سه‌شنبه, 5 تیر 1403 Tuesday, 25 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42369 تعداد نوشته های امروز : 4 تعداد دیدگاهها : 2405×
تمام مردم ایران حامی طرح نور هستند
22 اردیبهشت 1403 ساعت: 17:20
شناسه : 280001
5
نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی:

امام جمعه اراک گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید در تمام جامعه و حمایت و مشارکت همه جانبه مردم شکل بگیرد، لذا تمام مردم ایران حامی طرح نور عفاف و حجاب هستند و حمایت همه‌جانبه مردم از نیروی انتظامی را اعلام می‌کنیم؛ بنابراین پشتیبان نیروی انتظامی و عامران به معروف باشیم تا پلیس با دلگرمی و اقتدار بیشتری نسبت به اجرای طرح نور اقدام کند.

منبع : عصر ایران
پ
پ

 آیت الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی ظهر دیروز در خطبه‌های نمازجمعه اراک در مصلای بیت‌المقدس با اشاره به تلاش دشمن اظهار داشت: دشمنان انقلاب در هر حالتی اسلام‌ستیزی می‌کنند و دنبال ناهنجاری‌ها و جنگ ترکیبی در کشور است، همان‌هایی که شعار زن زندگی آزادی را از طریق فضای مجازی سر می‌دادند امروز در قلب اروپا دانشجویان حمایت از فلسطین و مردم مظلوم غزه را فریاد می‌زنند.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر باید در تمام جامعه و حمایت و مشارکت همه جانبه مردم شکل بگیرد، لذا تمام مردم ایران حامی طرح نور عفاف و حجاب هستند و حمایت همه‌جانبه مردم از نیروی انتظامی را اعلام می‌کنیم؛ بنابراین پشتیبان نیروی انتظامی و عامران به معروف باشیم تا پلیس با دلگرمی و اقتدار بیشتری نسبت به اجرای طرح نور اقدام کند.

دری‌نجف‌آبادی تصریح کرد: امربه معروف و نهی از منکر باید دلسوزانه انجام و جامعه به سمت درست هدایت شود و عفاف و حجاب در جامعه حفظ شود. بنابراین آمران به معروف و ناهیان به منکر نباید احساس تنهایی کنند هرچند برخی وابسته به جریان‌های ضدانقلابی هستند و ناهنجاری اجتماعی را با این تفکر و رویکرد به راه می‌اندازند و اسلام‌ستیزی می‌کنند.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به تلاش دشمن برای مقابله با اسلام ناب محمدی گفت:دشمنان انقلاب در هر حالتی اسلام‌ستیزی می‌کنند و دنبال ناهنجاری‌ها و جنگ ترکیبی در کشور است همان‌هایی که شعار زن زندگی آزادی را از طریق فضای مجازی سر می‌دادند امروز در قلب اروپا دانشجویان حمایت از فلسطین و مردم مظلوم غزه را فریاد می‌زنند.

وی افزود: ملت فلسطین زیربار ظلم است، هر روز بر سر آن‌ها بمب می‌ریزند و در واقع مردم و کودکان و زنان را از بین می‌برند که منافع صهیونیسم جنایتکار تامین شود که دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالمان بسیار مهم و وظیفه انسانی است که با مجاهدت در راه خدا حاصل می‌شود. بنابراینبرای کرامت نفس، خدمت به نیازمندان و مقابله با کفر، شرک و نفاق باید مجاهدت شود و هر کدام در جایگاه خود اهمیت دارد.

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: وجدان‌های بیدار شده در سراسر جهان علیه رژیم خبیث صهیونیستی تظاهرات چند میلیونی برگزار می‌کنند این اتفاق بزرگ سراسر جهان را در بر گرفته است چراکهرژیم غاصب صهیونیستی نه تنها غزه را نابود کرده بلکه آوارگان و مردم مظلوم بی‌پناه را در چادر‌ها در نواحی غزه بمباران و به خاک و خون کشیده است و امروزجوانان آمریکا در دانشگاه‌ها علیه رژیم کودک کش شعار می‌دهند و از مردم مظلوم غزه دفاع می‌کنند و بیداری در بین جوانان دنیا موج می‌زند.

کلید حل مشکلات اقتصادی حضور مردم است

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر گفت: اهمیت و ارزش دختر در جامعه بسیار بالا است نمونه دختربا عظمت در اسلام مثال حضرت زینب (س) و حضرت معصومه (س) است، بنابراین از همه واجب‌تر مسئله فرزندآوری هست، فرزندآوری جزء نیاز‌های مهم انقلاب اسلامی است.

وی به روز خلیج فارس اشاره کرد و افزود: روز خلیج فارس همیشه برای ایران مهم بوده است؛ بنابراین خیال اعراب و مخالفان ایران نسبت به مالکیت خلیج فارس خیال خامی است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.