سه‌شنبه, 26 تیر 1403 Tuesday, 16 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42647 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد دیدگاهها : 2411×
انتخاب نام فروشگاه عسل: 100 ایده نامگذاری مغازه عسل فروشی
19 خرداد 1403 ساعت: 16:33
شناسه : 282081
7

انتخاب اسم خوب برای فروشگاه عسل، بسیار مهم و تاثیرگذار است. نام فروشگاه عسل باید زیبا و جذاب باشد، پیام خاص، مناسب و مرتبطی داشته باشد و در ذهن مشتری بماند.

پ
پ

انتخاب اسم خوب برای فروشگاه عسل، بسیار مهم و تاثیرگذار است. نام فروشگاه عسل باید زیبا و جذاب باشد، پیام خاص، مناسب و مرتبطی داشته باشد و در ذهن مشتری بماند. اسم مناسب برای مغازه عسل فروشی، در ذهن مشتری می ماند و اگر مشتری تجربه خوبی از خرید از شما داشت، برای خرید دوم به راحتی نام عسل فروشی شما را به یاد می آورد، خرید را تکرار می کند و مشتری وفادار شما می شود.

نام فروشگاه عسل

نکاتی کلیدی برای انتخاب نام فروشگاه عسل

بهترین روش پیدا کردن بهترین اسم برای فروشگاه عسل طبیعی این است که خودتان مرحله به مرحله پیش بروید تا به نام دلخواه تان برسید. در ادامه مراحل انتخاب نام را آورده ایم.

طوفان فکری درباره واژه های مرتبط

اولین قدم نوشتن واژه های مرتبط با عسل، زنبور، کندو، شیرینی، سلامتی و طبیعت است. هر کلمه ای که مربوط به این هاست و به ذهنتان می رسد را بنویسید حتی اگر مسخره باشد؛ مثلا شهد، گرده، موم، زنبور طلایی، طبیعت پاک، وز وزی و زنبورک.

بررسی نام فروشگاه های عسل مشابه و برندهای معتبر

در اینترنت و دنیای واقعی، نام فروشگاه های دیگر و برندهای معروف عسل را جستجو کنید. مثلا آقای عسل، کیمیاس، عسلو، ایران عسل، آهوتا، روستایی و هپی هانی. این کار به شما ایده های جدید می دهد. اما حتما توجه کنید که از نام دیگران کپی نکنید تا به مشکلات قانونی و کپی رایت نخورید.

مغازه عسل فروشی

معیار قرار دادن سلیقه و نظر مشتریان

خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید چه اسمی شما را به یک فروشگاه عسل جذب می کند.

ویژگی های یک اسم مناسب برای عسل فروشی

کوتاه و ساده: اسم باید راحت تلفظ شود و در ذهن بماند. مانند: عسل ناب، شهد شیرین، طعم طبیعی، طلای مایع، زنبور طلایی، گنج شهد، بهشت عسل، طبیعت پاک، عسل زندگی و شیرین کام.

منحصر به فرد: اسم باید متفاوت و خاص باشد تا فروشگاه شما را متمایز کند. مانند: نغمه‌ی طبیعت، معجون طلایی، رقص زنبور، راز شهد، طلوع شیرین، عسل اسطوره، بهشت عسل، طعم زندگی، شهد ناب، عسل افسونگر، کندوی بهشت، شهد شیرین و عسل بومی.

ایجاد حس مثبت: اگر اسمی حس خوبی مثل شادابی و سلامتی به شنونده بدهد، باعث جذب مشتری می شود؛ مانند عسل لبخند، طعم بهشت، لحظات شیرین، گنج سلامتی، شهد شادابی، شهد سلامتی، طلای شیرین، عسل امید، گرده گل، عسل رویایی و شهد آرامش.

قبلا ثبت نشده باشد: قبل از نهایی کردن اسم در اینترنت و شبکه های اجتماعی جستجو کنید تا مطمئن شوید کسی از آن استفاده نکرده است. البته اگر نام را برای مغازه عسل فروشی میخواهید شاید اشکالی نداشته باشد که از اسامی جذاب عسل فروشی های شهرهای دیگر استفاده کنید؛ ولی یادتان باشد اگر بعدا تصمیم گرفتید که برندی به این نام را ثبت کنید، این نام برند یا مشابه آن نباید قبلا در کل ایران ثبت شده باشد.

انتخاب نام برای فروشگاه عسل

انتخاب نهایی نام فروشگاه عسل

حال از بین کلمات و اسم هایی که پیدا کرده اید و با معیارهایی که در بخش قبلی گفته شد، نام هایی را انتخاب کنید و هر بار تعداد نام های انتخابی را کم کنید تا در نهایت به یک اسم برسید. شاید بد نباشد خودتان چند اسم را انتخاب کنید و انتخاب نهایی را با نظرسنجی از دیگران انجام دهید که در بخش بعدی به آن اشاره شده است.

ارزیابی و نظرسنجی نام انتخاب شده

از دوستان، خانواده و مشتریان احتمالی نظر بخواهید. اسم ها را در اینترنت و شبکه های اجتماعی جستجو کنید و بازخورد بگیرید. به حس خود اعتماد کنید و اسمی را انتخاب کنید که خودتان آن را دوست دارید.

ایده هایی برای نام گذاری فروشگاه عسل

در ادامه در سه دسته بندی، نمونه نام های فروشگاه عسل یا مغازه عسل فروشی را آورده ایم.

نام های توصیفی برای مغازه یا فروشگاه عسل

عسل طبیعی کوهستان

شیرینی شهد

گنج شهد

طلای مایع

طعم سلامتی

لحظات شیرین

بهشت زنبورها

طبیعت پاک

زنبور طلایی

شهد طبیعت

عسل گل های وحشی

شهد بهشتی

شهد ناب

عسل بهار

شهد عطرین

عسل پرستو

عسل گلستان

عسل طلوع

عسل بهشت

شهد ارمغان

نام های خلاقانه بی معنی از کلمات معنادار

شهدیزو

زنبوردیک

عسلاوا

کندویان

بهاریس

شهدفام

گلناز

طبیعتا

عسلیسو

شهدونیک

گلینار

زنبوردو

عسلیار

بهشتیس

شهدینو

کندوانا

گلینوس

شهدیو

عسلیتا

زنبوریکا

شهدینوس

عسلیتا

کندوپام

گلیناس

عسلیکو

شهدونا

گوندینا

عسلیفا

زنبوردیس

نام های خلاقانه برای عسل فروشی یا برند عسل

راز شیرین

معجزه طبیعت

شهد بهشت

گنج زنبور

طلای ناب

رود عسل

نغمه شهد

طبیعت پاک

زنبور طلایی

نام های احساسی برای عسل فروشی

عشق شیرین

لحظات ناب

طعم سلامتی

زندگی شیرین

طبیعت پاک

زنبور شاد

گنج زنبور

شهد بهشت

طلای ناب

معجزه طبیعت

اسم برای پیج اینستاگرام برای فروش عسل

برای صفحه اینستاگرام فروشگاه اسمی مرتبط و خوشایند انتخاب کنید تا مشتریان راحت تر آن را پیدا کنند ولی سعی کنید خاص باشد. برای پیج اینستاگرام هم مانند مغازه یا فروشگاه عسل می توانید از اسم هایی که در بالا گفته شد استفاده کنید. برای مثال: عسلستان دلچسب، عسل شهد گلستان، عسل گنجینه و مینا عسل.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.