چهارشنبه, 30 خرداد 1403 Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42290 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2404×
بهترین شرکت کفسابی، شرکت کفساب آنلاین
1 مهر 1402 ساعت: 17:21
شناسه : 264403
0

 اگر شما هم مثل من نیازمند خدمات کفسابی و سنگسابی هستید و در انتخاب شرکت کفسابی به مشکل خورده اید این مقاله رو مطالعه کنید تا بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی آشنا بشید.

پ
پ

اگر شما هم مثل من نیازمند خدمات کفسابی و سنگسابی هستید و در انتخاب شرکت کفسابی به مشکل خورده اید این مقاله رو مطالعه کنید تا بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی آشنا بشید.تقریبا چندی پیش من هم مشکل همانند شما نیازمند خدمات کفسابی به جهت بازسازی و ترمیم سنگ های کف ساختمان بودم که وقتی کلمه کفسابی رو سرچ کردم با سایت های بسیار مختلفی مواجه شدم که هر کدوم از سایت های قیمت های مختلفی رو برای اجرای پروژه پیشنهاد می دادن و من تو انتخاب شرکت کفسابی به مشکل خورده بودم از همین رو تصمیم گرفتم برای انتخاب یک شرکت مناسب برای اجرای این خدمات تحقیقی رو انجام بدم که تو انتخابم بسیار کمکم کرد.

قبل از این که بخواهیم درباره بهترین شرکت کفسابی صحبت کنیم باید بدونیم که اصلا کفسابی چیه و چطور انجام می‌شه؟ در پاسخ به این سوال باید بگم که کفسابی شامل مجموعه اقدامات و کارهاییه که با اجرای اون کار ها تعققیرات بسیاری رو سنگ های کف ساختمان شما ایجاد میشه و به نوعی سنگ های کف ساختمان شما همانند روز اول تمیز، نو و بدون نقص میشه. در ادامه برخی از فوایدی که کفسابی برای سنگ های کف ساختمان شما داره رو معرفی می کنم که میتونه تو انتخابتون بسیار کمک کنه.

بهترین شرکت کفسابی

کفسابی

کفسابی به صیقل دادن و لایه بردای از سطح کف ساختمان می گن که با استفاده از دستگاه های مخصوص کف‌سابی به همراه لقمه های مخصوص اجرا و انجام می شه. با اجرای خدمات کفسابی سنگ های کف ساختمان شما از حالت کنده و کدر تبدیل به سنگ های شفاف و براق میشه که جذابیت محیط ساختمان رو چندین برابر افزایش میده.

به طور کلی خدمات کفسابی یک خدمات تخصصی ای هست که نیازمند تجربه و حرفه بالاییه و باید توسط افرادی که تجربه بالایی تو زمینه خدمات سنگسابی و کفسابی دارن انجام بشه. در حال حاضر خدمات کفسابی شامل 8 الی 16 مرحله لایه برداری مکرر هست که تو هر مرحله از لایه بردای لقمه های مخصوصی که برای صیقل دادن سنگ وجود داره تعویض میشه و هر کدوم از لقمه ها تعققیراتی رو به سطح سنگ ایجاد میکنه و در نهایت منجر به ترمیم و بازسازی سنگ های کف ساختمان میشه.

فواید کفسابی

اگر شما هم مثل من کنجکاو هستی که بدونی خدمات کفسابی چه فوایدی برای سنگ های کف ساختمان شما داره این بخش رو با دقت کامل مطالعه کن تا با فواید های سنگسابی آشنا بشی. برخی از فوایدی که خدمات کفسابی به سنگ های کف ساختمان شما داره شامل:

 • از بین رفتن کدری سنگ و براق و آیینه ای شدن سنگ های کف
 • یک دست و مرتب شدن سنگ های کف و از بین بردن ناخنک های درز های سنگ ها
 • از بین رفتن تمامی خط و خش هایی که روی سنگ وجود داشتن
 • ترمیم شدن درز ها و هم رنگ سازی رنگ درز ها با سنگ های کف ساختمان
 • از بین رفتن سیاهی ها و لکه هایی که در طی چندین سال گذشته بر روی سطح سنگ ایجاد شده و…

