چهارشنبه, 30 خرداد 1403 Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42290 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2404×
اطلاعات عمومیت چه قدره؟ این داستان، ماشین ظرفشویی!
26 بهمن 1401 ساعت: 9:40
شناسه : 235727
2

یک موضوع خاص برای به چالش کشیدن اطلاعات عمومی در زمینه ماشین ظرفشویی داریم. با سوالات چند ثانیه ای و جالب! این بازی توسط تیم تولید محتوای ایران آسایش سرویس طراحی شده است، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از مقالات می توانید سایت ایران آسایش سرویس را ببینید.

پ
پ

یک بازی کوتاه با اطلاعات عمومی، با موضوع ماشین ظرفشویی!

بله، یک موضوع خاص برای به چالش کشیدن اطلاعات عمومی در زمینه ماشین ظرفشویی داریم. با سوالات چند ثانیه ای و جالب! این بازی توسط تیم تولید محتوای ایران آسایش سرویس طراحی شده است، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از مقالات می توانید سایت ایران آسایش سرویس را ببینید. اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج و تهران دارید، یا قصد خرید ماشین ظرفشویی دارید و یا اگر برای سرویس ماشین ظرفشویی خود کمک لازم دارید، ایران آسایش سرویس به کمک شما می آید.

سوال اول: ماشین ظرفشویی را چه کسی و در چه دورانی ساخت؟

گزینه ۱ – خانم کوکرین در قرن ۱۹

گزینه ۲ – آقای کوکرین در قرن ۲۰

گزینه ۳ – خانم کوکرین در قرن ۲۰

گزینه ۴ – آقای کوکرین در قرن ۱۹

مخترع ماشین ظرفشویی

جواب درست: بانو ژوزفین گریس کوکرین، مخترع آمریکایی در قرن ۱۹ برای اولین بار ماشین ظرفشویی اختراع کرد و ما را نجات داد!

سوال دوم: از ماشین ظرفشویی برای چه کار هایی استفاده می شود؟

گزینه ۱- شستن ظرف

گزینه ۲- شستن ظرف و میوه و سبزیجات

گزینه ۳- شستن ظرف و ابزار آلات دستی

گزینه ۳- بستگی به مدل ماشین ظرفشویی دارد

شستشوی میوه با ماشین ظرفشویی

جواب درست: گزینه ۲.

بله، اگر تا کنون این کار را نمی کردید، امتحان کنید! ماشین ظرفشویی با آب خنک و بدون شوینده، یا با شوینده های رقیق و ضعیفی که مخصوص شستشوی سبزیجات معرفی شده اند، می تواند با کار در مدت کم میوه و سبزیجات هم بشورد. در زمینه چگونگی تنظیم و کارکرد ماشین ظرفشویی می توانید در سایت ایران آسایش سرویس بخوانید. همچنین برای خرید، اگر سوالاتی جهت انتخاب برند ماشین ظرفشویی دارید به ایران آسایش سرویسiran-asayesh.com سر بزنید.

سوال سوم: نمک ماشین ظرفشویی چیست؟

گزینه ۱- سدیم کلرید

گزینه ۲- پتاسیم یدید

گزینه ۳- پتاسیم کلرید

گزینه ۴- سدیم سولفات

word image 235727 3 - اطلاعات عمومیت چه قدره؟ این داستان، ماشین ظرفشویی! - آیا می دانید

جواب درست: گزینه ۱

نمک ماشین ظرفشویی چیز خاصی نیست، همین نمک طعام است! اما نمک ماشین ظرفشویی سدیم کلرید خالص است. نمک آشپزخانه دارای عناصر دیگری نیز هست. یک تفاوت مهم دیگر هم اندازه دانه و نظم بلور است. بنابراین نباید از نمک آشپزخانه برای ماشین ظرفشویی استفاده کرد. گاهی ماشین ظرفشویی مشکلاتی در تخلیه آب، تنظیم نمک و یا استفاده درست از محلول شستشو پیدا می کند.

درباره ارور ها و رفع خرابی ماشین ظرفشویی، این مقاله را حتما در سایت ایران آسایش سرویس بخوانید. هر گاه لازم داشتید با سرچ کردن تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج، سرویس ماشین ظرفشویی در محل و امثالهم می توانید به ما سر بزنید! همچنین با جستجوی عیب یابی ارور های ماشین ظرفشویی نیز سایت ایران آسایش سرویس را خواهید دید. از مطالب موجود استفاده کنید و با ارائه سوالات جدید و انتقاد کردن از ما، کمک کنید تا مطالب بهتری در اختیارتان قرار دهیم.

تعمیر لوازم خانگی در کرج

02632867918
09304616416
09192670311

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.