دوشنبه, 28 خرداد 1403 Monday, 17 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42268 تعداد نوشته های امروز : 10 تعداد دیدگاهها : 2404×
مبارزاتی که ممکن بود فلش را بکشند
28 اردیبهشت 1403 ساعت: 19:20
شناسه : 280389
2
رپورتاژ آگهی؛

در جهان دی سی، فلش یکی از قدرتمندترین اعضای لیگ عدالت است. با قدرت کامل، با انرژی نیروی سرعت که از رگ‌هایش می‌جوشد، فلش ممکن است یکی از قدرتمندترین افراد در جهان چندگانه باشد، قادر به جلو و عقب رفتن در زمان و سفر با سرعت‌های بسیار بسیار بالاتر از نور است. خارج از چارچوب دنیای دی سی، بسیاری از مبارزات و رویارویی‌هایی وجود دارند که ممکن بود فلش را بکشند.

پ
پ

در جهان دی سی، فلش یکی از قدرتمندترین اعضای لیگ عدالت است. با قدرت کامل، با انرژی نیروی سرعت که از رگ‌هایش می‌جوشد، فلش ممکن است یکی از قدرتمندترین افراد در جهان چندگانه باشد، قادر به جلو و عقب رفتن در زمان و سفر با سرعت‌های بسیار بسیار بالاتر از نور است. خارج از چارچوب دنیای دی سی، بسیاری از مبارزات و رویارویی‌هایی وجود دارند که ممکن بود فلش را بکشند. به دلیل شرایط غیرممکن، قوانین غیرواقعی طبیعت یا حتی خیانت، اشرار دی سی مانند ریورس-فلش، Anti-Monitor، و فلش سیاه بارها و بارها فلش را به قتل می‌رساندند. برای خواندن جدیدترین مقالات کمیکی مرتبط با فلش، به سایت بینکو مراجعه نمایید.

فلش در جنگ با فراکشن

فراکشن یک گروه از بیگانگان بودند که می‌توانستند از نیروی سرعت بهره ببرند و قصد داشتند زمین را تصاحب کنند. با استفاده از نیروی سرعت، کسر زمان را برای همه افراد روی سیاره به جز خانواده فلش، که می‌توانستند سریع‌تر از اتساع زمانی حرکت کنند، کند کردند.

در مجموعه تلویزیونی فلش، بری آلن از “زمان فلش” برای نجات شهر مرکزی از بمب اتمی استفاده می‌کند، اما حرکت مداوم به نتایج مخربی برای بدنش می‌انجامد. در جنگ یک دقیقه‌ای فلش، اعضای خانواده فلش احتمالاً در صورت تسلیم شدن بدن‌هایشان از خستگی از حال می‌رفتند یا حتی می‌مردند.

فلش در مقابل آنتی‌مانیتور

فلش در مقابل آنتی‌مانیتور

بری آلن برای نجات زمین در هنگام بحران، خود را فدا کرد. در یکی از بزرگترین فداکاری‌های قهرمانانه تاریخ، بری آلن توپ ضد ماده آنتی‌مانیتور را نابود کرد و از نابودی بسیاری از جهان‌ها جلوگیری کرد. هرچند که دنیای چندگانه آسیب‌های قابل توجهی دید، لیگ عدالت و انجمن عدالت به یاد بری افتخار کردند و والی وست میراث او را با تبدیل شدن به فلش جدید ادامه داد.

بری آلن به قدری سریع دوید که بدنش به خاک تبدیل شد. او در نهایت با Speed Force ادغام شد و بعدها در Final Crisis و The Flash: Rebirth به زندگی بازگشت. با این حال، نابودی در سطح اتمی باید پایان بری آلن باشد. اما در کمیک‌ها، کاراکترها به ندرت مرده می‌مانند.

فلش در جنگ دارکساید

فلش باید پس از اتصال به بلک ریسر در رویداد جنگ دارکساید مرده بود. در حوادث جنگ دارکساید، دارکساید در واقع نابود شد و لیگ عدالت را ترک کرد. همه اعضای لیگ عدالت، از جمله لکس لوتور، خدایان شدند و فلش با بلک ریسر پیوند خورد و عملاً به خدای مرگ تبدیل شد.