مواردی که معرفی شد از مهم ترین فواید هایی هستن که خدمات کفسابی به سنگ های کف ساختمان شما داره و سنگ های کف ساختمان شما به نوعی با این فواید حتی بهتر از روز اول هم میشه. البته نکته ای که باید به اون توجه کنید اینه که این خدمات باید توسط کفساب های ماهر و کاربلد انجام بشه تا به بهترین شکل ممکن این تعقیرات رو سطح کف ساختمان مشاهده کنید.

کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی چقدره؟

حالا که با فواید ها و مزایای خدمات کفسابی آشنا شدیم بهتره که بدونیم قیمت کفسابی چقدره و دلیل تفاوت قیمت هایی که شرکت های مختلفی که برای اجرای این خدمات میدن تو چیه و چرا اختلاف قیمت های مختلفی برای اجرای این خدمات وجود داره.

اگه بخوام به زبون ساده و دوستانه باید بگم، همه چیز به بستگی به جنس و نوع سنگ های کف ساختمان داره و قیمت اجرا با توجه به وضعیت فعلی و حال حاضر سنگ های کف ساختمان شما مشخص میشه. خدمات کفسابی یه خدماتیه که نیازمند برسی و بازدید اولیه برای تعیین قیمته و برای این که بدونید هزینه یا قیمت کفسابی برای سنگ های کف ساختمان شما چقدره ساخمتان شما باید توسط کارشناسان و متخصصین سنگسابی برسی و بازید بشه تا قیمت کلی براتون مشخص بشه.

اگه میخوایین یه قیمت حدودی از بین شرکت هایی که خدمات کفسابی انجام میدن بدونید حداقل قیمت اجرا از متری 20 هزار تومانه و حداکثر قیمت اجرا متری 150 الی 200 هزار تومانه که همانطور که میدونید بستگی به سنگ های کف ساختمان شما داره.

حال اگر براتون سوال شده که این اخلاق قیمت دقیقا برای چیه و چرا انقدر اختلاف زیاده باید بگم که برای اجرای این خدمات عوامل بسیار مختلفی وجود داره که تو تعیین قیمت تاثیر بسیازی داره و با در نظر گرفتن این عوامل قیمت ها مشخص میشه. به طور کلی برخی از عوامل موثر در تعیین قیمت کفسابی شامل موارد زیره که با در نظر گرفتن این موارد قیمت ها مشخص میشه:

 • متراژ و ابعاد کف ساختمان شما یکی از اصلی ترین عوامل در تعیین قیمته
 • جنس متریال استفاده شده در کف ساختمان یکی دیگه از عوامل تاثییر گذار و بسیار مهمه
 • اجرای خدمات با استفاده از دستگاه سه فاز یا تک فاز از دیگر عواملیه که برای اجرا بسیار مهمه و در صورت وجود نداشتن برق سه فاز تو ساختمان قیمت تقییر بسیاری میکنه
 • موقعیت جغرافیایی و محل پروژه شما هم یکی دیگر از عوامل مهم تو تعیین قیمته
 • نوع اجرای پروژه و تعداد مراحل لایه بردای و صیقل دادن سنگ های کف ساختمان هم از مهم ترین بخش های تاثییر گذار در تعیین قیمته و…
 • کفسابی و سنگسابی

این پنج موردی که معرفی کردم تو تعیین قیمت تاثیر بسیاز زیادی داره و میتونه اختلاف قیمت هارو بسیار بالا ببره و یا کاهش بده پس حتما برای اجرای پروژه باید دقت کنیم که پروژمون قبل از تعیین قیمت توسط کارشناس یا تکنسین کفساب برسی و بازید بشه و قیمت اجرای پروژه با توجه به پروژمون تعیین بشه.

