چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41245 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2365×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6
  05 مرداد 1402 - 16:55
  شناسه : 260178
  0

  سری کتاب های Evolve مشتمل بر ۶ کتاب است که بر اساس لهجه ی امریکایی به نگارش درآمده و در راستای تقویت زبان انگلیسی در سنین بزرگسالی به چاپ رسیده است. سطح مجموعه کتاب های Evolve از مبتدی آغاز می شود و تا پیشرفته ادامه دارد.

  پ
  پ

  word image 260178 1 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  سری کتاب های Evolve مشتمل بر ۶ کتاب است که بر اساس لهجه ی امریکایی به نگارش درآمده و در راستای تقویت زبان انگلیسی در سنین بزرگسالی به چاپ رسیده است. سطح مجموعه کتاب های Evolve از مبتدی آغاز می شود و تا پیشرفته ادامه دارد. طراحی کتاب های Evolve برگرفته از تجارب آموزش زبان انگلیسی و دانش اساتید مختلف از سراسر دنیا است. طراحان در مجموعه ی Evolve تلاش کرده اند تا علاوه بر به روز کردن مطالب انگلیسی و توجه بر نکات آموزشی جدید؛ موجب تقویت مهارت های زبان انگلیسی در زبان آموزان شده و اعتماد به نفس استفاده از زبان انگلیسی در مکالمات روزمره را افزایش دهند.

  ویژگی‌های کتاب‌ Evolve

  از اهداف مجموعه کتاب های Evolve تمرکز بر تقویت مهارت های زبان انگلیسی است؛ تا مخاطبان در طی آموزش با این مجموعه متوجه تغییرات چشمگیر خود شوند. از دیگر ویژگی های مثبت و قابل توجه سری های Evolve می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  اطمینان در آموزش، لذت در یادگیری

  براساس تحقیقات و بررسی نویسندگان کتاب های Evolve ؛ نحوه ی یادگیری بر مخاطبان در روند تدریس زبان انگلیسی نقش بسزایی دارد؛ لذا تیم نویسندگی اصول و ترفندهای یادگیری را سرلوحه نگارش کتاب های Evolve قرار داده اند. از آنجا که زمان بر شکل و ساختار یک زبان تاثیر می گذارد بنابراین متدها و راهکارهای آموزش آن نیز می بایست تغییر کند و نویسندگان بر این مورد توجه فراوانی در نگارش کرده اند.

  شاگردان حقیقی، دست‌اندرکاران تهیه محتوای آموزشی کتاب

  از نکات بسیار متفاوت کتاب های Evolve ؛ معرفی افراد واقعی است که به عنوان شاگرد زبان انگلیسی در اول کتاب معرفی می شوند. این ۶ شاگرد و نحوه ی برخوردشان با زبان انگلیسی در ویدیوها و در طول کتاب های Evolve موجب شده تا مخاطبان با شاگردان واقعی همچون خودشان برخورد داشته باشند.

  متمرکز بر آموزش شاگردان

  مجموعه ی Evolve هدف و تمرکزش مانوس شدن با شاگردان است و اولویت این مجموعه براساس ساختارهای تدریس و آنچه که متداول یادگیری برای زبان می باشد، نیست. تیم نویسنده ی Evolve با بیش از ۲۰۰۰ نفر از شاگردان زبان انگلیسی با فرهنگ و گویش و ملیت های مختلف مصاحبه کرده اند تا نیاز آنچه را که شاگردان می خواهند برآورده سازند. تیم Evolve تمرکزش را بر خواسته های شاگردان از یادگیری زبان انگلیسی گذاشته؛ اینکه آنان چه موضوعاتی را برای مکالمه می پسندند و یا چه مواردی موجب افزایش اعتماد به نفس آنان به هنگام استفاده از زبان انگلیسی است. به همین علت است که از شاگردان واقعی زبان اگلیسی در ویدیوها و در طی آموزش استفاده شده تا دغدغه ها و مسائلی که دارند شنیده شود و رفع شود.

  سطح‌بندی کامل مجموعه Evolve

  word image 260178 2 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  دانلود کتاب Evolve 1

  دانلود کتاب Evolve 1 که درواقع مبتدی ترین آموزش زبان انگلیسی است، این نکته را که گرامر، لغات، بخش شنیداری و نوشتاری می بایست کاملا مبتدی باشد به خوبی رعایت کرده است. به همین علت این جلد برای کسانی که علاقه دارند زبان انگلیسی را از پایه ترین حالت آن آموزش ببیند مناسب است.

  word image 260178 3 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  دانلود کتاب Evolve 2

  دانلود کتاب Evolve 2 از حالت مبتدی گونه آموزش خارج شده و به گونه ای طراحی شده تا دانش آموزان بتوانند راجب موضوعات کلی و کارهای روزمره صحبت کنن و تمرینات گرامر و لغات مربوطه را نیز حل کنند.

  word image 260178 4 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  دانلود کتاب Evolve 3

  دانلود کتاب Evolve 3 سطح متوسطه زبان انگلیسی است و نکات بیشتری را در خود جا داده است از جمله گرامرهای حال کامل و Articles و گرامرهای گذشته و آینده و استمراری. موضوعات نیز در جلد کمی سخت تر شده و نیازمند اطلاعات به روز و دایره لغات بیشتر برای گفتگو می باشد.

  word image 260178 5 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  دانلود کتاب Evolve 4

