دوشنبه, 28 خرداد 1403 Monday, 17 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42267 تعداد نوشته های امروز : 9 تعداد دیدگاهها : 2404×
قیمت پنجره دوجداره ضد صدا در شرکت پنجره المان
13 بهمن 1401 ساعت: 14:11
شناسه : 232833
0

آنچه در تعیین قیمت پنجره دوجداره مورد توجه قرار می‌گیرد، کیفیت پنجره و متریال مصرفی آن است. در واقع آنچه سبب شده پنجره دوجداره در برابر صدا عایق شود، در تعیین قیمت آن نقش موثری دارد.

پ
پ

پیشرفت تکنولوژی در حوزه صنعت ساختمان و المان‌های آن مزایای زیادی برای کاربران داشته است.

بر این اساس برخی از استانداردها نیز در این حوزه تغییر کرده است.

این روزها استفاده از پنجره‌های دوجداره به عنوان یک استاندارد و عایقی برای انرژی و صدا از اهمیت بسیاری برخوردار است.

تا جایی که کاربران تلاش می‌کنند که پنجره‌های قدیمی را با پنجره‌های دوجداره تعویض کنند.‌

قیمت پنجره دوجداره یکی از فاکتورهای مهم در خرید و استفاده از آن است.

با توجه به اینکه این نوع از پنجره‌ها توسط برندهای مختلف در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند، با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند.

در نتیجه می‌توان اهمیت خرید ارزانترین قیمت پنجره دوجداره را درک کرد.

شرکت پنجره المان ضمن محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره این محصولات را با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

با مراجعه به صفحه مربوطه میتوان از قیمت پنجره دوجداره اطلاع کسب کنید

 

اهمیت خرید پنجره دوجداره ضد صدا

در دنیایی که هیاهو و شلوغی آن بیش از هر زمان دیگری است، هیچ چیزی به اندازه آرامش نمی‌تواند برای شما جذاب باشد.

قطعا وقتی به دنبال قیمت پنجره‌های دوجداره ضد صدا هستید، با مزایای آن آشنایی دارید‌.

بهتر است در همین ابتدای کار به شما بگوییم پنجره دوجداره یک انتخاب ارزان قیمت نیست؛ اما با توجه به مزایایی که ارائه می‌دهد، یک انتخاب ارزشمند است و قطعا در دراز مدت صرفه اقتصادی دارد.‌

آلودگی صورتی یک معضل بزرگ در زندگی شهری است که به هیچ عنوان نمی‌توان با آن کنار آمد.

به خصوص در شرایطی که شما در منزل یا محل کار در جستجوی آرامش هستید. طبیعتا برای رسیدن به این آرامش باید بهای آن‌ را پرداخت کنید.

حال اگر برای خرید پنجره دوجداره هزینه کنید، گویی یکبار برای همیشه بهای آرامش به دست آمده را پرداخت کرده‌اید.

images 1675241492 - قیمت پنجره دوجداره ضد صدا در شرکت پنجره المان -

قیمت پنجره دوجداره ضد صدا

قبل از اینکه قیمت این پنجره را در شرکت پنجره المان بررسی کنیم، بهتر است با فاکتورهای کلی در رابطه با قیمت پنجره‌ دوجداره صحبت کنیم.

آنچه در تعیین قیمت پنجره دوجداره مورد توجه قرار می‌گیرد، کیفیت پنجره و متریال مصرفی آن است. در واقع آنچه سبب شده پنجره دوجداره در برابر صدا عایق شود، در تعیین قیمت آن نقش موثری دارد.

این نکته را در نظر داشته باشید، هر هزینه‌ای که بابت خرید پنجره صرف می‌کنید، در واقع بر ارزش ساختمان و قیمت آن افزوده می‌شود؛

بنابراین چندان بابت قیمت این محصولات ساختمانی و صرف هزینه برای اجرای آن‌ها نگرانی نداشته باشید.

در یک حالت کلی قیمت پنجره‌های دوجداره به موقعیت ساختمان و نیاز مشتری بستگی دارد. به این ترتیب باید ابعاد پنجره به صورت دقیق توسط متخصص آن اندازه‌گیری شود.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

طبیعتا هر کارفرما احتیاج دارد که قبل از خرید پنجره دوجداره از قیمت آن مطلع شود. به هر حال برآورد هزینه تأثیر بسیاری در تصمیم‌گیری کارفرما و سرعت پیش‌برد امور ساختمانی دارد.

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره یکی از مزایای اصلی شرکت پنجره المان است.

شما می‌توانید با در نظر گرفتن حجم پروژه و نیاز کاربری خود، ابعاد پنجره دوجداره مورد نیاز خود را به صورت آنلاین در اختیار کارشناسان شرکت پنجره المان قرار دهید

تا هزینه لازم برای خرید این محصول را محاسبه کنند و در اختیار شما قرار دهند.