کفسابی و سنگسابی چطور انجام میشه؟

کفسابی و سنگسابی با استفاده از دستگاه های سه فاز که توانایی و قدرت لایه بردای و صیقل دادن به سنگ های کف ساختمان رو داره انجام میشه. همونطور که اول مقاله اشاره کردم کفسابی شامل مراحل مختلفیه و اون مراحل بین 8 الی 16 مرحله لایه برداری که با استفاده از لقمه های مخصوص که دارای شماره و نمره های مختلفی هستن اجرا میشه. به طور کلی در کفسابی مرحله های اول با استفاده از لقمه های زبر و سخت انجام میشه تا پستی بلندی ها و ناخنک هارو از سنگ ها بتراشه و کل سطح کف ساختمان رو یک دست کنه.

مراحل لایه بردای سنگ هر چی بیشتر انجام میشه از لقمه های نرم تر برای ترمیم و احیای سنگ استفاده میشه که با تکرار مکرر این مراحل و با استفاده از لقمه های ایتالیایی سنگ های کف ساختمان تمیز، یک دست و شفاف و براق میشه.

کفسابی رو چه سطوحی اجرا میشه؟

همونطور که میدونید امروزه از متریال های مختلفی تو ساختمان ها استفاده می شه که ممکنه برخی از اون متریال ها قابلیت اجرا و انجام کفسابی رو دارا نباشه. از این رو تصمیم گرفتم درباره این موضوع تحقیقی رو انجام داده باشه و با شرکت های مختلفی تماس گرفتم و صحبت کردم. طبق تحقیق هایی که از وب سایت های مختلف انجام دادم و مشاوره های که دریافت کردم کفسابی رو سطوح مختلفی میشه اجرا کرد و روش اجرای هر کدوم از متریال ها با هم تفاوت داشت. برخی از سطوحی که قابلیت اجرای کفسابی و سنگسابی رو دارا هستن شامل موارد زیر هستن:

 • سطوحی که کفپوش سنگی دارن.
 • سطوح که کفپوش بتنی دارن.
 • سطوحی که کفپوش موزاییکی دارن.
 • سطوحی که کفپوش سرامیکی و اسلب دارن.
 • سطوحی که کفپوش تیشه ای دارن.
 • سطوحی که کفپوش آجری دارن و…

این سطوحی که معرفی کردم کاملا با اجرای خدمات کفسابی سازگار هستن و خوشبخاته قابلیت ترمیم و بازسازی رو دارا هستن.

کفساب آنلاین | بهترین شرکت کفسابی

چه روش هایی برای کفسابی وجود داره؟

یکی از مواردی که قبل از اجرای خدمات کفسابی بهتره بدونید اینه که باید بدون چه روش های برای اجرای خدمات کفسابی وجود داره. چون روش اجرای خدمات کف‌سابی یکی از اصلی ترین عوامل موثر در تعیین قیمته که کفساب ها توجه ویژه ای نسبت به این موضوع دارن. روش های سنگسابی شامل موارد زیره:

 • ساب ایتالیایی که یکی از اصلی ترین و مرسوم ترین روش های کفسابیه
 • ساب اپوکسی که بیشتر در ساختمان های لوکس استفاده میشه
 • ساب رزین یا همون رزین ساب که معمولا رو یک سری از سنگ های خاص اجرا میشه
 • فرچه ساب که معمولا رو سنگ های تیشه ای و گرانیتی و… اجرا میشه
 • ساب نظافتی که معمولا رو سطوحی که قابلیت لایه برداری ندارن اجرا میشه مثل سطوح سرامیکی
 • بتن ساب که با استفاده از الماس های مخصوص بر روی سطوح بتی اجرا و انجام میشه

کلیه روش هایی که معرفی کردن استراتژی های مختلفی برای اجرا داره که برای بهتر انجام شدن کار باید توسط کفساب های ماهر و کاربلدی اجرا بشه. طبق تحقیقاتی که انجام دادم اگر این روش ها در سطوح ها مختلف به صورت اشتباه انجام بشه منجر به اسیب رسوندن به سنگ های کف ساختمان شما میشه و شما به خاطر این موضوع تو انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات کفسابی باشد حساسیت بسیار زیادی به خرج بدین.

