شنبه, 1 اردیبهشت 1403 Saturday, 20 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41377 تعداد نوشته های امروز : 12 تعداد دیدگاهها : 2369×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • ضرورت برقراری دیپلماسی اقتصادی به وسیله هدایای تبلیغاتی (سررسید و تقویم ) در تعامل با رقبا
  11 مرداد 1401 - 12:22
  شناسه : 202956
  0

  دیپلماسی اقتصادی کسب و کارها باید در تعامل با رقبا و شرکای اقتصادی به وسیله اهدای هدایای تبلیغاتی سفارشی سازی شده علی الخصوص سررسید و تقویم به همراه ست مدیریتی ( سررسید شهرگیفت، خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی و ست الکترونیک) فعال شود. شرکت و سازمانها تنها زمانی می توانند در تعامل با رقبا برنده شوند که یک برگ برنده داشته باشند و احساس خوب را در آنها پدید آورند.

  پ
  پ

  شهرگیفت- دیپلماسی اقتصادی کسب و کارها باید در تعامل با رقبا و شرکای اقتصادی به وسیله اهدای هدایای تبلیغاتی سفارشی سازی شده علی الخصوص سررسید و تقویم به همراه ست مدیریتی ( سررسید شهرگیفت، خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی و ست الکترونیک) فعال شود. شرکت و سازمانها تنها زمانی می توانند در تعامل با رقبا برنده شوند که یک برگ برنده داشته باشند و احساس خوب را در آنها پدید آورند.

  images 1658566360 - ضرورت برقراری دیپلماسی اقتصادی به وسیله هدایای تبلیغاتی (سررسید و تقویم ) در تعامل با رقبا - دیپلماسی اقتصادی

  با بزرگترین مرکز خرید هدایای تبلیغاتی و سررسید در ایران آشنا شویم (فروشگاه شهرگیفت)

  فروشگاه شهرگیفت یک فروشگاه آنلاین است ( قابلیت بازدید بصورت حضوری را هم دارد). کار اصلی شهرگیفت مشاوره و فروش تخصصی هدایای تبلیغاتی با کیفیت به سازمان ها و شرکت هاست که هدایای تبلیغاتی خاص و با کیفیت به سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارها ارائه میدهند. ارائه کیفیت بالا هدیه های تبلیغاتی جزو تعهد اصلی این فروشگاه محسوب میشود.

  به گفته مدیریت شهرگیفت در این وب سایت شما میتوانید بیش از ۱۰۰۰ محصول هدایای تبلیغاتی خاص با قیمت دست یک را مشاهده نمایید که دسته بندی های اصلی محصولات هدایای تبلیغاتی شهرگیفت شامل موارد زیر است:

  1. سررسید شهرگیفت

  2. ست مدیریتی شهرگیفت

  3. خودکار تبلیغاتی

  4. ماگ تبلیغاتی شهرگیفت

  5. ساک دستی تبلیغاتی شهرگیفت

  6. کتاب نفیس شهرگیفت

  7. جاسویچی تبلیغاتی شهرگیفت

  8. تابلو فرش شهرگیفت

  9. ست الکترونیک شهرگیفت

  10. بسته بهداشتی شهرگیفت

  images 1658859013 - ضرورت برقراری دیپلماسی اقتصادی به وسیله هدایای تبلیغاتی (سررسید و تقویم ) در تعامل با رقبا - دیپلماسی اقتصادی

  هدیه روز پزشک  شهرگیفت

  این دسته بندی ها با توجه به مناسبت ها (مانند رویدادهایی همچون نمایشگاه های بین المللی، یا بدنبال هدیه سال نو میلادی یا هدیه عید نوروز، هدیه دانش آموزی، هدیه بزرگداشت های سازمان ها و نهادها همچون هدیه روز قوه قضاییه، تقدیر از کارمندان و مدیران، هدایای بزرگداشت بازنشستگان محترم، هدیه روز پزشک و غیره) گسترش شعاع مشتریان رو به افزایش است.

