شنبه, 1 اردیبهشت 1403 Saturday, 20 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41377 تعداد نوشته های امروز : 12 تعداد دیدگاهها : 2369×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • داروخانه اینترنتی و هرآنچه باید در مورد آن بدانید
  28 اسفند 1401 - 7:54
  شناسه : 242625
  0

  امروزه داروخانه‌های مشهور زیادی در بستر اینترنت فعالیت می‌کنند که نه‌تنها داروهای آن‌ها دارای استاندارد‌های جهانی سلامت هستند، بلکه به‌موقع و به‌صرفه‌تر در اختیار مشتریان و بیماران قرار می‌گیرد. مکمل پلاس یکی از مطمئن‌ترین داروخانه‌های آنلاین ایرانی است که با فروش داروهای تقویتی و مکمل‌های سلامتی کار خود را آغاز کرده است. در ادامه مقاله پیش رو به معرفی خدمات مکمل پلاس خواهیم پرداخت.

  پ
  پ

  با فراگیری کسب و کارهای اینترنتی به‌تدریج داروخانه‌ها نیز به‌عنوان مراکز آنلاین فروش دارو فعالیت خود را آغاز کردند و به فروش اینترنتی در کنار فروش حضوری پرداختند. با گذشت زمان کم‌کم اعتماد مشتریان به فروش اینترنتی دارو جلب شد و میزان تقاضای خرید دارو از طریق اینترنت افزایش پیدا کرد؛ از این رو برخی از متقاضیان افتتاح داروخانه، تصمیم گرفتند تنها با بازگشایی دامنه اینترنتی به جای مغازه از طریق یک داروخانه اینترنتی محصولات و داروهای خود را به فروش برسانند.

  امروزه داروخانه‌های مشهور زیادی در بستر اینترنت فعالیت می‌کنند که نه‌تنها داروهای آن‌ها دارای استاندارد‌های جهانی سلامت هستند، بلکه به‌موقع و به‌صرفه‌تر در اختیار مشتریان و بیماران قرار می‌گیرد. مکمل پلاس یکی از مطمئن‌ترین داروخانه‌های آنلاین ایرانی است که با فروش داروهای تقویتی و مکمل‌های سلامتی کار خود را آغاز کرده است. در ادامه مقاله پیش رو به معرفی خدمات مکمل پلاس خواهیم پرداخت.

  Online Pharmacy Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images - iStock

  خرید اینترنتی دارو برای بسیاری از افراد مزایای بی‌شماری دارد.

  داروخانه مجازی چیست؟­

  همان‌طور که در مقدمه گفته شد، داروخانه آنلاین، به مراکز فروش دارو بر بستر اینترنت گفته می‌شود که از طریق پست داروهای خود را به دست مشتریان می‌رساند. برای خرید از این مراکز آنلاین هزینه دارو را می‌توانید به دو صورت اینترنتی و یا درب منزل بپردازید، البته روش پرداخت هزینه به راهبرد و روش فروش دارو از سوی داروخانه مورد نظر بستگی دارد.

  نحوه خرید از داروخانه مجازی

  واضح است خرید برخی از داروها بدون داشتن نسخه دکتر غیرممکن است. اداره بهداشت هر کشور و منطقه‌ای لیستی از داروهای بدون نسخه را منتشر می‌کند. خرید داروهای بدون نسخه از داروخانه‌ اینترنتی بلا مانع است و مشکلی در تهیه آن‌ها نخواهید داشت. داروهای تقویتی و مکمل‌های غذایی، قرص‌های ویتامین و برخی از مسکن‌های معمولی از جمله داروهایی هستند که چه در داروخانه‌های حضوری و چه در مراکز آنلاین فروش دارو به‌راحتی قابل تهیه هستند.

  اما مسئله بر سر خرید داروهای خطرناک و حساسی است که باید با ارائه نسخه پزشک خریداری شوند. برای تهیه این قبیل از داروها، داروخانه‌های آنلاین اغلب بخشی را در سایت خود تعبیه کرده‌ اند که مشتری بتواند نسخه دکتر را برای کارشناسان داروخانه ارسال کند. بعد از بررسی نسخه، کارشناسان و کارکنان داروخانه با مشتری تماس می‌گیرند و داروی موردنظر را برای او ارسال می‌کنند.

  حواستان باشد خرید دارو از هر داروخانه موجود در اینترنت مجاز نبوده و سلامت دارو از هر چیزی مهم‌تر است. مسمومیت دارویی بسیار خطرناک بوده و ریسک بالایی به همراه دارد؛ چراکه اینترنت فرصت مناسبی برای کلاهبرداران فراهم کرده است؛ از این رو حتماً خرید اینترنتی دارو را تنها از داروخانه‌­های معتبر انجام دهید و سلامتی خود را تضمین کنید. مکمل پلاس با اعتبار بالایی که دارد، خرید‌های دارویی شما را به موقع و با ارزش حقیقی در اختیار شما قرار می‌دهد.

