پنج‌شنبه, 3 خرداد 1403 Thursday, 23 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41798 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2384×
چگونه به اوکراین سفر کنیم
 • 28 مهر 1398 ساعت: 22:06
 • شناسه : 160709
  0

  وقت سفارت اوکراین اخذ وقت سفارت اوکراین جهت شرکت در تور اسکی این کشور ضروری می باشد و البته برای گرفتن وقت سفارت راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که بهترین روش مراجعه به وب سایت های اینترنتی معتبر می باشد. ویزا های این کشور به انواع مختلف دسته بندی می شوند و می […]

  پ
  پ

  وقت سفارت اوکراین

  اخذ وقت سفارت اوکراین جهت شرکت در تور اسکی این کشور ضروری می باشد و البته برای گرفتن وقت سفارت راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که بهترین روش مراجعه به وب سایت های اینترنتی معتبر می باشد. ویزا های این کشور به انواع مختلف دسته بندی می شوند و می توانید متناسب با خواسته خود اقدام به درخواست ویزای مورد نظر نمایید. سفارتخانه اوکراین در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه فعال می باشد و می توانید به صورت حضوری در آن حاضر شوید.

  اکران یکی از کشور های اروپایی می باشد که بسیاری به دلایل مختلف تمایل به سفر کردن به این کشور را دارند و یکی از دلایل عمده گردشگران را می توان استفاده کردن از تفریح اسکی در اوکراین دانست. پیست اسکی در اوکراین می تواند هیجان انگیزترین لحظات را برایتان به ارمغان آورد و به همین دلیل تور های متعددی در این مواقع به مقصد اوکراین برگزار می شود و می توانید در این تور ها شرکت نمایید. اما توجه داشته باشید که هر کاری نیازمند اقداماتی است که حتما باید انجام شوند و از جمله مهمترین اقدامات مورد نیاز  برای سفر به اوکراین و یا شرکت در تور این کشور می توان به اخذ وقت سفارت اوکراین اشاره کرد. در صورتی که وقت سفارت اوکراین را دریافت نکرده باشید اجازه خروج از کشور به شما داده نخواهد شد و به همین دلیل باید گفت ضروری است که اقدام به اخذ وقت سفارت نمایید. وقت سفارت به منزله اخذ یک نوبت برای انگشت نگاری و همچنین مصاحبه می باشد و پس از حاضر شدن در این روز است که اجازه سفر به شما داده خواهد شد. توجه داشته باشید که حتما در این روز باید در سفارت حضور داشته باشید.

  1 3 - چگونه به اوکراین سفر کنیم - اوکراین

  راه های اخذ وقت سفارت اوکراین

  برای اخذ وقت سفارت اوکراین راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که در حالت کلی این راه ها را می توان به دو نوع حضوری و غیرحضوری دسته بندی نمود و منظور از روش حضوری مراجعه به سفارت اوکراین در تهران می باشد و با مراجعه به سفارتخانه باید به بخش کنسولگری مربوط به ویزا درخواستی خود مراجعه نمایید چرا که در این سفارت بخشهای متناسب با نوع ویزا از یکدیگر تفکیک شده اند و به همین دلیل می توانید به روش ساده تری اقدام به ارائه کلیه مدارک خود نموده و وقت سفارت اوکراین را دریافت نمایید. یکی دیگر از روش های اخذ وقت سفارت را می توان به مراکزی غیرحضوری نسبت داد که به همین منظور مراکز متعددی فعالیت می کنند و از میان آنها باید مرکز معتبری را انتخاب نمایید. این مراکز به دلیل آشنایی کاملی که با راه های اخذ وقت سفارت دارند می توانند بهترین عملکرد را داشته و اتلاف وقت را به صفر برسانند و به همین دلیل می توانید در مدت زمان کوتاه تری وقت سفارت این کشور را دریافت نمایید.

