×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر

در نقاشی تأثیری که رنگها در سطح ناخودآگاه دارند فوق العاده قوی است و می توان با کمک تابلو نقاشی رنگها را بیشتر نمایان نمود تا بتواند بیننده را مجذوب تر نمود و اینکه نشان می دهد چه چیزی خالی است، چه چیزی پر است؟ چه چیزی سنگینی و اقتدار و چه سبکی و خلوصی را ابلاغ می کند؟ هنرمندان به خوبی از قدرت این تابلو چه در کلیت و چه در غیابشان آگاه هستند.

تعاریف متعددی از هنر وجود دارد که همگی به یکدیگر مرتبط هستند اما تابلو نقاشی در هنر چیزی است که بسیار متنوع است، به خصوص امروزه و از آنجایی که رسانه‌ها، تکنیکها و سبکها و همچنین مضامین هنری یا موضوعات بسیار زیادی وجود دارد، تعیین دقیق یک تعریف دشوار است.

word image 203736 1 scaled - تابلو نقاشی پروانه صورتی غروب پاییز - تابلو نقاشی

رنگها در هنر، طراحی، معماری و زندگی مهم هستند و تابلو دکوراتیو عمده یکی از تابلوهایی می باشد که می توان روی آن از تمامی رنگها برای نقاشی استفاده نمود اما اگر بخواهیم تابلو دکوراتیو را برای اتاق کودک یا همچنین سالن نشیمن با تم رنگی صورتی نصب کنیم بهترین ایده تابلو دکوراتیو، تابلو نقاشی صورتی است زیرا جلوه فوق العاده ای به محیط میدهد.

هنرمندانی که در حوزه نقاشی دکوراتیو فعالیت میکنند در انتخاب رنگ ها کاملا آزاد هستند و از هیچ قاعده و قانونی پیروی نمی کنند. بنابراین دوستداران این نوع تابلو ها میتوانند در هر رنگ و طرحی که بخواهند این تابلو ها را تهیه کنند.

تابلو نقاشی پروانه

همه ما در دوران کودکی تنها کاری دوست داشتیم بعد از اولین دست گرفتن مداد و دفتر انجام دهیم، کشیدن نقاشی روی دفتر نقاشی مان بود و اگر بخاطر داشته باشید همه ما در کودکی در نقاشی های خود از پروانه هم استفاده میکردیم.

برای همین هر وقت تابلو نقاشی طرح پروانه و تابلو نقاشی غروب و برگ یا دیگر طرح ها در نمایشگاه های نقاشی می بینیم حس عجیبی و حال خوبی به آدم دست می دهد و می رویم به دوران های کودکی مان و یا یک خاطره ی دلپذیری را به یاد می آوریم.

البته هر کسی سلیقه متقاوتی دارد و ممکن است فردی از طرحهای دیگری همچون تابلوهای فانتزی خوشش بیاید و فردی از تابلوهای مدرن ولی کمتر کسی است که از تابلوهای طرح پروانه خوشش نیاید.

word image 203736 2 scaled - تابلو نقاشی پروانه صورتی غروب پاییز - تابلو نقاشی

حتما برای شما پیش آمده که وقتی وارد خانه ای می شوید که دیوارهای آن با تابلو نقاشی پروانه و تابلو دکوراتیو مزین شده باشد حس خوبی به شما منتقل شده است زیبایی همیشه بهترین راه حل برای نشان دادن حال خوب یک فرد است اگر کسی خانه ای زیبا داشته باشد قطعا به این معنا خواهد بود و این مفهوم را القا می کند که صاحب این خانه و یا اعضای خانواده ای که در این خانه زندگی می کنند از خلاقیت خوبی برخوردارند و روحی لطیف دارند.

زیبایی خانه به انواع مختلفی از عوامل بیرونی و دورنی بستگی دارد اما یکی از عواملی که باعث می شود به خانه شما زیبا باشد توجه ویژه به دکوراسیون آن می باشد.

تابلو نقاشی غروب

طرحهایی که برای تابلوهای نقاشی در نظر گرفته می شوند معمولا الهام گرفته از طبیعت و زندگی روزمره افراد و یا حتی وقایع تاریخی و اسلامی است که دائما مورد توجه هنرمندان و نقاشان قرار می گیرد.

همان گونه که می دانید غالب تابلوها و اثرات هنری امروزه با رنگ و روغن کشیده می شوند اما در گذشته و نقاشیهای اولیه انسانها این اثرات با رنگهای طبیعی و گیاهی کشیده می شدند و حتی در برخی موارد، از زغال طبیعی برای کشیدن نقاشیها استفاده می شد.

طرحهایی که در گذشته نقاشی می شدند الهام گرفته از طبیعت اطراف و اشیا محل زندگی افراد بودند، برای مثال طرح فیل و ماموت و انواع خفاشها و غیره.

جالب است بدانید که هر نقاش سبک هنری اختصاصی به خود را دارد که ممکن است کاملا انحصاری در یک یا دو سبک به هنرنمایی بپردازد.

word image 203736 3 scaled - تابلو نقاشی پروانه صورتی غروب پاییز - تابلو نقاشی

یکی دیگر از طرحهایی که دائما مورد توجه مشتریان و نقاشان قرار می گیرد و هیچ وقت تکراری و دمده نخواهد شد، تابلو نقاشی غروب پاییز است که طرح بسیار جذاب و چشم نوازی است.

بسیاری از افراد هنردوستی که قیمت تابلو نقاشی سه تکه برایشان مهم نیست و بیشتر جنبه معنوی و غیرمادی یک اثر را مد نظر خود قرار می دهند، اقدام به خرید تابلوهای نقاشی که توسط افراد مشهور کشیده شده است می کنند.

این نوع نقاشیها علاوه براین که از قیمت بسیار بالایی برخوردارند، طرفداران خاص خود را هم دارند و معمولا افراد علاقه مند به هنر، آنها را خریداری می نمایند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.