سه‌شنبه, 4 اردیبهشت 1403 Tuesday, 23 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41412 تعداد نوشته های امروز : 5 تعداد دیدگاهها : 2371×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • دلایل نیاز کسب و کار ما به ادمین چیست ؟
  07 اسفند 1402 - 14:42
  شناسه : 274916
  0

  تمامی افرادی که قصد دیده شدن سریع و افزایش محبوبیت میان کاربران اینستاگرام را دارند پیشنهاد میشود در بیزنس خود از افراد حرفه ای همچون ادمین ها کمک بگیرند ، ادمین ها علاوه بر فعالیت های فوق مسئولیت های متفاوتی نیز دارند که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت .

  پ
  پ

  علت نیاز کسب و کار ما به ادمین چیست ؟ چرا باید ادمین داشته باشیم ؟

  فضای مجازی بخش جدا ناپذیر زندگی امروزی می باشد ، بدون داشتن آنان بسیاری از فعالیت ها مختل خواهند شد و کنترل کردن شرایط کمی دشوار می باشد ، فضای مجازی بسیاری از امکانات را برای کاربران و مردم ایجاد کرده است به همین دلیل ذوق افراد و اشتیاق افراد برای استفاده کردن از این برنامه ها و صفحه هات بسیار زیاد می باشد .

  اینستاگرام بستر بسیار محبوبی در نظر کاربران می باشد و محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم به ویژه نسل جوان دارد ، کسب درآمد و فعالیت از اینستاگرام به قدری راحت می باشد که شمار افراد استفاده کننده از آن بسیار بالا می باشد ، فعالیت در اینستاگرام نیازمند تجربه و فعالیت اصولی می باشد و بدون داشتن اطلاعات اولیه و تجربه مناسب در افزایش فالوور امکان پیشرفت و در معرض دید قرار گرفتن کمی دشوار می باشد ، در این شرایط است که اهمیت ادمین ها مشخص می شود .

  یکی از سوالات رایج که ممکن است برای افراد زیادی در زمینه فعالیت اینستاگرام پیش بیاید این است که علت نیاز کسب و کار ما به ادمین چیست ؟ و چرا باید ادمین داشته باشیم ؟

   

  در پاسخی ساده تر باید بدانیم که ادمین ها افراد با تجربه و دوره دیده اینستاگرام هستند و نسبت به کاربران عادی اطلاعات بالایی درباره نحوه اداره پیج ها دارند ، این اشخاص قدرت بالایی در تعامل با کاربران اینستاگرام دارند و تولید محتوای مستمر و ارزشمندی دارند ، ادمین ها سبب دیده شدن و محبوب سازی برند و کسب و کار در میان کاربران اینستاگرام میشوند در نتیجه رشد و افزایش فالوور ها بسیار زیاد می‌شود .

  تمامی افرادی که قصد دیده شدن سریع و افزایش محبوبیت میان کاربران اینستاگرام را دارند پیشنهاد میشود در بیزنس خود از افراد حرفه ای همچون ادمین ها کمک بگیرند ، ادمین ها علاوه بر فعالیت های فوق مسئولیت های متفاوتی نیز دارند که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت .

   

  انواع ادمین های اینستاگرام

  در حالت کلی می توان ادمین ها را در دو دسته کلی تقسیم بندی کرد : گروه اول ادمین های هستند که به صورت حرفه ای تر و آشناتر به بسیاری از فعالیت های اینستاگرام و موارد مورد نیاز پیج ها هستند به عبارتی همزمان تمامی کار ها از قبیل پاسخگویی به کاربران ، تبلیغات ، تولید محتوا ، تنظیم ، افکت ، ویرایش ، برنامه ریزی و… را انجام می دهند ، اما دسته دوم تنها در یک شاخه اطلاعات بیشتری دارند و محدوده فعالیت آنها فقط مربوط به یک حوزه اینستاگرام می باشد .

  شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو دسته را انتخاب کنید ، افرادی که مشغله کاری فراوانی دارند و فرصتی برای فعالیت در پیج کاری خود ندارند می توانند از دسته اول کمک بگیرند تا تمام فعالیت های مورد نیازشان به خوبی انجام گیرد ، اما افرادی که آشنایی اولیه و مناسبی درباره ویژگی های اینستاگرام دارند و تنها در برخی از محدوده ها ضعف دارند می توانند با افرادی که سر رشته آن هستند مشاوره انجام دهند و آنان را استخدام کنند .

  انواع ادمین های اینستاگرام

  ادمین تبلیغات اینستاگرام

  یکی از ادمین های مورد نیاز برای تمامی کسب و کار ها ادمین تبلیغات اینستاگرام می باشد ،
  می دانید که تاثیر تبلیغات در افزایش میزان فروش بسیار تاثیر گذار می باشد و سبب میشود به طور همزمان حجم انبوهی از کاربران از سراسر شهر ها و کشور ها به پیج شما سرازیر شده و محصولات فراوانی را خریداری کنند و یا جزو فالوور های شما شوند ، برای همین افراد همواره سعی در انجام تبلیغات دارند ، شیوه تبلیغ و انجام آن کمی پیچیدگی دارد و نیاز به افراد ماهر و کاربلد دارد برای همین اگر جزو کسانی هستید که اطلاعات کافی درباره نحوه جذب فالوور و بازاریابی ندارید بهتر است از ادمین های تبلیغاتی کمک بگیرید ، چرا که آنان شیوه های مختلف افزایش فروش را بلد هستند و می توانند حتی از سایر رشته ها همچون روانشناسی نیز برای جذب مشتری کمک بگیرند .

