×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر

آیا می دانید که امروزه بسیاری از افراد به منظور قرار گرفتن تحت پوشش بیمه سلامت شهری، آزاد و تکمیلی احتیاج به برخوردار شدن از مشاوره های خاصی دارند؟

آیا شما متقاضیانی که در صدد بهره مند شدن از بیمه سلامت شهری، آزاد و تکمیلی می باشید، می توانید مرجع مناسبی را جهت در اختیار داشتن اطلاعات لازم انتخاب نمایید؟

با ما همراه باشید تا تمام نکات لازم در مورد شیوه بهره مند شدن از خدمات پرستاری و بیمه سلامت شهری، آزاد و تکمیلی را بیان نماییم و جزییات آن را نیز با تمام اطلاعات در اختیار داشته باشید. در واقع یکی از قوانینی که می تواند شما را در پوشش بیمه شهری قرار دهد، این است که جمعیت آن منطقه باید بالای بیست هزار خانوار باشد تا بتوان تمامی آنها را شامل این قرارداد نمود.

word image 208461 1 - بیمه سلامت تکمیلی ساری - بیمه سلامت تکمیلی

بنابراین با روشهای پر کردن فرم آغاز همکاری و تماس تلفنی با مشاورین فروش مجموعه آراد برندینگ ارتباط برقرار کنید تا اینکه بتوانید یک بیمه درست را برای خود فراهم سازید.

یکی از مزایای برخوردار شدن از بیمه سلامت شهری این است که افراد کمترین هزینه را پرداخت می نمایند و همچنین این مقرری برای یکسال می باشد. افرادی که تحت پوشش بیمه سلامت شهری قرار می گیرند، می توانند به تمام مراکز درمانی و بیمارستان مراجعه نمایند و از مزایای ویژه ای برخوردار شوند.

افرادی که تحت پوشش بیمه سلامت شهری نیستند، می توانند پس از گذر ۱۸ سالگی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و شامل این نوع بیمه بی نظیر شوند. در ادامه ما را همراهی نمایید تا در مورد بیمه سلامت آزاد نیز نکاتی بگوییم و شما هم با این اطلاعات به درک جامعی در مورد این نوع بیمه برسید.

بیمه سلامت تکمیلی

یکی از بهترین قراردادها و شرایطی که می توانید متصور باشید، بیمه سلامت تکمیلی بوده که همواره مرکز ما نسبت به در اختیارگیری شما عزیزان اطلاعات ثمر بخشی را ارائه می نماید.

word image 208461 2 - بیمه سلامت تکمیلی ساری - بیمه سلامت تکمیلی

افرادی که جدای از برخوردار بودن از بیمه های پایه خواهان بهره مند شدن از دیگر مزایای مربوط به پوشش درمانی به صورت کاملتری می باشند، می توانند نوع بیمه سلامت تکمیلی را نیز به آن افزوده تا شامل مزیتهای فوق العاده دیگر آن شوند.

شایان ذکر است که بیمه شدگان سلامت که نوع تکمیلی را به آن افزوده اند، می توانند تا حدود نود درصد از هزینه های مربوط به درمان بیماریهای خود را توسط همین نوع قرارداد مذکور بپردازند.

در واقع بیمه سلامت تکمیلی مناسب برای افرادی بوده که می خواهند تمام امراض خود را بدون پرداخت هزینه گزافی درمان نموده و همواره از پوشش مناسب آن جهت عملهای گوناگون خود بهره مند شوند.

بسیاری از بانوان و آقایان این سوال را دارند که آیا ما می توانیم با داشتن دفترچه بیمه سلامت تکمیلی از شرایط ویژه ای برخوردار شویم یا امکان درمان چه امراضی میسر می باشد و قانون تعرفه گذاری خدمات چیست که ما در این قسمت انتهایی درصدد بیان آنها می باشیم.

ما لازم است پاسخ این پرسش را اینگونه بیان نماییم که تمام جراحی و اعمالهای مهم می تواند تحت پوشش این نوع قرارداد در نظر گرفته شود و همچنین زایمان بانوان نیز در این مقوله قرار داده شده است.

بیمه سلامت ساری

با پیشرفت علم  شما می توانید توسط بیمه سلامت مخصوصا در شهر ساری یک زندگی مناسب را برای خودتان رقم بزنید.

word image 208461 3 - بیمه سلامت تکمیلی ساری - بیمه سلامت تکمیلی

مجموعه ما سعی خواهد کرد تا اینکه شما بتوانید تحت پوشش بیمه سلامت ساری قرار بگیرد تا یک گزینه مناسبی برای بهبودی زندگی خودتان داشته باشید.

بیمه سلامت به خاطر وجود با طرف قرار دادهای زیاد، مورد توجه مردم قرار گرفته است تا اینکه یکی از پر طرفدار ترین نوع بیمه می باشد.

در بعضی از موارد با شرایط خاص می توان گفت مواردی از بیماری خاص هم جزو بیمه سلامت باشد.

این امر می توان گفت باید شرایط مخصوص خودش را داشته باشد تا اینکه بتوان نسبت به اصل این بیمه به طور کامل و درست صورت بگیرد.

همچنین باید به این نکته توجه کنید که شما باید سالانه حق بیمه را به طور کامل پرداخت کنید که یکی از فرقهای بین بیمه های دیگر خواهد بود.

در زمان استفاده از بیمه به هیچ عنوان نباید بیمه دیگه ای داشته باشید تا بتوانید به طور کامل از این نوع بیمه را مورد استفاده قرار داد.

در ضمن باید به این نکته نیز اشاره شود تا اینکه طرف قرار دادهایی مانند بیمارستان و درمانگاه ها و خدمات پرستاری خواهد داشت.

مزایای متنوعی دارای بیمه سلامت خواهد شد که اگر شما در تحت این بیمه می باشید ولی بعد از آن تحت یک بیمه دیگری بروید، نسبت به این بیمه تا یک سال از این بیمه استفاده کنید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.