×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 5 خبر

images 1677305704 63f9a768d834e - چرا از یک شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده کمک بخواهیم؟ -

همه کسب ‌و کار ها، کسب و کار های کوچک یا بزرگ، به افراد واجد شرایط و دارای تخصص نیاز دارند تا به سوی رشد کسب و کارشان قدم بردارند و بتوانند در بازار های بزرگ رقابت، پیروز شوند. شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده همین وظیفه را برعهده دارد. این شرکت به شما کمک می کند از افراد متخصص کمک بگیرید و دغدغه جذب نیروی کار را نداشته باشید. جست و جو و پیدا کردن نیروی کار مناسب و استخدام متخصصان مناسب، کار بسیار دشوار، زمان بر و خسته کننده ای است. شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده، تمام مراحل جذب یک نیروی متخصص، از جست و جو گرفته تا مصاحبه ها را انجام می دهد. انجام تمام این مراحل داخل مجموعه خودتان، به یک تیم کامل منابع انسانی نیاز دارد. نیازی که مستلزم هزینه است؛ پس برون سپاری خدمات به شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده بهترین راه حل برای کار شماست! در صورت واگذاری این وظیفه به یک شرکت، مدیریت منابع انسانی شما، دیگر انرژی خود را برای گزینش کارگر نمی گذارد و انرژی و وقتش صرف کارمندان مجموعه می شود.

خدماتی که یک شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده ارائه می دهد.

شرکت های پیمانکاری، در زمینه تامین سرمایه انسانی فعالیت می کنند. این شرکت ها، کارگران ماهر را در زمینه های شغلی گوناگون با استعداد های گوناگون جذب می کنند. این شرکت‌ ها خدمات زیادی را عرضه می ‌کنند. سازماندهی کارگران ماهر بر اساس نیاز کسب و کار شما، تنظیم قرارداد موقت و مدیریت نیروی کار مدنظر شما از جمله مهم ترین وظایف شرکت پیمانکاری است.

شرکت تامین کارگر ساده نیرو های ماهر را می یابد و پس از ارزیابی صلاحیت ها، مهارت ها، تحصیلات و ویژگی ها، آن ها را جذب می کند. در نتیجه لازم نیست تا شما وقت خود را صرف جذب نیرو کنید و می توانید در زمان، صرفه جویی کنید.

اهمیت خدمات نیروی انسانی

مسیر استخدام کارگران چه به صورت دائم و چه موقت پر از پستی و بلندی است. مشکلات این مسیر معمولا برای همه یکسان است. اگر با مشکلات مشابه این مسیر رو به رو شده اید، بهتر است تا به یک شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده اعتماد کنید. متخصصان تامین نیروی کار به شما کمک می کنند تا:

 • خدمات مقرون به صرفه ای را دریافت کنید.
 • شما می توانید با سپردن روند کار به شرکت ها از زیر بار مسئولیت و مشغله ذهنی و روند دشوار استخدام اجتناب کنید.
 • شما می توانید با ذخیره وقت و انرژی خود، تمرکزتان را بر روی موارد مهم دیگر در روند رشد کسب و کار خود بگذارید.
 • استفاده از خدمات این شرکت ها، خطرات مرتبط با روند استخدام را کاهش می دهد.
 • شرکت ها از طرف شما مذاکرات حقوقی با کارگران را انجام می دهند و شما درگیر این موضوع نمی شوید.

مزایای استخدام کارگر ساده به کمک شرکت ها

images 1677305704 63f9a768e0ea5 1 - چرا از یک شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده کمک بخواهیم؟ -

 • بهبود بهره وری

شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده، بهترین افراد را در زمینه های شغلی گوناگون استخدام می کند تا کسب و کار شما به کمک آن کارگران ارتقا پیدا کند.  یک نیروی کار و کارگر ساده اگر متناسب با وظیفه ای که برعهده دارد و استعدادش، استخدام شود، بهره‌ وری نیز افزایش خواهد یافت. نیروی کار مناسب با بهره وری بالا، کسب و کار را به سوی پیشرفت سوق می دهد و موجب افزایش سود می شود.

 • روی اولویت ها و اهداف دیگر می توانید تمرکز کنید.

