جمعه, 31 فروردین 1403 Friday, 19 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41363 تعداد نوشته های امروز : 6 تعداد دیدگاهها : 2369×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • جوان سازی، لازمه مدیریت انقلابی
  15 خرداد 1401 - 14:54
  شناسه : 199042
  0

  جوان سازی حوزه مدیریت لازمه حرکت انقلابی در بدنه اجرایی کشور است. اندیشه و تجربه افراد با سابقه در دستگاه های دولتی زمانی به کار می آید که نیروی محرکه افراد جوان وجود داشته باشد.

  پ
  پ

  مصطفی خانعلی نژاد

  جوان سازی حوزه مدیریت لازمه حرکت انقلابی در بدنه اجرایی کشور است. اندیشه و تجربه افراد با سابقه در دستگاه های دولتی زمانی به کار می آید که نیروی محرکه افراد جوان وجود داشته باشد. در واقع پیشران حرکت انقلاب را جوانان معرفی و بدین ترتیب جایگاه و موقعیت جوانان در تراز مدیریتی نظام جمهوری اسلامی ایران را تبیین میکنند.

  نقش جوانان انقلابی و متعهد و نخبه در پیشبرد اهداف انقلاب بسیار موثر خواهد بود. در واقع برای برون رفت از مشکلات فعلی کشور، باید جوان سازی در حوزه های اجرایی در تمامی دستگاه های اجرایی و تصمیم ساز و تصمیم گیر کشور را مد نظر قرار داد. همه باید به این امر اشراف داشته باشند که در سال های ابتدایی انقلاب مثل جنگ هشت ساله تحمیلی با وجود تحریم های ظالمانه و همه جانبه، مسؤلیت های سنگین و تعیین کننده به جوانان سپرده شد که اغلب نتایج کار بسیار خوب از کار در آمد. خوشبختانه با توجه به رویکرد دولت مردمی و انقلابی در خصوص بکارگیری جوانان انقلابی متعهد و مومن و نخبه در حوزه های مدیریت میانی کشور و استان شاهد یک پوست اندازی در لایه ها و سطوح مختلف مدیریتی در آینده نه چندان دور باشیم که نتایج مثبت آن در سال های آتی خود را نشان خواهد داد و به دنبال آن رضایت مندی عمومی در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی حاصل خواهد شد.

  یادداشت مصطفی خانعلی نژاد – کارشناس ارشد مدیریت

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.