×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 13 خبر

لوله بازکنی چیذر یکی از خدمات قابل ارائه در تیم لوله بازکنی تهران سماء با بروزترین تجهیزات و قیمت مناسب است. این خدمات توسط تیمی از افراد متخصص و حرفه ای انجام شده و در طی سالها فعالیت موفق به جلب رضایت مشتری در تمام مناطق تهران اعم از شمال، جنوب و شرق و غرب شده است. لوله بازکنی فوری، شبانه روزی با قیمت اتحادیه و کاملا تضمینی از مهم ترین ویژگی های تهران سماء بوده و به همین دلیل به یکی از بهترین مراکز لوله بازکنی و تخلیه چاه چیذر تبدیل شده است.

images 1678699278 640eeb0edfb70 - بهترین لوله بازکنی در منطقه چیذر تهران -

لوله بازکنی چیذر

اگر به دنبال یکی از معتبر ترین مراکز لوله بازکنی چیذر هستید، به چند دلیل مهم می توانیم تهران سماء ر ا پیشنهاد دهیم که عبارتند از:

لوله بازکنی فوری

گرفتگی لوله های فاضلاب یکی از بزرگترین مشکلات در منازل و محیط های کاری است که کثیفی و آلودگی زیادی را به همراه دارد. علاوه بر این، گرفتگی چاه توالت و حمام و آشپزخانه و غیره زندگی را با اختلال مواجه می کند و باید خیلی سریع برطرف شود. تهران سماء برای حل این مشکل تیمی از چاه بازکن های حرفه ای را با تجهیزات بروز در مناطق و محله های مختلف تهران مستقر نموده است. به طوریکه به محض تماس مشتری به محل اعزام میشوند. لذا، به محض مشاهده گرفتگی در لوله های فاضلاب کافیست با شعبه لوله بازکنی شمال تهران این مجموعه تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت سرویس کار به چیذر مراجعه کند.

تخلیه چاه چیذر

با توجه به اینکه برخی از مشاغل و ساختمان ها از قبیل بیمارستان ها، هتل، رستوران و موارد مشابه اجازه اتصال به فاضلاب شهری را ندارند، در صورت پر شدن چاه فاضلاب نیاز به خدمات تخلیه چاه دارند. در منطقه چیذر نیز برخی از ساختمان ها و باغ و ویلاها چنین امکانی را نداشته و در صورت مواجه شدن با این قبیل مشکلات به خدمات تخلیه چاه شمال تهران نیاز خواهند داشت. تهران سماء تنوع بسیار بالایی در خدمات خود ارائه داده و تخلیه چاه را نیز با قیمت مناسب و فوری انجام می دهد.

تیم تخلیه چاه این مجموعه با تانکرهای مجهز به مکنده های قوی و شلنگ های چند صد متری بدون کثیف کاری در کوتاهترین زمان چاه را تخلیه می کنند. در شرایطی که دهانه چاه قابل تشخیص نباشد، بدون خرابکاری و با دستگاه محل دقیق شناسایی و تخلیه انجام میشود. لازم به ذکر است، سرویس کاران این مجموعه دارای مهارت و تجربه بسیار بالایی هستند و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی تخلیه را انجام می دهند.

باغ و ویلا و مراکز دارای سپتیک تانک نیز می توانند از این خدمات تهران سماء در چیذر استفاده کنند. بعد از تخلیه چاه سپتیک، در صورت نیاز خدمات لایروبی نیز ارائه میشود.

لوله بازکنی چیذر شبانه روزی

گرفتگی لوله های فاضلاب و پر شدن چاه از قبل خبر نمیدهد و در هر ساعت از شبانه روز ممکن است با آن مواجه شوید. به همین دلیل تیم تهران سماء تمام خدمات خود را شبانه روزی و بدون حتی یک روز تعطیلی در سال ارائه می دهد. ۲۴ ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته تیمی از افراد حرفه ای و باتجربه در شعب مختلف تهران از جمله شمال و منطقه چیذر حضور داشته و مشکلات موجود در لوله های فاضلاب را برطرف می کنند.

images 1678699312 640eeb3084dbc - بهترین لوله بازکنی در منطقه چیذر تهران -

تشخیص ترکیدگی لوله

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد تیم لوله بازکنی تهران سماء، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جدید از طریق امواج صوتی است. با استفاده از این تجهیزات محل دقیق ترکیدگی لوله های توکار بدون تخریب شناسایی و برطرف میشود. با این امکان، از ایجاد نم و رطوبت در سایر بخش های ساختمان جلوگیری شده و در بازه زمانی کوتاه مشکل برطرف میشود.

