×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 5 خبر

اقدام شیطانی و وحشیانه گنده لات تهرانی و نوچه هایش با پسر جوان - اقدام شیطانی و وحشیانه گنده لات تهرانی و نوچه هایش با پسر جوان/ افشای راز فیلم سیاه پس از آدم ربایی - اقدام شیطانی

 رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال وقوع آدم ربایی در غرب تهران آغاز شد. مرد جوانی به پلیس آگاهی رفت و از گنده لاتی به نام اشکان که وی را ربوده بود شکایت کرد.

این مرد گفت : اشکان از گنده لات‌های تهران است مدتی قبل من اشتباهی و در فضای مجازی با او کل کل کردم که او و نوچه‌هایش مرا ربودند تا ادب کنند. آنها پس از چند ساعت مرا رها کردند. حالا از او شاکی هستم.

با این شکایت ماموران به ردیابی اشکان پرداختند و حدود یک ماه بعد رد وی را در غرب تهران یافتند و او را بازداشت کردند.

تحقیقات درباره پرونده آدم ربایی اشکان آغاز شده بود که پسر ۲۳ ساله ای به پلیس آگاهی رفت و پرده از جنایت سیاهی که اشکان ۵ سال قبل رقم زده بود برداشت.

 پدرام گفت: ۵ سال قبل وقتی که ۱۸ سال داشتم با اشکان روبه رو شدم.  ما با هم اختلاف کوچکی داشتیم. یک شب او  نوچه‌هایش را سراغم فرستاد .آنها مرا ربودند و به ساختمانی نیمه کاره بردند. آنجا اشکان و نوچه‌هایش به شدت مرا تحقیر کردند .سپس نوچه‌هایش دست و پایم را گرفتند و او وحشیانه مرا آزار داد .آنها حتی از جنایت سیاه فیلم گرفتند. در این ۵ سال همیشه به دنبال اشکان بودم اما او فراری بود من از ترس آبرویم حتی جرات نکردم از او شکایت کنم.  تا اینکه فهمیدم به تازگی به اتهام آدم ربایی بازداشت شده است .من حالا  خواستار رسیدگی به پرونده ام هستم.

پسر جوان فیلم سیاهی را که اشکان و نوچه‌هایش او را آزار داده بودند به پلیس ارائه داد.

در حالی که برر سی‌ها نشان می‌داد اشکان و نوچه‌هایش پسر جوان را وحشیانه کتک زده، شکنجه و آزار داده‌اند، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه نهم دادگاه کیفری یک  استان تهران فرستاده شد.

 این در حالی بود که پرونده آدم ربایی وی همچنان در دادسرا تحت رسیدگی قرار دارد.

 در جلسه رسیدگی به پرونده آزار سیاه پسرجوان، پدرام به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: من بعد از آن شب سیاه دچار شوک بزرگی شدم. حتی در این سال‌ها نمی‌توانم از خانه بیرون و یا سر کار بروم. او زندگی مرا سیاه کرد و از من فیلم گرفت .من برای او اعدام می‌خواهم.

سپس متهم در جایگاه ویژه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد.

 وی گفت: من دیوانه هستم و کارت قرمز دارم اتهام  آزار پدرام را  نیز قبول ندارم و اگر او فیلمی ارائه داده که ثابت می کند او را آزار داده ام، من آن زمان  حال طبیعی نداشتم که دست به این کار زدم.

با این ادعا پرونده گندلات تهرانی به پزشکی قانونی ارسال شد تا کارشناسان درباره سلامت روانی وی اظهار نظر کنند .پس از اظهار نظر کارشناسان پزشکی قانونی درباره این پرونده حکم صادر خواهد شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.