  در دانلود کتاب Evolve 4 سطح فوق متوسطه را ارائه می دهد و نکات گرامری مربوط به (simple and continuous) Dynamic and Stative Verbs, Real Conditionals, Clauses with after, until, when, Too and Enough را ارائه کرده است و مطالب پیشرفته تری نظیر اختراعات و علم و موضوعات دانشگاهی را برای سخن گفتن انتخاب کرده است.

  word image 260178 6 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  دانلود کتاب Evolve 5

  دانلود کتاب Evolve 5 پیشرفته ۱ حساب می شود و برای کسانی که قصد دارند سطح پیشرفته بخوانند مناسب است. این جلد شروعی برای یادگیری گرامرهای پیشرفته و جزئیات آن می باشد. در این جلد شاگردان می توانند درباره مطالب بیشتری و با دایره لغات بیشتری درباره ی عواطف انواع شخصیت ها و طبیعت و… سخن بگویند.

  word image 260178 7 - راهنمای دانلود کتاب های Evolve 1 2 3 4 5 6 -

  کتاب Evolve 6

  دانلود کتاب Evolve 6 مباحث گرامر را در سطح پیشرفته کامل کرده است؛ مثل: Uses of Will, Commenting Adverbs with Future Forms, Subject–verb Agreement, Question Words with –ever, Perfect Infinitive ؛ در این جلد شاگردان درباره ی موضوعاتی چون فرهنگ ها و سلامتی و اماکن های دیدنی و … با یکدیگر گفتگو می کنند.

  هر درس این کتاب بر پایه سه رکن زیر طراحی شده است:

  روش آموزش کتاب Evolve

  از آنجا که توانایی روان صحبت کردن به انگلیسی موجب تشویق شدن شاگردان می شود؛ بنابراین تمرکز کتاب های Evolve مبتنی بر مهارت سخن گفتن است.

  محتوای کتاب Evolve

  ویدیوهایی که کتاب Evolve از شاگردان در حال صحبت کردن به انگلیسی منتشر کرده از دیگر امتیازات این کتاب محسوب می شود.

  نتیجه مورد انتظار

  شاگردان با دیدن ویدیوها و نحوه ی سخن گفتن شاگردان دیگر تشویق می شوند که خود نیز مهارتشان را تقویت بخشند.

  جذابیت موضوعات، مهمترین ویژگی کتاب Evolve

  از علت های خیلی مهمی که شاگردان تمایل خود را به سخن گفتن نشان می دهند؛ موضوعات قابل بحثی است که کتاب های زبان ارائه می دهند. جذاب بودن موضوعات بحث از عوامل تشویق شاگردان به مهارت صحبت کردن است. کتاب های Evolve در راستای تقویت این مهارت مباحثی را انتخاب کرده است تا شاگردان با توجه به سطح و موضوع برای مکالمه تشویق شوند.

  هر درس کتاب evolve به چه بخش‌هایی‌ تشکیل شده است؟

  هر درس از کتاب های Evolve دارای پنج قسمت است. و هر بخش از پنج قسمت هدف خاصی را دنبال می کند:

  Unit Opening Page:

  در این بخش آنچه را که قرار است در یک درس ارائه شود؛ به طور کلی اشاره می کند و برای جذب شاگردان از تصاویر و جملات هیجن انگیزی برای شروع استفاده کرده اند.

  قسمت یک و دو:

  در این دو قسمت که مربوط به لغت و گرامر است؛ زبان آموزان هر آنچه را که مربوط به گرامر و لغت است و با توجه به سطح شان آموزش می بینند. تمرینات موجود نیز کمک بسیاری به روند یادگیری می دهند.

  قسمت سه:

  این بخش که به نام انگلیسی کاربردی است؛ در حالت دیالوگ و مکالمه ساختارهای زبانی را آموزش می دهد. مکالمه ها تعاملات روزانه و اصطلاحات پرکاربرد را شامل می شوند و همین موجب پیشرفت شاگردان در گفتگوی انگلیسی به حساب می آید.

  قسمت چهار:

  در این بخش بر روی مهارت های Reading و Listening کار شده است و در کنار آن نحوه ی تفکر نقادانه را آموزش می دهد. فعالیت نوشتاری که در انتهای این بخش آمده موجب می شود آنچه را که از دو مهارت دیگر یاد گرفته اید به متن تبدیل کنید.

  قسمت پنج:

  Time to Speak در نهایت هرآنچه را که در طول یک درس شاگردان آموخته اند می بایست به صورت گروهی با دیگر شاگردان در میان بگذارند تا دانش آنان سنجیده شود و مطالب نیز مرور شوند.

  محتوای بسته آموزشی Evolve

  سری کتاب های Evolve مجموعه ی ۶ عددی از کتاب های سطوح مختلف است.

  هر کدام از کتاب های Evolve شامل ۱۲ با موضوعات مختلف است که براساس CEFR طراحی شده اند.

  هر درس تعداد زیادی تمرین را درخود جا داده تا با تمرین مهارت های دانش آموزان تقویت شود.

  فایل های مربوط به بخش Listening همراه یک سی دی درهر کتاب آمده است.

  هر پکیج، شامل کتاب Work Book نیز می‌شود که دارای تمرین‌های مختلف برای یادگیری بیشتر است.

  کدام کتاب Evolve برای سطح شما مناسب است؟

  کتاب های Evolve در ۶ سطح از سطح A1 یا elementary تا C1 یا Advanced را پوشش می‌دهد. این کتاب‌ها عموما برای سنین ۱۶ سال به بالا توصیه می‌شود.

  منبع: آنا

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.