جمعه, 31 فروردین 1403 Friday, 19 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41363 تعداد نوشته های امروز : 6 تعداد دیدگاهها : 2369×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • استراتژِک سئو چیست و چرا سئو آلفا
  29 شهریور 1401 - 17:38
  شناسه : 206995
  0

  استراتژی سئو باید بر کلمات کلیدی متمرکز باشد به طور کلی استراتژی سئو فرآیند سازماندهی محتوای وب بر اساس یک موضوع خاص است که به موتور های جستجو مثل گوگل در درک کاربر از جستجوی یک عبارت و کلمه کمک می کند.

  پ
  پ

  word image 206995 1 - استراتژِک سئو چیست و چرا سئو آلفا - استراتژِک سئو

  استراتژیک سئو

  در جامعه امروز بیشتر کسب و کار ها با مفاهیم سئو آشنایی دارند و می‌دانند که چرا سئو هست و وجود دارد.

  با این حال زمانی که به مرحله تدوین و اجرای یک استراتژی برای کسب و کار می رسند فقط تولید محتوا کلمات کلیدی آن را قبول دارند که این کار نه تنها دشوار است ئبلکه کاملا اشتباه است.

  استراتژی سئو باید بر کلمات کلیدی متمرکز باشد به طور کلی استراتژی سئو فرآیند سازماندهی محتوای وب بر اساس یک موضوع خاص است که به موتور های جستجو مثل گوگل در درک کاربر از جستجوی یک عبارت و کلمه کمک می کند.

  با بهینه کردن یک صفحه بر اساس موضوع و سپس کلمه های کلیدی در درون آن ها می توانید شانس دیده شدن را به واسطه یک جستجوی ساده بالا ببرید و رتبه خوبی را بر اساس کلمات کلیدی طولانی به دست آورید.

  متخصص سئو کیست؟

  بهینه سازان موتور های جستجو کسانی هستند که به وب سایت ها را بهینه سازی می کند و کمک می کند تا نتایج گوگل مشخص شود و تراز را به دست آورد در اصل یک سئوکار یک استراتژیست محتوا است که مهارت و تخصص کافی را در این زمینه دارد و به کمک تخصصی که دارد کمک می‌کند تا فرصت های بیشتری برای پاسخ دادن به سوالات پیدا شود.

  افراد در هر حوزه از طریق موتور های جستجو آنها را دنبال کنند به صورت کلی استراتژیک هایی وجود دارد که فرد باید ان ها را بداند.

  word image 206995 2 - استراتژِک سئو چیست و چرا سئو آلفا - استراتژِک سئو

  در سئو آلفا که تشکیل شده از کارشناسان سئو و سئو کارانی که به خوبی با استراتژیک های دریافتی کار میکنند وجود دارد، سئو آلفا یک شخص یا شرکت نیست سئو آلفا تشکیل شده از یک تیم و رهبر است که دست به دست هم باعث افزایش مخاطب و فروش کسب و کار های اینترنتی میشوند.

  سئو داخلی

  این سئو برای محتوای داخلی ثبت و نحوه بهینه سازی آنها برای کمک کردن و افزایش رتبه سایز به واسطه کلمات کلیدی متمرکز می شود.

  سئو خارجی

  این سئو بر لینک های داخلی وب سایت های دیگر در اینترنت ها متمرکز است تعداد بک لینک ها و کسانی که این کار را به وب سایت انجام می‌دهند اعتماد موتور جستجو را جلب می‌ کند این باعث می‌شود که به سایت به عنوان یک نتیجه برتر در گوگل قرار بگیرد.

  سئو تکنیکال

  این نوع از سئو بر طراحی وب سایت ها هست و قسمت بک گراند در هر وبسایت را مورد بررسی قرار می ‌دهد تا متوجه شود چگونه حرف صفحه از لحاظ تکنیکی و فنی تنظیم شده است گوگل به همان اندازه به وبسایت اهمیت می دادند که محتوای آن مورد اهمیت است.

  تخصص برای رتبه گرفتن موتورهای جستجو بسیار مهم است در نظر داشته باشید که هر کدام از کسب و کار آن می‌تواند وب سایت خود را برای جستجو به همان شیوه بالا بیاورند و بنابراین هر سئو یک روند بهینه سازی متفاوت دارد بر یکسان نیست این شغل سئو کار است که صنعت مورد نظر را مورد تحلیل قرار می‌دهد و آنچه برای مخاطبش مهم است را می‌سنجد و یک استراتژی سئو در رابطه با کسب و کار مورد نظر تدوین می‌کند و محتوای مناسبی را در مقابل آن به مخاطب فرد منتقل می کند

  مرحله تدوین استراتژی سئو

  word image 206995 3 scaled - استراتژِک سئو چیست و چرا سئو آلفا - استراتژِک سئو

  برای شروع هر کاری داشتن یک برنامه ریزی صحیح و منظم لازم است و بر اساس این برنامه ریزی می توانید به پیشرفت های چشمگیری برسید باید طبق برنامه عمل کنید.

  بدانید در چه تاریخی رپرتاژ خود را انتشار دهید یا مقالات به چه روشی درج شوند و در چه زمانی بر روی سایت قرار بگیرد برنامه‌ریزی صحیح باعث می‌شود سهولت در انجام کار اتفاق بیفتد و سرعت به نتیجه رسیدن کارت آمایش نمی شود.