در یک شات از جنگ دارکساید، فلش بری آلن سعی می‌کرد به شدت از اتحادش با مرگ فرار کند، اما بلک ریسر تا زمانی که او جانش را نگیرد، آن را رها نکرد. لیگ عدالت خوش شانس بود و هر کدام از نقش‌های خدایی جدید خود فرار کردند، اما داستان بری آلن باید زمانی به پایان می‌رسید که او در چنگال بلک ریسر گرفتار می‌شد.

فلش در جنگ زمانی

فلش قدرت خود را در طول نقطه شروع فلش از دست داد. تلاش بری آلن برای بازیابی قدرت‌هایش ممکن بود هر کس دیگری را بکشد. پس از اینکه بری آلن تلاش کرد تا گذشته را تغییر داده و زندگی مادرش را نجات دهد، به طور ناخودآگاه خط زمان فلش‌پوینت را ایجاد کرد، جایی که توماس وین بتمن بود، کشتی کریپتونی کلارک کن به متروپولیس آمد و لیگ عدالت شکل نگرفت.

بری سعی می‌کند قدرت‌هایش را بازیابی کند با بازسازی حادثه‌ای که به او ارتباطش با نیروی سرعت را داده بود. در کمیک، برق و مواد اولیه‌ای بری را می‌سوزانند، اما تلاش دومی موفق می‌شود. به طور واقعی، بری آلن احتمالاً در این آزمایش می‌مرد. بازسازی دقیق حادثه‌ای که او را به ارتباط با نیروی سرعت متصل کرده بود، بسیار دشوار خواهد بود.

فلش و بلک ریسر

فلش و بلک ریسر

اولین بازگشت بری آلن در طول بحران نهایی باید آخرین بازگشت او باشد. در طول بحران نهایی گرانت موریسون، فلش سیاه باید در حین کار خوابیده باشد. یکی از نسخه‌های جهان دی سی از مرگ به نحوی اجازه داد بری آلن از دست او فرار کند.

این واقعیت که بری آلن در ابتدا از مرگ فرار کرد یک معجزه بود. با کمک والی، او از دست فلش سیاه فرار کرد و او را به سمت دارکساید هدایت کرد. با توجه به اینکه بری آلن به تازگی بازگشته بود و از نظر سرعت به مانند والی نبود، بلک ریسر باید به فلش می‌رسید و اتحاد مجدد او را نابود می‌کرد.

فلش و Reverse Flash

ایوبارد تاون می‌توانست به بری آلن در هر زمانی در «عصر فلش» خیانت کرده باشد. در طول کمیک آرک عصر فلش، شخصیت شرور قدرتمند، بری آلن و ایوبارد تاون را مجبور کرد با اکراه با هم متحد شوند. آنها انگیزه‌های مشابهی داشتند! نشان دادن بهای واقعی قهرمانی به فلش و اینکه قهرمان نمی‌تواند همه را نجات دهد.

فلش نشان می‌دهد که دو سرعت‌باز بهتر از یک هستند، اما زمانی که آن سرعت‌باز دیگر Reverse Flash باشد، شانس‌ها فقط در برابر قهرمان بیشتر می‌شوند. Reverse Flash در نهایت با کشتن Godspeed به فلش خیانت می‌کند، اما Eobard می‌توانست به راحتی بری را هر لحظه در The Flash #755 بکشد.

دانلود کمیک فارسی فلش

برای دسترسی به آخرین و جذاب‌ترین مقالات مرتبط با سری کمیکس فلش “The Flash”، بهترین گزینه مراجعه به وبسایت بینکو است. این وبسایت به‌طور مداوم جدیدترین اخبار و مقالات را منتشر می‌کند، که شامل بررسی‌ها، تحلیل‌ها، و اخبار مرتبط با دنیای کمیکس فلش، مارول، دی سی و دیگر مطالب می‌شود. به جای جستجو در انبوهی از منابع مختلف، با مراجعه به بینکو و دانلود کمیک می‌توانید به راحتی به آخرین تحولات و رویدادها در دنیای کمیک دسترسی داشته باشید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.