×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 14 خبر

اگر به بازار ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستید و قصد ورود به این بازار جهانی را دارید، هنگام ورود به آن با انواع مختلفی از ارز دیجیتال مواجه خواهید شد. هرکدام از این رمزارزها توسط یک شرکت توليد شده‌اند و بنابه میزان ارزشی که در بازار بین‌المللی ارزهای دیجیتال دارند، خدمات متنوعی را به کاربران و سرمایه‌گذاران ارائه می‌کنند. در این میان، ارز چین لینک ازجمله رمزارزهای داراي ساختار جامع و عملکرد مطلوب است که به‌لحاظ بهره‌مندی از تکنولوژی‌های روز دنیا و همچنین پلتفرم مبتنی‌بر شبکۀ بلاک‌چین اتریوم، خدمات مطلوب و کاربردی را به کاربران ارائه می‌دهد و تابه‌حال نیز توانسته است رضایت آن‌ها را در تمامی زمینه‌ها جلب كند. به نحوی که شاهد افزایش روزافزون تعداد سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال چین لینک در بازار رمزارزها هستیم. در ادامه برای آشنایی بیشتر با چین لینک و مزایای آن با ما همراه باشید.

ارز چین لینک چیست؟

Chainlink یکی از ارزهای دیجیتال باکیفیت و دارای فناوری روز دنیاست که فعالیت خود را با هدف برقراری ارتباط میان شرکت‌های غیربلاک‌چین با بلاک‌چین آغاز کرده‌است. در شبکۀ بلاک‌چین یک‌سری قراردادهای هوشمند و داده‌های خارجی وجود دارد. تا زمانی‌ که یک ارتباط مؤثر و مطلوب بین داده‌ها و قراردادها به‌وجود نیاید، نمی‌توان معاملات را به‌درستی انجام داد. درواقع ارز دیجیتال لینک (Chainlink) به‌عنوان یک میان‌افزار وارد این عرصه شده‌است و با ایجاد ارتباط و تعامل همه‌جانبه، داده‌های خارجی نظیر امتیازات و قیمت سهام‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار داده‌است. بدین ترتیب متناسب با اطلاعاتی که معامله‌گران در اختیار دارند، قراردادهای هوشمند آسان‌تر و سریع‌تر انجام خواهند شد.

به‌عبارت دیگر ایجاد ارتباط نزدیک و مؤثر بین قراردادهای هوشمند و داده‌های خارجی مبتنی‌بر شبکۀ بلاک‌چین، باعث شده‌است تا شاهد بهبود عملکرد کاربران باشیم و بدین نحو نیز معامله‌گران تراکنش‌های سودآور و تضمین‌شده انجام دهند. با این توصیف نباید فرصت را از دست بدهید و هم‌اکنون از طریق کوینکس به‌عنوان یکی از صرافی‌های معتبر و بین‌المللی، می‌توانید وارد بازار معاملات ارز چین لینک شوید و در ازای انجام معاملات موفق و سودآور، درآمد کسب کنید.

images 1670092653 - معرفی کامل ارز دیجیتال چین لینک -

پلتفرم ارز دیجیتال Chainlink

به‌طورکلی چین لینک بر پایۀ یک شبکۀ اوراکل غیرمتمرکز بنا شده‌است و وظیفۀ برقراری ارتباط میان اطلاعات خارج از شبکۀ بلاک‌چین به داخل بلاک‌چین را برعهده دارد. درواقع پروژۀ چین لینک با هدف افزایش امنیت دنیای بی‌حدومرز ارزهای دیجیتال و ایجاد ارتباط مؤثر بین داده‌های خارجی و معاملات هوشمند روی کار آمده‌است. در این‌ خصوص نیز به‌لحاظ بهره‌مندی از ساختار غیرمتمرکز، عملکرد مطلوب وکارایی بهینه، بهترین سطوح امنیتی را در اختیار معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد تا کاربران در یک محیط امن و مطمئن به تحلیل و بررسی بازار بپردازند و متناسب با آن تراکنش‌هایشان را انجام دهند.

رمزارز چین لینک در راستای بهبود انجام تراکنش‌ها و معاملات سرمایه‌گذاران، اقدام به تهیه و عرضۀ توکن LINK كرده‌است. این توکن به‌صورت اختصاصی برای کاربران این نوع از ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شده‌است و به‌وسیلۀ آن می‌توانند داده‌ها را بازیایی، آماده‌سازی، تحلیل و ارزیابی کنند. این توکن از کارایی مطلوب و مزایای منحصربه‌فرد برخوردار است و بسیاری از کاربران بازار بین‌المللی ارزهای دیجیتال، Chainlink را با نام توکن آن یعنی LINK می‌شناسند و تراکنش‌هایشان را به‌واسطۀ این توکن کاربردی انجام می‌دهند. در صورتی‌ که قصد استفاده از صرافی کوینکس فارسی را دارید، باید بدانید که کلیۀ خدمات موجود در رابطه با ارز دیجیتال لینک، صرفاً به‌وسیلۀ توکن اختصاص آن انجام می‌شود و برای انجام تراکنش‌های مختلف به آن نیاز خواهید داشت.