  چرا خرید ست مدیریتی مهم است؟

  برقراری ارتباط و روابط عمومی یکی از نکات مهم در کسب و کار است. شما میتوانید با هدیه به مدیران میانی و مدیران ارشد به پیشرفت کاری خود بیش از پیش فکر کنید. همچنین برای جلب اعتماد در محیط کار با همکاران و رقبا و مشتریان خود هدیه تبلیغاتی بسیار توصیه میشود. البته اگر میخواهید هدیه شما برای شما سودآور باشد باید ست مدیریتی با کیفت را خریداری نمایید.

  ست مدیریتی نفیس شهرگیفت چیست؟

  ست های مدیریتی برای تبلیغات، یک هدیه نفیس و جذاب برای مخاطبان به شمار می‌رود. یک ست مدیریتی تبلیغاتی لوکس  شامل مجموعه از هدایای نفیس و ارزشمند است. ست های مدیریتی با تجهیزاتی کاربردی و اکسسوری های زیبا و متنوع مثل تقویم و سررسید، تابلو فرش، کیف پول، جاکارتی، جا سوییچی،خودکار برند تبلیغاتی  است. تعداد تکه های ست های مدیریتی می تواند گوناگون باشد. ست های ۲ تکه، ۳ تکه،۴ تکه،۵ تکه و۶ تکه جزو ست های پرفروش مدیریتی هستند.

  تقویم و سررسید خاص را از شهرگیفت خریداری نمایید

  اگر بدنبال هدایای تبلیغاتی خاص و با کیفیت هستید شهرگیفت گزینه مناسب برای شما است. این فروشگاه برای هر رویدادی که شما پیش رو دارید آمادگی دارد تا بهترین گزینه را برای شما فراهم بیاورد.

  طبق آمار منتشر شده سال گذشته خورشیدی، فروشگاه هدایای تبلیغاتی شهرگیفت(فروشگاه آنلاین و  حضوری) با پیشی گرفتن از رقبای خود در زمینه خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی با تمرکز ویژه در بخش سررسید و خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی به سازمان ها و کسب و کارها توانست عنوان مرجع {موفق ترین و معتبرترین}فروش آنلاین هدایای تبلیغاتی و فروش سررسید را در کشور از آن خود نماید.

  برای قیمت سررسید ارزان و سفارش سررسید و دیدن نمونه سررسید و تقویم با شماره ۰۹۰۲۸۲۵۳۲۱۵ تماس بگیرید.

  فروش ویژه سررسید و هدایای تبلیغاتی شهرگیفت

  طبق آمار منتشر شده سال گذشته خورشیدی، فروشگاه هدایای تبلیغاتی شهرگیفت(فروشگاه آنلاین و  حضوری) با پیشی گرفتن از رقبای خود در زمینه خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی با تمرکز ویژه در بخش سررسید و خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی به سازمان ها و کسب و کارها توانست عنوان مرجع {موفق ترین و معتبرترین}فروش آنلاین هدایای تبلیغاتی و فروش سررسید را در کشور از آن خود نماید.

  ست مدیریتی لاکچری + هدایای تبلیغاتی خاص

  ست مدیریتی و هدایای مدیریتی لوکس و لاکچری و هدایای خاص از برندهای معتبر در دنیا با قیمت دسته یک را میتوانید از شهرگیفت تهیه نمایید. شما میتوانید از وب سایت شهرگیفت کاتالوگ هدایای تبلیغاتی  دانلود نمایید. اما به پیشنهاد این مجموعه همواره پیشنهاد میشود که  برای  مشاوره و خرید هدایای تبلغاتی به واتس اپ شماره ۰۹۰۲۸۲۵۳۲۱۵ پیام دهید  تا در قسمت فروش  شما را راهنمایی کنند. تصاویر، فیلم و قیمت محصولات برای شما ارسال خواهد شد.

