جمعه, 31 فروردین 1403 Friday, 19 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41363 تعداد نوشته های امروز : 6 تعداد دیدگاهها : 2369×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • رابطه سیاه 7 مرد خارجی با دختر تهرانی در فرحزاد ! / سپیده افشاگری کرد !
  22 مهر 1401 - 16:05
  شناسه : 208497
  0

  هفت مرد شیطان صفت که زن جوان را در باغ مخوف آزار داده بودند پای میز محاکمه ایستادند.

  پ
  پ

  دعوا خشونت - رابطه سیاه 7 مرد خارجی با دختر تهرانی در فرحزاد ! / سپیده افشاگری کرد ! -

  تجاوز در فرحزاد اتفاق افتاد. 7 مرد افغان به زن جوان تجاوز کردند. زن جوان برای دیدن خانه برای خرید به آنجا رفته بود کحه مورد تجاوز قرار گرفت. متهمان تجاوز دستگیر شدند. زن جوان برای عاملان تجاوز اشد مجازات را درخواست کرد.رسیدگی به این پرونده از سال 98 به دنبال شکایت یک زن جوان به نام سپیده آغاز شد.وی که با سر و وضعی آشفته به پلیس آگاهی رفته بود از جنایت سیاه 7مرد افغان پرده برداشت.

  تجاوز در باغ فرحزاد

  او گفت: من و همسرم وضع مالی خوبی داریم. مدتی پیش تصمیم گرفتیم خانه مان را بفروشیم و یک خانه ویلایی در غرب تهران بخریم .من در سایت های اینترنتی به دنبال ملکی مناسب بودم که خانه ویلایی را در حوالی فرحزاد پیدا کردم .من با صاحب آگهی که مردی بنگاه دار بود، قرار گذاشتم و به ملاقات او رفتم. آن مرد که جمعه نام داشت و بعدها متوجه شدم افغان است، خانه ویلایی را به من نشان داد و سپس پیشنهاد داد تا از خانه باغی در همان حوالی بازدید کنم .او می گفت خانه باغ ملکی موروثی است و وراث آن در خارج از کشور هستند. به همین دلیل قبول کردم همراه او به خانه باغ بروم.

  او ادامه داد: عصر بود که مقابل در خانه باغ رسیدیم. من در یک لحظه تردید کردم و می خواستم برگردم و با همسرم تماس بگیرم اما مرد بنگاه دار مرا به داخل هل داد. آن جا بود که شش مرد افغان به من حمله کردند و بی رحمانه مرا آزار دادند.

  به دنبال شکایت این زن، پلیس به خانه باغ در حوالی فرحزاد رفت و در بررسی آن جا کارت ویزیت مربوط به یک مرد بنگاه دار را پیدا کرد .صاحب کارت ویزیت شناسایی شد و گفت جمعه را از قبل می شناسد.

  با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد، جمعه طی قرار صوری ردیابی و بازداشت شد اما آزار زن جوان را انکار کرد .

  در حالی که تلاش برای ردیابی شش همدست وی ادامه داشت پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در این میان سپیده در دادگاه حاضر شد و به افشای زوایای پنهانی از این پرونده مخوف پرداخت .

  او به قضات دادگاه گفت : هفت مرد افغان به من حمله کردند و می خواستند مرا آزار دهند که مقاومت کردم.در آن میان یکی از آن ها فیلم سیاهی را به من نشان داد که مجبور شدم تسلیم خواسته شیطانی آن ها شوم. در آن فیلم مردان افغان قصد داشتند دختری جوان را آزار دهند اما چون مقاومت کرد بی رحمانه او را کشتند و جسدش را دفن کردند.

  این زن در حالی که اشک می ریخت، ادامه داد: با دیدن این فیلم به شدت ترسیده بودم. التماس کردم تا مرا رها کنند اما آن ها از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۱ شب مرا آزار دادند و شکنجه کردند .حوالی ساعت ۱۱ شب بود که مرا رها کردند. آن ها تهدیدم کردند اگر در این باره به کسی حرفی بگویم مرا می کشند اما من بلافاصله به خانه برگشتم و با همسرم به پلیس آگاهی رفتیم .

  با افشای جنایت هولناکی که مردان افغان رقم هم زده بودند پلیس رد شش نفر دیگر از آن ها را یافت و همگی بازداشت شدند اما جرمشان را انکار کردند.

  در این میان فقط یکی از آن ها لب به اعتراف گشود و گفت :جمعه زن تنها را به خانه باغ آورد و دوستانم او را آزار دادند اما من وی را آزار ندادم و فقط نظاره گر بودم.

  به دنبال اظهارات جدید زن جوان، رئیس شعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران دستور داد تا ماجرای قتل در خانه باغ مخوف پیگیری و طی بازرسی تخصصی از آنجا مشخص شود قتلی رخ داده یا نه.

  محاکمه 7مرد در پرونده تجاوز

  با تکمیل تحقیقات و در حالی که سرنخی از جنایت در باغ مخوف به دست نیامده بود 7مرد افغان پای میز محاکمه ایستادند.در ابتدای جلسه زن جوان در حالی که اشک می ریخت به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: مردان شیطان صفت مرا آزار دادند و گفتند من تنها قربانی آنها نیستم. و آنها قبلا چندین زن و دختر دیگر را نیز آزار داده اند.

  این زن گفت: من به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستم و برای عاملان جنایت سیاه اشد مجازات می خواهم.

  سپس متهمان به دفاع پرداختند و منکر جرمشان شدند. جمعه گفت: این زن دروغ می گوید و من او را به زور به داخل باغ نکشانده ام.

  سایر متهمان نیز گفتند با میل زن جوان با وی رابطه برقرار کرده اند و او با رضایت خودش با باغ رفته است. اما یکی از آنها گفت: دوستانم به زور زن جوان را آزار دادند.او گریه و التماس می کرد که او را آرام کردم و گفتم اجازه نمی دهم دوستانم او را اذیت کنند.با پایان دفاعیات متهمان،قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

  منبع: منیبان

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.