  Pharmacy Tech- The 2021 Guide for Online Certification

  تهیه دارو از طریق اینترنت مستلزم شناخت داروخانه‌های معتبر است.

  مزایای خرید آنلاین دارو

  یک داروخانه اینترنتی می‌تواند راهی آسان و خصوصی برای خرید داروهای با نسخه‌ و بدون نسخه باشد. اکثر مواقع داروها از این طریق با قیمت مقرون به‌صرفه‌تری در اختیار شما قرار می‌گیرد. خرید از داروخانه‌های آنلاین به خصوص برای افرادی که در یک منطقه روستایی زندگی می‌کنند، توانایی رانندگی ندارند و یا دارای معلولیت خاصی هستند، بسیار مناسب است.

  فناوری اینترنت همچنین امکان مقایسه قیمت داروها با یکدیگر را فراهم می‌کند و خریدی رضایت‌بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین اگر از سفارش برخی از داروها یا محصولات بهداشتی خجالت می‌کشید، داروخانه مجازی به شما این امکان را می‌دهد که از رویارویی با مسئولین داروخانه در امان بمانید. به‌عنوان‌مثال، برخی از وسایل بهداشتی بانوان و یا داروهای جنسی می‌توانند به صورت آنلاین تهیه شوند.

  اگر در مورد داروهای خود سؤالی دارید، داروخانه‌های اینترنتی قابل اعتماد به شما اجازه می‌دهند که از خلوت خانه خود با کارشناسان داروساز و پشتیبانی سایت صحبت کنید. نداشتن پشتیبانی در یک داروخانه­های آنلاین یکی از نکات منفی است که به شما هشدار می‌دهد داروخانه مورد نظر امکان دارد داروخانه ایمنی نباشد.

  فراموش نکنید داروخانه‌های اینترنتی قانونی توسط سازمان علوم پزشکی کشور و همچنین سازمان غذا و دارو مجوز دارند. مکمل پلاس به‌عنوان یکی از مراکز معتبر فروش داروهای تقویتی و مکمل­ها دارای تمامی مجوزهای قانونی از سازمان‌های مرتبط است؛ به همین دلیل با خیالی آسوده می‌توانید از این داروخانه اینترنتی معتبر خرید کنید.

  Online Pharmacy Business in India – DocRoSh HEALTH

  داروخانه­های‌ آنلاین باید دارای کارشناس داروساز و پشتیبانی صحیح باشد.

  معایب و خطرات تهیه دارو از مراکز آنلاین

  بسیاری از داروخانه‌های آنلاین مشاغل قانونی هستند و در بیشتر موارد شما می‌توانید از خدمات آن‌ها با همان اطمینانی که نسبت به داروخانه‌های حضوری دارید، استفاده کنید؛ اما متأسفانه برخی از سودجویان اینترنتی در قالب داروخانه‌ اینترنتی اقدام به فروش محصولات تقلبی و بدون اعتبار می‌کنند.

  چنین وب‌سایت‌هایی از روش‌های مناسب برای تکمیل نسخه شما پیروی نمی‌کنند و از اطلاعات شخصی شما محافظت نخواهند کرد. یکی از راه‌های تشخیص چنین مراکز غیر مجازی این است که شما با مراجعه به وب‌سایت آن‌ها قادر خواهید بود داروهای خطرناک را بدون ارائه نسخه خریداری کنید.

  این داروخانه‌های تقلبی دارای پشتیبانی درستی نیستند و شما نمی‌توانید با آن‌ها ارتباط مؤثری برقرار کنید. گاهی شاهد استفاده هم‌وطنان از داروهای منقضی شده‌ای هستیم که از یک داروخانه‌ آنلاین غیر معتبر خریداری کرده‌اند. استفاده از داروهای منقضی شده و قدیمی خطر مرگ را به دنبال دارد.

  Pharmacy Malpractice Medication Injuries Lawyers in Miami - Jeffrey R ...

  داروها باید از مراکز دارای مجوز تهیه شود.

  سخن پایانی

  برای بسیاری از ما اینترنت، شیوه زندگی، کار و خرید را تغییر داده و راحت کرده است؛ اما اینترنت همچنین دارای برخی از ویژگی‌های بد و خطرناک بوده که ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری را برای ما به همراه داشته باشد. وب‌سایت‌هایی که تلاش می‌کنند قوانین را دور بزنند یا از مصرف‌کنندگان کلاهبرداری کنند، جدی‌ترین مشکل در دنیای اینترنت بوده و این موضوع در مورد داروخانه‌های آنلاین نیز مانند هر صنعت دیگری صادق است.

  بنابراین مانند سایر معاملاتی که ممکن بوده در اینترنت انجام دهید، اگر تصمیم به خرید از داروخانه اینترنتی دارید، بسیار مراقب باشید! برخی از وب‌سایت‌ها داروهایی را می‌فروشند که ممکن است اصل نباشند. برخی از سایت‌ها نیز از روش‌های قانونی کشور پیروی نمی‌کنند و ممکن است شما را متحمل زیان‌های بزرگی کنند.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.