پنج‌شنبه, 3 خرداد 1403 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41797 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 2384×
نتایج اسکوچیچ در صد سال آینده در فوتبال ایران تکرار نمی‌شود
 • 20 فروردین 1403 ساعت: 2:20
 • شناسه : 277585
  2
  سرپرست سابق تیم ملی فوتبال:

  سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی با سرمربیگری اسکوچیچ در سیزده مسابقه به دوازده پیروزی رسید و با جرات می‌گویم نتایجی که این مربی کروات با تیم ملی ایران گرفت در صدسال آینده تکرار نخواهد شد.

  منبع : ایرنا
  پ
  پ

  مجتبی خورشیدی سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران امروز یکشنبیه در حاشیه بازی پیکان و اسنقلال خورستان که در ورزشگاه پاس قوامین برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از تغییراتی که در فدراسیون فوتبال رخ داد و باعث شد تا از تیم ملی فوتبال جدا شوم ترجیح دادم مدتی از مستطیل سبز به دور بوده و به استراحت بپردازم اما چند وقتی است که مذاکراتی را با چند تیم لیگ برتری انجام داده‌ام و شاید دوباره و در آینده‌ای نزدیک به فوتبال برگردم.

  وی افزود: عزیزی خادم با محرومیت روبرو شد و نمی‌دنم چقدر از این محرومیت باقی مانده است اما همه می‌دانند چه اتفاقاتی رقم خورد تا او از فوتبال برود.

  سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من آن اتفاقات را به حساب تقدیر و آن چیزی که خدا می‌خواهد می‌گذارم، رفتن عزیزی خادم را به حساب خواست خدا می‌گذارم و زندگی همیشه ادامه داشته و خواهد داشت و امیدوارم فوتبال ایران به آن جایگاه واقعی خود در سطح آسیا برسد.

  وی تاکید کرد: تیم ملی با مربیگری اسکوچیچ در سیزده مسابقه به دوازده پیروزی رسید و با جرات می‌گویم نتایجی که این مربی کروات با تیم ملی ایران گرفت در صدسال آینده تکرار نخواهد شد.

  وی درباره دریافتی پاداش‌های دریافتی در زمان عزیزی خادم که حاشیه‌های فراوانی را به وجود آورد، گفت: من ۷۵۰ میلیون تومان بابت صعود به جام جهانی دریافت کردم. شاید جالب باشد بدانید که در آن سال یک ماساژور تیم ملی ۹۰۰ میلیون تومان قرارداد امضا کرد، من برای اولین بار اعتراف می‌کنم ۱۳۰ میلیارد تومان برای تیم ملی فوتبال ایران پول آوردم، یک روز به نبی که بزرگتر و پیشکسون من است گفتم کدام یک از سرپرستان تیم ملی که شما هم جزو آن هستید یک جعبه شیرینی گرفته است اما من ۱۳۰ میلیارد تومان پول آوردم.

  سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران گفـت: با تیم ملی و به لطف خدا بهترین نتایج را گرفتیم اما آمدند گفتند پاداش میلیاردی گرفتند، پاداشی را گرفتم که همه گرفتند و یک ریال بیشتر دریافت نکردم اما زحماتم را بدون اجر کردند.

  وی افزود: تمام آنها را به خدا واگذار می‌کنم، یکی از افرادی که این ماجرا ها را درست کرد شب قدر پیام داد و گفت حلالم کن! او چطور رویش شد چنین پیامی را فرستاد.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.