  استراتژی سئو باید به مرحله را پشت سر بگذارید که عبارت هستند از:

  • فهرستی از موضوعات را تهیه کنید.
  • برای هر موضوع صفحه بسازید.
  • یک وبلاگ قرار بدهید.
  • یک برنامه وبلاگ‌نویسی منسجم و پایدار داشته باشید.
  • برنامه لینک سازی را به وجود آورید.
  • قبل از قرار دادن هرگونه محتوایی رسانه‌ای در وبسایت خود آن را فشرده کنید.
  • اخبار صحبت تجربه های موفق سئو را دنبال کنید.
  • موفقیت خود را اندازه گیری کنید و حتما برای آن نظارت داشته باشید.

  مرحله اول فهرستی از موضوعات را تهیه کنید

  کلمه کلیدی به عنوان قلب سئو شناخته می شود آنها در واقع اولین قدم برای رشد هستند اولین گام می تواند نوشتن استراتژی سئو باشد که فرصتی را از موضوعاتی که قرار است در ماه‌های آینده و حتی چند سال آینده در وبسایت قرار بدهید را شامل میشود.

  برای شروع حتماً فهرستی حدود ده واژه کوتاه را قرار بدهید و محصول و خدمات خود را به واسطه آن معرفی کنید از ابزار گوگل کیبورد تول استفاده کنید.

  شماره موضوع مقاله را با کلمات کلیدی محبوبتان سنجید اگر به تازگی شروع به بهینه سازی وبسایت خود کرده باشه اینترنتی و رتبه گرفتن در گوگل اهمیت زیادی دارند و بسیار حائز اهمیت است.

  مدل خوشه های های محتوا چیست؟

  خوشه ها مجموعه ای از صفحات و مقالات مادر یک موضوع هستند آنها در نهایت به شما این امکان را می‌توان می‌دهند که محتوای شما بیشتر و بهتر در موتورهای جستجو دیده شود یک خوشه با موضوع اصلی شروع به فعالیت می کند و تعامل بیشتری پیدا می‌کند به عنوان بهترین پاسخ برای پرس و جو یک فرد در طی جستجو پیدا میشود

  برای هر موضوع صفحه بسازید

  در حوزه وب سایت و رتبه گرفتن باید تمام تلاشتان را بکنید که یک صفحه برای چند کلمه‌ی کلیدی رتبه بگیرد اجازه دهید ایده به صورت عملی بررسی شود.

  موضوع ستونی را در مرحله اول انتخاب کرده اید به صورت خلاصه به ارائه اطلاعات در مورد این موضوعات در سطح بالا بپردازید.

  صفحه ستون را به عنوان یک جدول محتوایی در نظر بگیرید که در آن به صورت مختصر خواننده خود را با موضوعات وابسته آن آشنا کنید.

  اثر از کلمات کلیدی خود برای تعیین تعداد ستون ها استفاده کنید در نهایت موضوعاتی که برای آنها ایجاد نموده اید باید با محصول هماهنگ باشد این امر باعث می شود که مشتریان واقعی و حرفه تان و بدون توجه به کلمات کلیدی به راحتی بتوانند شما را پیدا کند.

  عنوان ها و کارهایی که عنوان شده است به ورت عمومی هست نه غلط هستش و نه درست هستش برای درست و غلط بودن کار های هر سایت و هر حوزه کاری باید با کارشناسان سئو و یا سئو کاران مجرب گفت و گو کرد.

  یک وبلاگ بسازیم

  وبلاگ نویسی یک راه شگفت انگیز برای پیدا کردن کلمات کلیدی است با این وجود هر پست وبلاگ داره یک صفحه جدا است و به شما فرصتی برای رتبه بندی در موتورهای جستجو می دهد.

  اگر هم کارتان وبلاگ ندارد شروع به وبلاگ سازی کنید وبلاگ جایز که شما در رابطه با هر موضوع فرعی به طور مفصل بحث می کند و می توانید با این طریق شروع به دیده شدن در گوگل کنید.

  کلمات کلیدی طولانی خود را بیش از سه یا چهار بار در صفحه به کار نبرید به صفحه ستون که در این موضوع ایجاد کرده اید حتما لینک بدهید هنگامی که هر پست وبلاگ را انتشار می دهید از صفحه ستون اصلی به آن هم لینک بدهید.

  برنامه یک برنامه وبلاگ نویسی منسجم و پایدار داشته باشید؟

  هر پست وبلاگ صفحه شما نوشته اید اینگونه نیست که به یک خوشه تعلق داشته باشد همچنین نوشتن در رابطه با مباحث مشابه برای مشتریان اهمیت دارد و باعث اعتبار نظر داشتن این موضوع حداقل یک بار در هفته وبلاگ نویسی را انجام بدهید.

  به خاطر داشته باشید که شما طرفدار برای مخاطبین خود وبلاگ نویسی کرده‌ اید و نیازی به موتور های جستجو نداشتید در رابطه با چیزهایی که مخاطبان و مشتریان به آنها علاقه مند هستند بنویسید اطمینان حاصل کنید.

  از کلمات کلیدی مرتبط به اندازه کافی استفاده شده است و مخاطب شما به آرامی می‌تواند بر بر هر کدام از کلید واژه ها کلیک کند و به موضوعات دلخواهش برسد

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.