با توجه به اینکه نوسانات نرخ ارز به صورت مستقیم بر قیمت پنجره‌های دوجداره تأثیرگذار است، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این پنجره‌ها تعیین کرد. از این رو قیمت‌ها متفاوت بوده و مدام به‌روزرسانی می‌شوند‌.

images 1675241531 - قیمت پنجره دوجداره ضد صدا در شرکت پنجره المان -

راهنمای خرید ارزان‌ترین پنجره دوجداره ضد صدا

وقتی به خرید پنجره دوجداره با قیمت ارزان فکر می‌کنید، نباید از استانداردهای آن دور شوید. قیمت پنجره دوجداره با در نظر گرفتن فاکتورهای موثر در تولید، تنها در صورتی معقول یا ارزان خواهد بود که تولید استاندارد و مطابق با استانداردهای فنی داشته باشد. در ادامه نکات مهم در خرید این محصول را بررسی می‌کنیم.

  • لولا‌ها و یراق‌آلات باید به درستی جاسازی شده باشند.
  • در ساخت پنجره دوجداره باید از لولاهای قابل تنظیم استفاده شده باشد.
  • گالوانیزه‌های داخلی پنجره باید ضخامت مناسبی داشته و از لاستیک‌های نوع ای‌پی‌دی‌ام در ساخت آن استفاده شده باشد. 
  • پروفیل یوپی‌وی‌سی پنجره دوجداره ضد صدا باید پنج کاناله باشد. در واقع در ضخامت پروفیل یوپی‌وی‌سی باید پنج حفره وجود داشته باشد. البته این پنج حفره باید طوری باشد که استاندارد فضای گالوانیزه حفظ شود. نکته این است هرچه عایق صوتی در این پنجره بیشتر باشد، قیمت پنجره دوجداره ضد صدا نیز افرایش می‌یابد؛ در نتیجه هر چه تعداد حفره‌های داخل پروفیل بیشتر باشد، عایق بهاری در برابر صدا ایجاد می‌شود.
  • شیشه به کار رفته در این پنجره باید سه جداره‌ای باشد.
  • توجه داشته باشید برخی پنجره‌های دوجداره ضد صدا با نام پنجره ۵ حفره به فروش می‌رسند. در حالی که در این پنجره‌ها از فضای گالوانیزه کاسته شده و در واقع گالوانیزه کمتری در آن استفاده شده است. چنین پنجره‌ای نمی‌تواند عایق مناسبی در برابر صدا باشد. به علاوه اینکه مقا‌ومت پروفیل آن نیز کم است. این نوع پنجره‌ها با قیمت ارزان‌تری به فروش می‌رسند.

 

مزایای قیمت پنجره دوجداره در شرکت پنجره المان

تمامی فاکتورهایی که در بند قبل اشاره کردیم، در تولید استاندارد پنجره دوجداره عایق صدا نقش دارند. حتما می‌دانید که هر محصول ارزانی ارزش خریدن ندارد، مگر اینکه از تولیدکننده آن اطمینان داشته باشید. آنچه در تولید این نوع پنجره بیشتر از هر فاکتور دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد، ابعادبرداری استاندارد، تولید باکیفیت و نصب اصولی است.

نادیده گرفتن یک عامل کوچک می‌تواند از بهینه‌سازی پنجره در برابر سر و صدا جلوگیری کند. این در حالی است که در شرکت پنجره المان، تمامی پنجره‌ها به صورت تمام اتوماتیک و توسط به‌روزترین دستگاه‌ها تولید می‌شوند و هیچ‌گونه کاستی در آن‌ها دیده نمی‌شود. مهم‌تر آنکه قیمت پنجره دوجداره ضد صدا در این شرکت نسبت به قابلیت‌ها و مزایایی که ارائه می‌دهد، بسیار مناسب و معقول است.

images 1675241753 - قیمت پنجره دوجداره ضد صدا در شرکت پنجره المان -

جمع بندی

این روزها استفاده از پنجره‌های دوجداره ضد صدا به خصوص در شهرهای شلوغ و پرجمعیت یک مزیت مهم برای افراد محسوب می‌شود. از آنجا که قیمت پنجره دوجداره مهم‌ترین عامل در تصمیم‌گیری کاربران برای خرید آن است، بهتر است یک شرکت معتبر را برای خرید ارزان قیمت این نوع پنجره انتخاب کنید. انتخاب یک شرکت معتبر این اطمینان را در شما ایجاد می‌کند که علاوه بر خرید پنجره دوجداره ضد صدا با قیمت ارزان، استانداردهای لازم برای بهینه‌سازی پنجره نیز در آن لحاظ شده است.

منبع : https://elemanupvc.com/blog/price-of-wintech-double-glazed-window

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.