×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

موز - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز!

سایت برترین ها نوشت: مشاهدات میدانی حکایت از این دارد که موز در میوه‌فروشی‌های سطح شهر از ۴۵ هزار تومان تا ۶۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

فروشندگان می‌گویند موز را از میدان میوه و تره‌بار به قیمت ۵۰ هزار تومان می‌خرند و با سود ۱۰ درصدی، ۵۵ هزارتومان می‌فروشند.

قیمت نجومی موز واکنش کاربران در فضای مجازی را در پی داشت که بخشی از آن را مرور می‌کنیم.

واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 1 396x500 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 2 369x500 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 3 300x500 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 4 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 5 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 6 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 7 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز! واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز 8 - واکنش کاربران توئیتری به قیمت نجومیِ موز / طرح تعویض یارانه با یک کیلو موز!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.