  ادمین تولید محتوا

  تولید محتوا همه چیز است ، شما با تولید محتوا منظور خود را به کاربر می رسانید ، محتوای خود را بفروش می رسانید ، فالوور جذب می کنید ، اعتماد سازی می کنید و تعامل بالای کاربر را با تولید محتوای ارزشمند. بالا می برید ، تولید محتوا از قبیل به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدیو های ناب و جذاب برای پیشرفت پیج ها و صفحه هات ارزش بالایی دارد ، چه جزو دسته هایی باشد که قصد معروفیت و جذب درآمد را دارید و چه صاحب برند ها و کسب و کارهای مختلف هستید باید بدانید که تولید محتوا راه پیشرفت را سریع تر خواهد کرد .

  با توجه به این حجم از اهمیت تولید محتوا و تاثیر فوری آن بر روی مخاطب باید تولید آن را بسیار جدی بگیرید و از هر محتوایی برای صفحه خود استفاده نکنید ، محتوای شما بایستی به قدری توانمند تولید شده باشد که مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و تعامل فالوور را بیشتر کند ، برای همین مهم است از ادمین های تولید محتوا استفاده کنید ،چرا که آنان تخصص زیادی در زمینه تولید محتوا دارند و گام های پیشرفت شما را سریع تر خواهند کرد .

  ادمین پاسخگو به دایرکت ها و کامنت ها

  این دسته از ادمین ها مسئول پاسخگویی به فالوور ها و کاربران می باشند ، افراد زیادی همواره به دایرکت ها پیام می دهند و در پیج های فروشگاهی بسیاری از آنها برای خرید و تهیه لوازم ارتباط برقرار می کنند در نتیجه لازم است فردی برای پاسخگویی برای آنان وجود داشته باشد .

  این ادمین ها توانمندی بالایی در برقراری ارتباط دارند و با خوشرویی کامل از کاربر استقبال می کنند و به تمامی پرسش های آنان پاسخ می دهند ، همچنین این افراد با صبر و حوصله فراوان ایرادات و نظرات مثبت و منفی کاربر را دیده و آن را به مدیران پیج گزارش می دهد تا روند پیشرفت پیج به صورت اصولی باشد .

  ادمین فوتوشاپ

  فوتوشاپ جزو نیاز های بشدت اخیر در تمامی حوزه ها محسوب میشود افراد خبره این حوزه توانایی بالایی در تدوین ، ویرایش ، جلوه سازی ، افکت و تنظیم ویدیو ها و تصاویر دارند و به راحتی می توانند جلوه های بصری ویژه ای در هر محتوا ایجاد کنند تا در دل ناظران نشسته و جلب توجه کند .

  در اینستاگرام 90 فعالیت ها از طریق تولید محتوا انجام میشود ، محتوا سبب ایجاد مناظره ها و گفت و گو ها میشود همچنین باعث دیده شدن و رونق کسب و کار ها میشود ، به عبارتی کاربران مختلف به دنبال دیدن محتوای اینستاگرام هستند و محتوا اصلی ترین زبان اینستاگرام می باشد پس نباید در تولید آنها کوتاهی کرد برای همین بهتر است از ادمین های فوتوشاپ برای تولید محتوا کمک گرفت .

  ادمین فروش در اینستاگرام

  ادمین های فروش اینستاگرام در زمینه بستن قرار داد ها و فروش محصولات فعالیت دارند و سبب برقراری ارتباطات قوی بین شرکت های بزرگ ، برند ها و کاربران می شوند ، این دسته از ادمین ها در افزایش بهره وری و سود پیج ها نقش پررنگی دارند و بر میزان سقف درآمد مدیران صفحه های اینستاگرامی می افزایند .

  مسئولیت های ادمین اینستاگرام

  مسئولیت های ادمین اینستاگرام

  ادمین های اینستاگرامی که جزو دسته اول هستند و اکثر فعالیت ها را را در اینستاگرام اداره می کنند یک سری مسئولیت های مهمی را بر عهده دارند که در قسمت زیر به آنها اشاره خواهیم کرد :

  ادمین های اینستاگرامی مسئولیت تولید محتوا مداوم مانند عکس و تصاویر را دارند و بایستی محتوای مناسب برای قسمت استوری و پست را طراحی دیده و به صورت روزانه و بازه های زمانی مناسب به طور کاملا پیوسته ارائه دهند‌ .

  این دسته از ادمین ها باید برای تولید محتوای خود متن مناسب نوشته و در بخش کپشن قرار دهند و از هشتگ های مهم کمک بگیرند ، همچنین برای دیده شدن بیشتر ویدیو ها می توانند از زیر نویس ها نیز کمک بگیرند .