لوله بازکنی با فنر برقی و سه نظام

به منظور رفع گرفتگی های لوله های فاضلاب از قبیل چاهک حمام، کفشور آشپزخانه و غیره، می توانید از خدمات لوله بازکنی با فنر برقی و سه نظام در چیذر استفاده کنید. فنرهای استفاده شده در این مجموعه مقاومت بسیار بالایی داشته و سرمته های فولادی آنها هر نوع گرفتگی را در مسیر عبور فاضلاب رفع می کنند. همچنین می توانید از لوله بازکنی به سه نظام چیذر استفاده کنید که با دقت بالاتری گرفتگی های لوله را برطرف می کند.

لوله بازکنی چیذر تهران تضمینی

یکی از چالش های همیشگی در ارائه خدمات لوله بازکنی، کیفیت پایین آنها و بروز مجدد مشکل است. تجربه کم سرویس کاران و نداشتن مهارت کافی آنها از مهم ترین دلایل برای بروز این مشکل است و منجر به نارضایتی مشتری میشود. از آنجا که تمام سرویس کاران تهران سماء بعد از پشت سرگذاشتن دوره های آموزشی متعدد و کسب تجربه و مهارت استخدام میشوند، امکان لوله بازکنی چیذر تضمینی را فراهم نموده است.

بعد از ارائه هرگونه خدمات توسط این مجموعه، سرویس کار برگه گارانتی ارائه می دهد. در بازه زمانی مشخص شده بر روی برگه اگه مجدد همان مشکل تکرار شد، بدون دریافت دستمزد سرویس کار خدمات مورد نیاز را ارائه می دهد.

تعمیر توالت فرنگی

توالت فرنگی و توالت ایرانی در صورت نصب اشتباه یا استفاده از تجهیزات غیراستاندارد به مرور دچار خرابی میشوند. با توجه به نقش بسیار مهم توالت ایرانی و فرنگی در تمام ساختمان ها، مشکلات موجود در آنها باید در زمان کوتاه برطرف شود. یکی از خدمات تهران سماء تعمیر توالت فرنگی در چیذر بدون کثیفکاری و تخریب است. سرویس کاران این مجموعه علاوه بر تعمیر، امکان تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و بالعکس را نیز فراهم نموده اند.

خدمات تعمیر توالت فرنگی و ایرانی چیذر به صورت شبانه روزی، فوری و تضمینی ارائه میشود. در هر ساعت از شبانه روز کافیست با این مجموعه تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت سرویس کار به محل اعزام شود.

images 1678699339 640eeb4b54f96 - بهترین لوله بازکنی در منطقه چیذر تهران -

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در چیذر

تهران سماء با بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت، مجموعه گسترده ای از سرویس کاران را استخدام نموده و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای را برای خدمات خود به کار میبرد. به عنوان مثال، اگر در چیذر حضور دارید می توانید از تمام خدمات زیر توسط افراد حرفه ای و باتجربه بهره مند شوید:

 • باز کردن لوله های سیفون توالت فرنگی و سنتی
 • در آوردن انگشتر و ساعت و گوشی موبایل از چاه فاضلاب و لوله
 • تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی چیذر
 • باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 • باز کردن چاهک آشپزخانه و حمام
 • رفع نم و بوی بد فاضلاب
 • باز کردن لوله های چدنی قدیمی
 • باز کردن لوله توالت فرنگی و ایرانی
 • باز کردن لوله راه آب پشت بام
 • سرویس توالت فرنگی و ایرانی

لوله بازکنی چیذر با نرخ اتحادیه

لازم به ذکر است، قیمت لوله بازکنی در شمال تهران و جنوب و شرق و غرب تفاوتی ندارد و همگی بر اساس نوع خرابی و سرویس مورد نظر تعیین می گردد. از آنجا که لوله بازکنی تهران سماء زیرنظر اتحادیه فعالیت دارد، از نرخ های ارائه شده توسط این مراکز تبعیت می کند. علاوه براین، چون چاه بازکن های این مجموعه در مناطق مختلف تهران مستقر هستند، هزینه های ایاب ذهاب کاهش یافته و با قیمت مناسب هرگونه گرفتگی در لوله و مشکلات در لوله کشی فاضلاب برطرف خواهد شد.

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی چیذر تهران کافیست با یکی از شماره های تلفن زیر تماس گرفته یا نام لوله بازکنی تهران سماء را در گوگل جستجو کنید.

 • ۰۲۱۲۲۶۲۳۹۹۸
 • ۰۹۱۲۷۷۶۲۸۴۸
 • ۰۲۱۲۲۴۹۳۲۲۴
 • ۰۹۱۲۸۸۹۸۰۱۳

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.