×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

خیانت طلاق - نوعروس جوان راز داماد را نمی دانست ! / قرار مرموزانه داماد با الهام لو رفت

به گزارش رکنا، میثم تحت درمان قرار گرفت و با چند بخیه پس از ۳ ساعت ترخیص شد. اما او از همان شب به خانه پدرش رفته است و می گوید به هیچ قیمتی حاضر به ادامه این زندگی نیست. عروس جوان با چشمانی اشک بار در دایره اجتماعی کلانتری افزود: ۳ ماه قبل زندگی مشترک خودمان را در حالی آغاز کردیم که اعتراف می کنم توقعات خیلی زیادی در مورد نحوه برگزاری مجلس عروسی و خانه ای که باید اجاره کنیم داشتم و شوهرم تقریبا خواسته هایم را برآورده کرد. ولی از همان روز اول نسبت به همسر برادرشوهرم احساس بدی پیدا کردم و همیشه به میثم گیر می دادم که چرا بیش از حد به الهام احترام می گذاری و حتی می گفتم تو حق نداری با او این قدر صمیمی باشی.

همسرم به حرف هایم توجهی نمی کرد و در جوابم مرموزانه می گفت مدیون همسر برادرش است و اگر بتواند جانش را برای او فدا می کند. شنیدن این حرف ها از زبان مردی که حس می کردم فقط متعلق به خودم است روز به روز مرا عصبی تر کرد تا جایی که در شب حادثه خانواده همسرم خانه ما میهمان بودند و من از زبان جاری ام شنیدم که به میثم گفت امروز نیم ساعت مرا جلوی پارک معطل کردی و آخر هم نیامدی. عروس جوان افزود: گوش هایم تیز شد و از میثم پرسیدم قرار بود جایی بروید. او لبخندی زد و جواب داد بله، می خواستیم به سینما برویم.

من که حرصم درآمده بود آتش شک و تردید در درونم شعله ور شد و جلوی همه میهمان ها سر شوهرم داد کشیدم و گفتم این قدر اظهار عشق و علاقه به زن جوانی که شوهر دارد خوب نیست و معلوم نیست…!

خانواده شوهرم که توقع چنین برخورد بی ادبانه و توهین آمیزی را نداشتند بدون آن که غذا بخورند قهر کردند و از خانه ما رفتند. در آن شرایط من که به باوری غلط خودم را برنده بازی می دانستم پس از رفتن میهمان ها، برای میثم خط و نشان کشیدم دیگر حق ندارد با خانواده اش و به خصوص با جاری ام ارتباط داشته باشد. اما لحظه ای که شوهرم گفت نمی تواند همسر برادرش را فراموش کند آن روی خودم را نشان دادم و با تیزی بدن او را زخمی کردم.

افسوس خیلی دیر فهمیدم دلیل احترام شوهرم نسبت به الهام چه بوده است. من حالا متوجه شده ام میثم به خاطر برآورده کردن خواسته هایم مجبور شده از همسر برادرش قرض بگیرد و جاری ام با فروش تمام طلاهای خود و گرفتن وام بانکی بخشی از هزینه جشن ازدواج و مبلغ رهن خانه ما را فراهم کرده است. آن روز هم قرار بود میثم و الهام به بانک بروند تا قسط وام را پرداخت کنند. خانواده شوهرم می خواستند آبروداری کنند و به اصرار الهام نمی خواستند من بویی از این موضوع ببرم تا مبادا غرور شوهرم خرد شود اما دچار شک و تردید بی جا شدم. با پیگیری کارشناس اجتماعی پلیس و برگزاری جلسه مشاوره خانواده، این زوج جوان به اشتباه های خود پی بردند و زندگی مشترک شان را از نو آغاز کردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.