پنج‌شنبه, 4 مرداد 1403 Thursday, 25 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42767 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2418×
بهترین ابزارتولید محتوا باگوشی کدام است ؟
2 آذر 1401 ساعت: 12:14
شناسه : 211801
2

برای تهیه عکس و ویدیوی با کیفیت با گوشی، مطمئنا نیازمند به ابزاری مانند نور و سه پایه مناسب هستید و اگر ویدیو شما شامل صدا هم باشد در این صورت میکروفن نیز بسیار موثر خواهد بود.

پ
پ

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، گوشی های هوشمند تبدیل به ابزار کاربردی در اکثر موارد شده است و افراد برای تهیه عکس و فیلم کمتر به سراغ خرید دوربین های دیجیتالی و گران قیمت می روند و ترجیح می دهند با گوشی خود که امروزه شاهد دوربین های بسیار باکیفیتی از آن ها هستیم، تولید محتوا کنند.

از این رو اگر شما فردی فعال در حوزه کسب و کار های آنلاین هستید یا به هر دلیلی نیاز به ضبط فیلم و تصویر برداری از خود و یا محصولات و خدماتتان دارید، مطمئنا نیازمند ابزار تولید محتوا با گوشی خواهید بود.

برای تهیه عکس و ویدیوی با کیفیت با گوشی، مطمئنا نیازمند به ابزاری مانند نور و سه پایه مناسب هستید و اگر ویدیو شما شامل صدا هم باشد در این صورت میکروفن نیز بسیار موثر خواهد بود.

word image 211801 1 - بهترین ابزارتولید محتوا باگوشی کدام است ؟ -

ابزار تولید محتوا با گوشی چه کمکی به شما می کند؟

ابزار تولید محتوا این امکان را به وجود می آورد که شما با کمترین هزینه تبدیل به یک متخصص تولید محتوا در زمینه های مورد علاقه خود شوید به طوری که برای ضبط یک ویدیو با کیفیت نیازمند استودیو و آتلیه نباشید و به تنهایی بتوانید نیازهای کوچک و بزرگ خود را در این زمینه برطرف نمایید.

چرا خرید ابزار تولید محتوا با گوشی ضروری است؟

اگر در شبکه های مجازی و آنلاین فعالیت می کنید مطمئنا متوجه شده اید که داشتن ابزار تولید محتوا چقدر اهمیت دارد و کسانی که به مخاطبین خود اهمیت می دهند و به دنبال تهیه محتوای حرفه ای هستند متقابلا بیشتر نیز دیده خواهند شد و این مهم تنها با ابزار و تجهیزات تولید محتوا امکان پذیر می باشد.

ابزار تولید محتوا و افزایش اعتماد بنفس در افراد !!

شاید فکر کنید ابزار تولید محتوا چگونه در این امر می تواند دخیل باشد؟ موضوع بسیار روشن است!

اگر جزو افرادی هستید که صدای خود را ضبط کرده اید و از شنیدن آن تعجب کرده اید که این صدا با صدای شما تفاوت دارد و احتمالا ناراحت شده اید و حتی از ادامه ضبط صدای خود پشیمان شده باشید. این یک امر کاملا طبیعی می باشد و ایراد از صدای شما نمی باشد.

اینجاست که میکروفن می تواند چاره ساز این مشکل شود. اگر یک میکروفن مناسب با تن صدای خود انتخاب کنید متوجه می شوید که چقدر صدایتان دلنشین تر و رسا تر به گوش می رسد و شما با انگیزه بالا و اعتماد بنفس بیشتر به ضبط صدای خود خواهید پرداخت.

ابزار تولید محتوا فقط به یک میکروفن اختصاص نمی یابد، اگر شما از خودتان عکس یا ویدیو گرفته باشید متوجه شده اید که چهره شما با چهره واقعیتان تفاوت دارد و سایه هایی که در اثر نبود نور کافی تصویر شما را بد جلوه داده است و شما مجبور به تکرار تصویر برداری و عکاسی شده اید، در این رابطه رینگ لایت ها به کمک ما آمده اند و کار را راحت تر از حد تصورمان کرده اند.

کار با این ابزار کاربردی بسیار راحت می باشد، فقط کافیست رینگ لایت را روبروی خود تنظیم کنید و گوشی خود را روی آن قرار دهید و شروع به کار کنید و از نتیجه لذت ببرید. بهترین مزیتی که رینگ لایت ها دارند این است که دیگر بعد از تصویر برداری و فیلم برداری نیاز ندارید تا ساعت ها وقت خود را برای ادیت و تنظیم نور ویدیو و عکس صرف کنید.

word image 211801 2 scaled - بهترین ابزارتولید محتوا باگوشی کدام است ؟ -

ابزار تولید محتوا با گوشی کار را بسیار ساده تر از حد تصور برای شما خواهد کرد و البته با کیفیت و رضایت بیشتر!!

انواع ابزار تولید محتوا با گوشی

برای تهیه یک محتوای حرفه ای با موبایل اعم از ویدیویی و عکس نیاز به انواع ابزار تولید محتوا با گوشی هستید. از این جهت باید ابزارهای مورد نیاز را بشناسید و براساس نیازتان آن ها را تهیه نمایید.