  images 1658859654 - ضرورت برقراری دیپلماسی اقتصادی به وسیله هدایای تبلیغاتی (سررسید و تقویم ) در تعامل با رقبا - دیپلماسی اقتصادی

  چرا هدایای تبلیغاتی باعث برندینگ کسب و کارها میشود؟

  امروزه همه به اهمیت هدایای تبلیغاتی پی برده اند و بر کسی پوشیده نیست که محصولات هدیه تبلیغاتی در همه دنیا با استقبال روبرو است. براساس علم بازاریابی هدیه دادن و یا هدیه بخشیدن بخش مهمی از سرفصل های بازاریابی و برندینگ است که باعث جذب و اعتماد سازی مشتریان بالقوه و مشتریان بالفعل میشود.

  فرقی نمی‌کند شما چند کلاه یا سررسید رایگان در کمد خود داشته باشید یا انباشته‌ای از خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی یا خودکار فلزی که در طول سال‌ها جمع‌آوری کرده‌اید، به احتمال زیاد به این فکر نکرده‌اید که این محصولاتی که دارای حک لوگو هستند چقدر می‌توانند بر روی بازاریابی شغل شما تاثیرگذار باشند.

  بنا بر تحقیقات و آمارهای سال ۲۰۲۲ هدایای تبلیغاتی باعث میشود تا مشتریان و مخاطبان شما همواره شما را به یاد داشته باشند و بنا بر کیفیت هدایای تبلیغاتی که از شما دریافت نموده اند احساس ویژه ای نسبت به نام برند شما داشته باشند.

  ابعاد سررسید و تقویم در نگاه کوتاه

  اندازه‌های معمولِ سررسید یا سالنامه. بصورت زیر است:

  • سالنامه وزیری ، (۱۷ در ۲۴) سانتی‌متر
  • سالنامه اروپایی ، (۱۳ در ۲۲) سانتیمتر
  • سالنامه سلطانی ، (۳۴ در ۴۹) سانتیمتر
  • سالنامه رحلی ، (۲۱ در ۲۸) و (۲۳ در ۳۳) سانتیمتر
  • سالنامه رقعی ، (۱۴ در ۲۲) سانتیمتر
  • سالنامه پالتویی ، (۱۲ در ۱۷) سانتیمتر
  • سالنامه خشتی ، (۱۶ در ۱۶) و (۱۹ در ۱۹) و (۲۳ در ۲۳) سانتیمتر
  • سالنامه جیبی ، (۹ در ۱۲) سانتیمتر
  • سالنامه ارگانایزر ، این سررسید در سایز های مختلف تولید میشود.

  images 1658562200 - ضرورت برقراری دیپلماسی اقتصادی به وسیله هدایای تبلیغاتی (سررسید و تقویم ) در تعامل با رقبا - دیپلماسی اقتصادی

  قیمت سررسید از چقدر شروع میشود؟

  قیمت سررسید بسته به جنس کاغذ و جلد، چسب به کار رفته در صحافی ونوع صحافی، خدمات روی سررسید، نوع چاپ تعیین میشود. هر چقدر جنس سررسید بهتر باشد قیمت بالاتر میرود.

  برای  مشاوره و خرید هدایای تبلیغاتی به واتس اپ شماره ۰۹۰۲۸۲۵۳۲۱۵ پیام دهید 

  ۱۰ نکته مهم خرید سررسید که باید به آن توجه داشت

  برای خرید سررسید می‌بایست مواردی را مدنظر قرار داد تا بتوان انتخاب مناسبی را انجام داد، این موارد عبارتند از:

