که این دو نفر از همه جدا شده اند.کاری که مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی کردند و همه عکس های مشترکشان را از اینستاگرامشان پاک کردند !


سکوت بنیامین

%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86 %D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%B1 %D9%88 %D8%B4%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C - چند ازدواج پر سر و صدای سلبریتی های ایرانی +تصاویر

ازدواج بنیامین بهادری با شایلی محمودی

دو سال قبل درست همان شبی که قرار بود بنیامین بهادری به برنامه خندوانه برود، خبری منتشر شد مبنی بر ازدواج بهاره افشاری با این خواننده پاپ ! افشاری خیلی زود و سریع نسبت به این خبر واکنش نشان داد و حتی صفحه آخر شناسنامه خود را منتشر کرد و نوشت با هیچ مردی زندگی مشترک ندارد.دوستان و نزدیکانش نیز به نوعی این خبر را تکذیت کردند. اما بنامین بهادری سکوت کرد و آن شب البته به خندوانه نرفت.بعدها غیر مستقیم اما این خبر را تکذیب کرد و وقتی به هند رفت تا در فیلم سلام بمبئی بازی کند، عکسی از یک بازیگر هندی در کنار دخترش؛ بارانا منتشر کرد و همسر جدیدش را معرفی کرد.
سلبریتی ها زندگی آرامی ندارند، هر روز خبری درباره آنها منتشر می شود؛ گاهی درست و گاهی دروغ. واقعیت این است که اگر آنها بخواهند مدام به این شایعات جواب بدهند باید وقت زیادی را صرف این کار بکنند.کاری که محراب قاسمخانی تقریبا انجام می دهد.او در صفحه اینستاگرامش به شایعاتی که پیرامون زندگی شخصی و خصوصی اش منتشر می شود، جواب می دهد؛ شایعاتی مثل معتاد شدن شقایق دهقان و ….
اما خیلی از بازیگران ترجیح می دهند به سکوت چند پهلوی خود ادامه دهند و بگذارند مردم توی حال خودشان باشند و با شایعات زشت روز های خود را سپری کنند.

نمناک

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.