شرکت های پیمانکاری این اطمینان را ایجاد می کنند که نیاز شما به کارگر، برآورده خواهد شد؛ در نتیجه شما می توانید بر روی زمینه های دیگر پیشرفت و رقابت کار خود تمرکز کنید. در حقیقت با سپردن استخدام نیروی کار به شرکت ها، این امکان فراهم می شود تا شما با آسودگی خاطر به دیگر دغدغه های شغلی خود برسید و یک گام دیگر به پیشرفت نزدیک شوید.

 • استرس را از بین ببرید.

اگر یک کسب و کار نیروی کار و کارگر مناسب برای خدمات داشته باشد، محیط آرام تری برای کارمندان خود ایجاد خواهد کرد. کار کردن در یک محیط آرام، رضایت شغلی و پیشرفت را افزایش می دهد. شرکت پیمانکاری تامین نیرو، با فرستادن کارگران ماهر برای شما، بخشی از کار های کارمندان را کم می کند.

 • از مهارت ها و استعداد های برتر بهره ببرید.

جذب نیرو های با استعداد و با مهارت در هر زمینه ای، نیاز به زمان، انرژی و بودجه زیادی دارد. تحقیقات و نظرسنجی ها از صاحبان کسب و کار ها نشان داده اند که به طور متوسط ​​حدود ۲۳ روز زمان می برد تا کارکن مناسب برای یک پوزیشن شغلی پیدا شود. شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده این امکان را فراهم می کند که برترین استعداد ها و مهارت ها جذب کسب و کار شما شوند.

شما می توانید به جای اتلاف وقت برای ایجاد آگهی های جذب نیرو و جست و جو، همه چیز را به یک شرکت پیمانکاری بسپارید. کافی است تا چشم انداز خود از نیاز ها و ارزش ها را به شرکت پیمانکاری اطلاع دهید تا دقیقا از خواسته شما مطلع شوند و با توجه به خواسته هایتان نیروی کار مناسب را به شما معرفی کنند.

images 1677305704 63f9a768e5cb5 - چرا از یک شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده کمک بخواهیم؟ -

Cleaning team wiping the floor using mops in the flat

 • دسترسی به گزینه های بیشتری برای کار

کسب‌ و کار های کوچک اغلب فرصت های کمتری نیز برای جذب برترین نیروهای کار دارند؛ زیرا معمولا کسب و کار های بزرگ پول بهتری نیز پرداخت می کنند و بهترین کارگران را جذب می کنند. در حقیقت دسترسی شما به برترین نیرو ها محدود است. شما می توانید با کمک یک شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده، به منبع بزرگی از کارگران ماهر دست یابید.

به عنوان یک پیشنهاد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که امتیاز ها و امکاناتی را برای نیرو های کار خود و یا حتی خانواده هایشان در نظر بگیرید؛ امتیاز هایی مانند رفت و آمد رایگان، تغذیه و… تا آن ها را راضی نگه دارید. در این صورت، می توانید نیرو های معرفی شده توسط شرکت ها را به نیروی کار ثابت خود تبدیل کنید.

باید بدانید که

سیستم های مدیریت منابع انسانی کسب و کار های گوناگون، گاه مجبور هستند که هزینه های زیادی را برای جذب کارگر ساده صرف کنند. هزینه تبلیغات و آگهی و حتی آموزش نیرو و تبدیل آن به نیروی مد نظر، از جمله این هزینه هاست. شما می توانید به کمک یک شرکت پیمانکاری، این هزینه ها را کاهش دهید.

رفتار کارگران غیر قابل پیش بینی است. ممکن است شما نیرویی را جذب کنید؛ اما در ادامه روند همکاری مسئله ای پیش بیاید و رفتاری از کارگر ببینید که ادامه همکاری برایتان دشوار شود. کمک گرفتن از شرکت پیمانکاری، این مزایا را به همراه دارد که در صورت وقوع هر مشکلی، مسئولیت آن کاملا با شرکت است و شما آسوده خواهید بود.

نتیجه گیری

شرکت پیمانکاری تامین کارگر ساده، تسهیل کننده امور مختلف برای هر کسب و کاری است. با کمک این شرکت ها دیگر نیازی نیست که زمان و انرژی خود را به جذب نیروی کار، اختصاص دهید. این شرکت ها صفر تا صد گزینش کارگر را انجام می دهند و در نهایت شما با اعلام نیاز خود به این شرکت ها، نیروی مناسب با اهداف و انتظاراتتان را دریافت خواهید کرد. ما در این مطلب، تلاش کردیم تا درباره مزیت های همکاری با یک شرکت پیمانکاری برای شما صحبت کنیم.

منبع: کارلاین

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.