کفساب کیه و چه کاری انجام میده؟

شاید براتون سوال پیش اومده باشه که اصلا کفساب کیه و چه کاری انجام میده؟ برای پاسخ به این سوال باید بگم که کفساب به استادکار یا همان تکنیسن خدمات کفسابی میگن که باید دارای تجربه و تخحصص بالایی برای اجرای خدمات کفسابی و سنگسابی باشه.

کفساب آنلاین بهترین شرکت کفسابی

بهترین شرکت کفسابی

حالا که با هر آنچه که درباره کفسابی باید بدونید آشنا شدید میخوام یکی از شرکت هایی پس از کلی تحقیق و دریافت مشاوره با شرکت های مختلف پیدا کردم رو معرفی کنیم تا شما هم با خیال راحت از خدمات این شرکت استفاده کنید و سنگ های کف ساختمان خودتون رو با بهترین کیفیت ممکن و قیمتی کاملا منصفانه و مناسب کفسابی کنید.

در پی تحقیقاتی که انجام دادم شرکت کفساب آنلاین یکی از بهترین شرکت های کفسابی ای بود که میتونستم به خدماتی که ارائه میدن اعتماد کنم و کار کفسابی ساختمان رو به این شرکت بسپارم. شرکت کفساب آنلاین بیش از 30 سال تجربه کاری داره و بیش از 100 هزار پروژه موفق رو تا به حال انجام داده.

با توجه به تحقیقاتی که درباره شرکت های کفسابی انجام دادم شرکت کفساب آنلاین یکی از شرکت هایی بود که خیلی مورد اعتماد و درست کار بود و برای مشتری هایی که نیازمند خدمات کفسابی بودن ارزش پیشنهادی خوبی رو ارائه می داد.

برخی از دلایلی که موجب شد من شرکت کفساب آنلاین رو برای اجرای کفساب کفسابی انتخاب کنم به خاطر این بود که:

 • برای اجرای خدمات تضمین کیفیت و تضمین قیمت داشتن.
 • قبل از اجرای پروژه ساختمان شما رو به صورت کاملا رایگان بازدید و برسی میکردن و قیمت رو با توجه به سطوح کف ساختمان شما مشخص میکردن.
 • نمونه کارهای موفق و جذابی داشتن که نشان از کیفیت کار بالای تیم اجراییشون بود.
 • تمامی پرسنل کاریشون دارای بیمه نامه بود.
 • پیشتیبانی 24/7 داشتن.
 • شرکت کفساب آنلاین تنها شرکت دارای بیش از 100 نیروی متخصص و تکنیسن کفساب بود.
 • مشاورین و تیم اجرایی شرکتون بسیار خوش اخلاق و با حوصله بود و…

مواردی که معرفی کردم از جمله دلیل هایی بود که می‌شد شرکت کفساب آنلاین رو به عنوان بهترین شرکت کفسابی معرفی کرد. زیرا هیچ کدوم از سایر شرکت های دیگه ای که خدمات کفسابی رو ارائه میدن از همچنین شرایطی برخوردار نبودن و هیچ ارزش پیشنهادی ای برای مشریان خود نداشتن. پس با این حساب میشه رو این شرکت به عنوان این بهترین شرکت کفسابی حساب کرد.

اگه دنبال یه شرکت کفسابی کار بلد و مطمئن هستید که دارای کفساب‌ های کاربلد و حرفه ای باشه قطعا شرکت کفساب آنلاین بهترین انتخابه برای شما آدرس سایت کفساب آنلاین kafsab.online هست و شما با سرچ کلمه کفساب آنلاین میتونید وارد سایت این شرکت بشین و با کارشناسان شرکتشون تماس بگیرید.

نویسنده محتوا: احسان اکبری

برچسب ها : کفساب آنلاین

ثبت دیدگاه

1 دیدگاه برای “بهترین شرکت کفسابی، شرکت کفساب آنلاین”
 1. بسیار عالی و جامع بود

  پاسخ
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.