  ادمین های اینستاگرام باید پاسخ کاربران خود را در بخش دایرکت بدهند و به سوالات آنها پاسخ دهند ، همچنین می توانند به کامنت ها نیز پاسخ دهند و نظرات مثبت و منفی آن ها را شنیده و کمک بگیرند .

  ادمین های اینستاگرام باید به ریزه کاری های همچون پاسخ به ریپلای استوری ها را انجام دهند ، و برخی از کامنت ها را پین کرده و نظرات سو و نامناسب را پاک کنند .

  این ادمین ها باید با حوزه های همکار خود همکاری داشته باشند ، تا ضمن آن فالوور های خود را افزایش دهند .

  ادمین های اینستاگرام باید امنیت پیج را محیا کنند تا افراد هکر و کسانی که قصد ضربه زدن به پیج کاری را دارند توانایی آن را نداشته باشند .

  ادمین ها باید توانایی افزایش نرخ تعامل کاربران همچون لایک ، کامنت، ویو ، واچ تایم و فالوور ها را داشته باشند .

  ادمین های اینستاگرام باید توانایی آنالیز پیج کاری را به صورت حرفه ای داشته باشند و بیو کامل و پروفایل تکمیل برای پیج را بسازند ، حتما باید نظم و ترتیب ویژه ای برای پست ها ایجاد کنند .

  قسمت هایلایت ها نیز برای پیج بسیار مهم می باشد ، ادمین ها باید برخی از هایلایت های عمومی همچون رضایت مشتری ، سوالات رایج و پر تکرار و… را قرار دهند و با توجه به نوع پیج هایلایت های اختصاصی بسازند .

  و در نهایت ادمین ها باید در حد متوسط و در حدی که کارشان راه بیفتد به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند .

  علت ضروری بودن ادمین اینستاگرام

  The reason why admin is necessary - دلایل نیاز کسب و کار ما به ادمین چیست ؟ -

  برنامه اینستاگرام برای رسیدن به رشد نیاز به توجه و تلاش فراوان دارد و افرادی که وقت و زمان کافی و استمرار لازم برای اینستاگرام را ندارند باید فکر پیشرفت را از سر خود بیرون کنند ، داشتن یک مدیر خوب رونق پیج را بیشتر می کند و ضرورت زیادی برای پیج اینستاگرام دارد .

  ادمین اینستاگرام موجب افزایش دامنه ارتباطات با شرکت ها و برند های برجسته می‌شود و سطح تعامل پیج را افزایش می دهد ، تعامل بالا موجب اعتماد افراد میشود و سبب افزایش تعداد مشتریان می‌شود ، تعامل بالا و ارتباط با کاربران نیز موجب افزایش پیشرفت پیج میشود پس وجود ادمین اینستاگرام از نیاز های مهم هر پیجی می باشد .

  پلن و برنامه ریزی برای رسیدن به هدف بسیار مهم می باشد به عبارتی هر فردی که کاری را شروع می کند در ابتدا نیاز دارد یک نقشه کلی از مسیر داشته باشد تا با پیروی و انجام نکته به نکته آن در نهایت به پیشرفت فراوان برسد ، اما افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و خودسر فعالیت می کنند ممکن است شکست بخورند ؛ در حالی که وجود ادمین سبب موفقیت میشود چرا که ادمین ها مسیر را به خوبی بلد هستند پلن های پیشرفته طراحی و اجرا می کنند و در نهایت پیشرفت پیج ها سریع تر میشود .

  ادمین ها در رقابت ما بین پیج های مطرح ، موفق تر هستند و اگر قصد پیشی گرفتن از رقبای خود را دارید باید بدانید این ادمین ها هستند که با دانستن استراتژی مسیر و نحوه حرکت پیوسته باعث دیده شدن و افزایش فالوور پیج میشوند و در نهایت پیروز مسیر هستند .

  حقوق ادمین اینستاگرام شاید در نظر کمی پر هزینه بیاید اما باید بدانید که در مقایسه با تلاش و زحمات فراوان این مسیر که در برخی از اوقات بی نتیجه می ماند ، و هزینه های فراوان برای تبلیغات و تولید محتوا و کمک گرفتن از سایرین بسیار کم هزینه تر می باشد و شما را از موفقیت خود مطمئن می سازد .

   

  سخن پایانی 

  وجود افراد خبره و کار بلد برای هر کاربر جزو واجبات می باشد ‌و سبب میشود که در کوتاه ترین زمان ممکن با دانستن مسیر پیش رو فعالیت های اصولی تر و بهتر انجام گیرند و در نهایت پیشرفت حتمی میشود ، ادمین ها جزو این دسته از افراد قرار دارند که با داشتن نقشه راه و انجام فعالیت مناسب و دقیق و حرفه ای سبب افزایش تعداد فالوور و مخاطب در کوتاه ترین زمان ممکن می‌شود ، در نتیجه وجود ادمین ها برای پیج ها ضرورت دارد .

   

  منبع مقاله

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.