ابزار تولید محتوا با گوشی به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند که در ادامه به هرکدام اشاره می کنیم

ابزار تولید محتوا شامل :

 • میکروفن ها
 • رینگ لایت ها
 • سه پایه ها

و … می باشد.

میکروفن ها شامل انواع مختلفی هستند که براساس نیازهای مختلف مدل های متفاوتی دارند.

word image 211801 3 scaled - بهترین ابزارتولید محتوا باگوشی کدام است ؟ -

اگر بخواهیم میکروفن ها را بر اساس مدل تقسیم بندی نماییم می توانیم به دسته بندی زیر اشاره کنیم:

که هرکدام نیز به دسته های مختلف تقسیم می شوند:

 • میکروفن های بیسیم یقه ای
 • میکروفن های باسیم یقه ای
 • میکروفن های رومیزی
 • میکروفن های گیمینگ
 • میکروفن های استریم

و…

اگر بخواهیم در مورد ویژگی و کاربردهای میکروفن ها بحث کنیم مسلما باید نکات زیادی را بازگو نماییم که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

تاثیر ابزار تولید محتوا در کیفیت و جلب رضایت مشتری

اگر شما در شبکه های اجتماعی فعال هستید قطعا می دانید که به دلیل استفاده گسترده افراد از شبکه های اجتماعی و رقابت فراوان در جلب دنبال کننده نیاز دارید تا بهترین خود را به اجرا بگذارید.

اگر در مورد هرم سلسله مراتب نیاز های مازلو شنیده باشید می دانید که نیاز به احترام یکی از سطوح این هرم می باشد. اگر شما این حس را در مشتریان و مخاطبان خود القا کنید که به آنها ارزش و اهمیت می دهید، مطمئنا با بازخوردهای مثبتی مواجه خواهید شد. حال شاید این سوال پیش آید که ابزار تولید محتوا چگونه می تواند در این امر موثر باشد!

همان طور که گفتیم، افراد بیشتر به دنبال کسانی هستند که برای آنها ارزش قائل شوند و محصول و خدمات با کیفیت برایشان عرضه کنند، از این رو شما درشبکه های اجتماعی نیاز به تولید محتوای حرفه ای خواهید داشت تا نیاز به احترام در مخاطب برطرف شود.

ابزار تولید محتوا به شما این امکان را می دهد که با نور و صدای با کیفیت جلوی مخاطبانتان ظاهر شوید.

طریقه انتخاب ابزار تولید محتوا مناسب خود

بی شک ابزار تولید محتوا نیز همانند سایر محصولات نیاز به بررسی پیش از خرید دارد و این گونه نیست که هر ابزاری مناسب با هرشخص و حوزه کاری مربوط به آن شخص باشد.

ابزاری مانند میکروفن بسته به اینکه در استودیو یا فضای بسته مورد استفاده شما است یا در فضای باز، نیازمند دقت بیشتری هنگام خرید است.

میکروفن ها دارای الگوی قطبی می باشند و به سه دسته تقسیم می شوند:

دسته اول :

الگوی قطبی همه جانبه می باشد که صدا را از تمامی جهت دریافت و ضبط می کند.

دسته دوم:

الگوی قطبی دو طرفه است که صدا را از دو جهت دریافت می کند و مناسب مصاحبه هایی که بین دو نفر انجام می شود است.

دسته سوم:

دسته سوم با الگوی قطبی یک طرفه می باشد که صدا را فقط از یک سو دریافت می کند و تمامی صداهای اطراف را قطع می کند که به آن خاصیت Noise canceling می گویند. الگوی قطبی یک طرفه می تواند برای پادکستر ها، گویندگان، دوبلور ها و … مناسب باشد.

در دسته نور و رینگلایت ها نیز نیاز به دقت بیشتری می باشد و با توجه به حوزه کاری و کادر بندی مورد نیاز هنگام عکس برداری و فیلم برداری دقت شود چه قطری از رینگ لایت مناسبتان است.

شناخت ابزار تولید محتوا با گوشی

بعد از اینکه مشخص شد چه نوع ابزار تولید محتوایی مناسب شماست حال باید بدانید کدام برند ها دارای کیفیت و طول عمر بالایی هستند تا دچار صرف هزینه های اشتباه نشوید.

سخن آخر

با پیشرفت تکنولوژی افراد به جای اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد، به خرید اینترنتی روی آورده اند، از این رو به دنبال سایت های معتبر و حرفه ای می باشند تا خرید امنی را تجربه نمایند.

برای خرید ابزار تولید محتوا نیز سایت های مختلفی وجود دارد که یکی از سایت های معتبر که نماد اعتماد الکترونیک و همچنین قابلیت پرداخت درب منزل را دارا می باشد سایت باگوشی می باشد که این سایت در مورد ویژگی های هر محصول به طور کامل توضیح داده است و شما می توانید به راحتی محصول مورد نیاز خود را با خیال راحت تهیه نمایید و همچنین به صورت رایگان مشاوره قبل از خرید و حتی بعد از خرید دریافت نمایید.

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.