  • توجه به اینکه سررسید فضای کافی برای نوع استفاده‌ی ما را داشته باشد.
  • اندازه‌ی سررسید(قطع سررسید) نیز برای خیلی‌ها مهم است و این مورد نیز بستگی به نحوه‌ی حمل و نگهداری آن دارد.
  • وزن سررسید از موارد دیگری است که افرادی که دائماً آن را به‌همراه دارند، بدان توجه می‌کنند.
  • کیفیت سررسید مورد نظر و اینکه خوش‌دست بودن و نوع چاپ و سایز متون و در مجموع، طراحی سررسید هم جزو موارد مهم انتخاب آن است.
  • قیمت سررسید نیز جزو پارامترهای بسیار با اهمیت خرید سررسید، خصوصاً در تعداد بالا محسوب می‌گردد.
  • توجه به اینکه در سالنامه انتخابی فضای کافی برای نوع استفاده‌ی شما را دارد.
  • اندازه‌ی سررسید(قطع سالنامه) نیز برای خیلی‌ها مهم است و این مورد نیز بستگی به نحوه‌ی حمل و نگهداری آن دارد.
  • کیفیت بالا سالنامه و جلد سررسید و تقویم و اینکه خوش‌دست بودن و نوع چاپ و سایز متون و در مجموع، طراحی سررسید هم جزو موارد مهم انتخاب آن است.
  • قیمت سررسید نیز جزو پارامترهای بسیار با اهمیت خرید سررسید، خصوصاً در تعداد بالا محسوب می‌گردد.
  • سررسید ارزان را هرگز نخرید! (رجوع شود به سایت شهرگیفت)
  • images 1658860388 - ضرورت برقراری دیپلماسی اقتصادی به وسیله هدایای تبلیغاتی (سررسید و تقویم ) در تعامل با رقبا - دیپلماسی اقتصادی

  مرکز فروش سررسید در تهران کجاست؟

  در ایران بیش از ۳۰ تولید کننده سررسید مطرح وجود دارد، اما بی شک شهرگیفت متنوع ترین سررسیدها را در مرکز فروش سررسید تهران با تنوع قیمت، کیفیت بالا در اختیار دارد.

  انتخاب و خرید سررسید خوب باکیفیت دارای چه ویژگی هایی باید باشد؟

  • کیفیت چاپ
  • کاغذ مرغوب
  • ابعاد سررسید مناسب
  • خلاقیت و تنوع در سررسید
  • سر زمان مقرر سررسید دست مشتری برسد
  • جلد سررسید

  برای  مشاوره و خرید هدایای تبلغاتی به واتس اپ شماره ۰۹۰۲۸۲۵۳۲۱۵ پیام دهید 

  انواع صحافی تقویم و سررسید 1402

  برای خرید یک سررسید خاص به نوع صحافی آن نیز توجه نشان داد، انواع صحافی سررسید نیز عبارتست از:

  • فنر دوبل
  • فنر مارپیچ
  • صحافی
  • کلاسور
  • سررسید دوختی و یا ته دوخت
  • ته چسب

  چگونه نقش سررسید 1402در تبلیغات و کسب درآمد موثر است؟

  همانطور که در این گزارش اشاره شد خرید تقویم (خرید تقویم ۱۴۰۲) یکی از مواردی است که به صاحبان کسب و کار ها در زمینه برندسازی کمک میکند و باعث ارتقا نام آنها و در نهایت سودآوری مالی میشود.

  اگر خرید و سفارش سررسید شما با کیفیت باشد نام شما همواره در ذهن مخاطبتان میدرخشد و برعکس این قضیه یعنی خرید یک سررید بی کیفیت ارزان موجب کاهش سودآوری شما خواهد شد و همواره بعنوان یک برند درجه ۳ در ذهن مخاطبان نقش خواهید بست.

  سفارشی سازی تقویم یا سررسید 1402 در شهرگیفت چگونه انجام میپذیرد؟

  سررسید سفارشی و یا سالنامه اختصاصی در شهرگیفت با توجه به درخواست مشتریان از ۰ تا ۱۰۰ تولید می شود.

  فروشگاه اینترنتی شهرگیفت با ارائه با کیفیت ترین محصولات و مجرب ترین پرسنل در تولید سررسید آماده سفارشی سازی تقویم سالنامه ۱۴۰۱ است.