  ویزا اوکراین

  همانطور که در بخش های قبل نیز به آن اشاره شد یکی از مهمترین مراحل برای اخذ ویزای اوکراین اخذ وقت سفارت اوکراین می باشد و البته باید مشخص کنید که قصد اخذ چه نوع ویزایی را دارید و هدف شما از سفر نوع ویزا را مشخص خواهد کرد و در صورتی که جهت شرکت در تور اسکی اوکراین تمایل به اخذ ویزا دارید باید ویزا توریستی اوکراین را دریافت نمایید و تمامی اعمال مربوط به اخذ این ویزا باید به صورت کامل رعایت شوند. ویزا توریستی همانطور که از نام آن پیداست به منظور یک ویزا موقت برای گشت و گذار در اوکراین صادر می شود و با این ویزا فرد اجازه هیچگونه کار کردن در این کشور را نخواهد داشت و در روز و موعد مقرر باید حتما در کشور حضور داشته باشید.  فرد برای اخذ این ویزا حتما باید مدارک کامل خود را ارائه نماید و از جمله مهمترین مدارک می توان به ارائه مدارک احراز هویت و پاسپورت اشاره کرد. فرد باید مشخص کند که منظور از سفر گشت و گذار می باشد و به همین منظور حتما باید یک سند مانند رزرو بلیط یا هتل را ارائه نماید. ارائه 2 قطعه عکس نیز ضروری می باشد و برای اخذ وقت سفارت اوکراین باید تمامی مدارک ارائه شوند.

  2 3 - چگونه به اوکراین سفر کنیم - اوکراین

  مدت زمان اخذ وقت سفارت و صدور ویزا اوکراین

  بسیاری این سوال برایشان پیش می آید که چه مدت زمانی برای اخذ وقت سفارت اوکراین باید صرف شود؟ در پاسخ باید گفت برای اخذ وقت سفارت اوکراین وقت زیادی مورد نیاز نیست و پس از ارائه مدارک به صورت کامل می توانید وقت سفارت اوکراین را دریافت نمایید و اصلی ترین مورد مدت زمانی است که برای بررسی پرونده مورد نیاز می باشد و برای این مدت زمان نمی توان تاریخ دقیقی ذکر کرد و به دلیل اینکه کنسولگری این سفارت به بخش های مختلف دسته بندی شده سرعت آنها افزایش یافته است و در صورت ارائه مدارک می توانید نتیجه آن را حدود 15 روز بعد از کنسولگری دریافت نمایید و البته در مواقعی که نیاز به ویزا فوری داشته باشید در صورت سفارش نمایندگی به دایره کنسولی امکان اخذ سریع انجام ویزا وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که این مدت زمان همیشه ثابت نخواهد بود.

  تاریخ اعتبار روادید اوکراین

  روادید اوکراین را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و به منظور های خاصی صادر می شوند و البته هر یک از آنها از نظر تعداد روز های اقامت در اوکراین و همین طور در قیمت تور اوکراین متفاوت خواهند بود. توجه داشته باشید که روزهای اقامت در اوکراین توسط خود شما قابل کنترل خواهد بود اما یک سقف برای روادید در نظر گرفته شده است که در ادامه به هر یک از آنها اشاره کرده ایم:

  • روادید ترانزیتی: این روادید اجازه اقامت حداکثر یک سال را به فرد خواهد داد و البته در مدارک دریافتی از سفارت این زمان می تواند کمتر از 1 سال باشد.
  • روادید کوتاه مدت: اجازه اقامت به مدت 45 روز را فرد خواهد داشت و شما میتوانید از این رویداد استفاده تمام را بکنید برای تور اسکی و بازدید از این کشور جذاب.
  • روادید بلند مدت: این ویزا اجازه اقامت حداکثر تا 5 سال را به فرد خواهد داد و البته در مدارک ذکر شده این مدت زمان می تواند کمتر باشد.
  • ویزای مولتی نیز زمانی به فرد تعلق می گیرد که فرد طی 2 سال اخیر به اوکراین سفر داشته و هیچ گونه خطایی از وی سر نزده باشد و این ویزا دارای 1 سال اعتبار می باشد و البته فرد برای سفر خود باید دلیلی موجه داشته باشد.

  3 1 - چگونه به اوکراین سفر کنیم - اوکراین

  سفارت اوکراین

  ابتدا باید بدانید که سفارت اوکراین در کجا واقع شده است که هم از طریق مراجعه اقدام به اخذ وقت سفارت اوکراین نموده و هم اطلاعاتی کلی در رابطه با آن داشته باشید. سفارت اوکراین در شهر تهران، خیابان شهید باهنر، کوچه قادری و پلاک 10 واقع شده است و این سفارت در روز های دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد و طی ساعت های 9 الی 13 برای تحویل دادن مدارک و در ساعت های 16 الی 17 برای اخذ مدارک می توانید به سفارت مراجعه نمایید.
  برگرفته از وب سایت شرکت خدمات مسافرتی همیشه سفر به آدرس اینترنتیhttps://hamishehsafar.com/

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.