images 1670092922 - معرفی کامل ارز دیجیتال چین لینک -

ویژگی‌های ارز دیجیتال چین لینک

استفاده از خدمات و امکانات رمزارز Chainlink به دلیل برخورداری از ساختار غیرمتمرکز، توکن اختصاص و عملکرد مطلوب، ویژگی‌های فراوانی دارد که بعضی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها به قرار زیر است:

۱. پشتیبانی از پایگاه دادۀ غیرمتمرکز

ساختار ارز چین لینک به‌طور کامل با پایگاه اطلاعاتی غیرمتمرکز در هم تنیده شده‌است. بدین جهت تمامی اطلاعات از منابع مطمئن دریافت شده و پس از جمع‌آوری در یک بستر ایمن برای انجام قراردادهای هوشمند در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. شایان ذکر است که پشتیبانی به‌صورت همه‌جانبه بوده و تمامی داده‌های موجود به‌صورت غیرمتمرکز و در بهترین شرایط ممکن به معامله‌گران ارائه داده می‌شود. به همین جهت کاربران با خیال آسوده می‌توانند از اطلاعات به‌دست آمده استفاده کنند و تراکنش‌هایشان را انجام دهند.

۲. تهیه و ارائه منابع تصادفی به کاربران

همۀ اطلاعات موجود در دنیای رمزارزها، به‌واسطۀ منابع مطمئن و تأییده‌شده جمع‌آوری می‌شوند و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. ارز چین لینک نیز از این قاعده مستثنی نیست و منابع تصادفی قابل‌تأیید را به معامله‌گران ارائه می‌کند، بنابراین تمامی مشتریان اعم از فروشنده و خریدار ارز دیجیتال لینک، با خیال آسوده می‌توانند از منابع موجود به داده‌های موردنیازشان دسترسی پیدا کنند و متناسب با آن‌ها معاملات موفق و سودآور انجام دهند.

۳. فعالسازی خودکار اتوماسیون

وجود قراردادهای هوشمند در ارز چین لینک سبب شده‌است تا بسیاری از فعالیت‌ها و خدمات موجود در اتوماسیون این رمزارز و توکن LINK به‌صورت اتوماتیک انجام شود، ازاین‌رو معامله‌گران با انجام تنظیمات موجود می‌توانند از این ویژگی بارز جهت دسترسی به منابع مطمئن، اطلاعات غیرمتمرکز و انجام تراکنش‌های سودآور و صد درصد تضمینی استفاده کنند.

۴. پشتیبانی شبانه‌روزی از همکاری متقابل کاربران با شبکۀ بلاک‌چین

از آنجایی‌ که ارز دیجیتال Chainlink با هدف ایجاد ارتباط مستقیم میان داده‌های داخل و خارج از شبکۀ بلاک‌چین فعالیت خود را شروع کرده‌است، روند ارائه خدمات به‌صورت شبانه‌روزی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. به‌گونه‌ای که با پشتیبانی ۲۴ساعته به نیازهای کاربران پاسخ داده می‌شود و آن‌ها نیز می‌توانند یک تعامل همه‌جانبه، پیگیر و مؤثر را با شبکۀ بلاک‌چین درزمینۀ دستیابی به منابع و اطلاعات مطمئن و تأییدشده تجربه کنند.

شایان ذکر است که به‌منظور بهره‌مندی از تمامی این مزایا، می‌توانید با ثبت‌نام در صرافی کوینکس به آدرس https://coinexfarsi.net/complete-training/ ، از خدمات این صرافی بین‌المللی در راستای دستیابی به اهداف مالی و سرمایه‌گذاری خود نهایت بهره را ببرید.

images 1670093330 - معرفی کامل ارز دیجیتال چین لینک -

سخن پایانی

اکنون‌که با مفهوم ارز چین لینک، نحوۀ عملکرد، پلتفرم و ویژگی‌های بارز آن آشنا شدید، می‌توانید متناسب با نیاز، اهداف سرمایه‌گذاری و شرایط اقتصادی، به‌واسطۀ یکی از صرافی‌های معتبر و مورد تأیید Chainlink وارد بازار جهانی رمزارزها شوید تا با استفاده از منابع و داده‌های موجود، بتوانید یک سرمایه‌گذاری موفق و آینده‌دار را تجربه کنید. در رابطه با ارز دیجیتال لینک نیز باید بگوییم که آیندۀ بسیار خوب و روشنی پیش‌رو دارد تا جایی‌که انتظار می‌رود در ماه‌ها و سال‌های آتی، قیمت و ارزش آن در بازار، رشد قابل توجهی داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.