  به یاد داشته باشید وقتی تعداد سفارش خرید سررسید بالا می‌رود و به بیش از ۱۰۰۰ قطع می‌رسد، بهترین پیشنهاد را میتوان سفارش یک سررسید خاص و اختصاصی دانست .میتوان سررسید را با محتوای دلخواه همراه نمود. تعیین نوع جلد سررسید، لت داخلی صفحات (منظور صفحال ابتدایی یا انتهایی سررسید است)، روبان سفارشی، پلاک سررسید، طلاکوب تقویم و غیره اشاره کرد.

  خرید تقویم و سالنامه 1402 (هدایای تبلیغاتی سازمانی)از شهرگیفت در یک فرصت استثنایی!!

  شهرگیفت با بهره‌گیری از تیمی جوان، خلاق و پرانگیزه در فضایی با نشاط و مناسب برای انجام سفارشات شما را در اختیار دارد و شما می‌توانید با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.shahregift.com خرید لذت بخش و مطمئن را تجربه کنید.

  اگر هنوز سفارش سررسید خود را قطعی نکرده‌ و برای انتخاب ویژگی‌های یک سررسید خاص، به نتیجه نرسیده‌اید، بخش مشاوره‌ی فروشگاه آنلاین شهرگیفت یک فرصت ویژه برای شما محسوب می‌شود تا با راهنمایی‌های مشاورانی متخصص و حرفه‌ای بهترین انتخاب را داشته باشید.

  توجه به زمان تحویل سررسید، ارسال سراسر به ایران، خرید از فروشگاه آنلاین شهرگیفت را مبدل به یک تجربه‌ی لذت‌بخش و فوق‌العاده برای شما می‌کند و کیفیت محصولات این فروشگاه رضایت قلبی از خریدتان را به شما می‌بخشد.

  • ارسال به سراسر ایران
  • مشاوره تخصصی هدایای تبلیغاتی
  • ضمانت اصالت و سلامت کالا

  برای  مشاوره و خرید هدایای تبلیغاتی به واتس اپ شماره ۰۹۰۲۸۲۵۳۲۱۵ پیام دهید 

  چرا خودکار تبلیغاتی شهرگیفت یک هدیه بی نظیر سازمانی است؟

  روزانه افراد بصورت پیاپی از خودکار برای نوشتن مطالب خود استفاده میکنند. بنابر آمار غیررسمی حتی با وجود رواج یافتن قلم الکترونیک باز هم همچنان خودکار در عرصه نوشتن یکه تاز است. یک فرد کارمند بصورت روزانه در طی یک روز کاری ۸ ساعته خود ۳۶ بار خودکار خود را در دست میگیرد و شروع به نوشتن میکند. حالا شما فرض کنید که این عدد برای یک مدیر میانی و یک مدیر ارشد و یا حتی کارمند مالی، دبیرخانه چه مقدار می تواند بیشتر باشد.

  خودکارهای تبلیغاتی که نام، لوگو و یا هر اطلاعاتی از کسب و کار شما بر روی آن حک شود تاثیر بسیار مثبتی بر روی برند شما دارد، چراکه در طول شبانه روز به همراه افراد استو بصورت ناخواسته تبلیغات فیزیکی برند شما توسط افراد گوناگون انجام میشود.

  برای  مشاوره و خرید هدایای تبلیغاتی به واتس اپ شماره ۰۹۰۲۸۲۵۳۲۱۵ پیام دهید 

  ماگ تبلیغاتی خاص شهرگیفت

  اگر شما برای سازمان و کسب و کار خود به دنبال برندسازی هستید، حتما میدانید که یکی از المان های برندسازی رعایت هویت بصری کسب و کار شماست.

  یکی از این موارد استفاده کارمندان از ماگ هایی منحصر به فرد برای استفاده شخصی خود با لوگو و یا شعار سازمانی شماست.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.