×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

حادثه آتش سوزی صبح امروز در بیمارستان«رازی» رشت بدون خسارات جانی با هوشیاری و سرعت عمل آتش نشانان مهار و اطفا شد.

به گزارش «بامردم»، معاون عملیات سازمان آتش نشانی اعلام کرد: آتش سوزی در یکی از ساختمان های بیمارستان رازی به مساحت حدود۳۰۰ متر اتفاق افتاد که از دو جهت قابل گسترش بود، این آتش سوزی از طرفی به ساختمان سنگ شکن که در تیرماه سال جاری طعمه آتش سوزی شده بود و از سویی به ساختمان بخش دیالیز متصل بود.

مومنی ادامه داد: محل آتش سوزی یکی از ساختمان های اداری بود که خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان و محاصره حریق از چند جبهه آتش تحت کنترل قرار گرفت و با تلاش نفسگیر آتش نشانان در همان ساختمان مهار و اطفا شد و به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

مومنی اظهار کرد: این آتش سوزی در ساعت ۴:۵۶ دقیقه صبح امروز ۱۳  بهمن ماه ۹۵ به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد و نخستین نیرو های اعزامی ظرف کمتر از ۲ دقیقه از ایستگاه ۵۵ آتش نشانی به محل حادثه رسیدند و با توجه به مشاهده دود و شعله سرکش آتش از سوی مرکز فرماندهی اعلام وضعیت فوق العاده گردید و برای کنترل و اطفای این آتش سوزی ۶۴ آتش نشان به همراه افسران ارشد در محل حادثه حضور یافتند و توانستند ظرف مدت کوتاهی آتش را مهار و تحت کنترل خود در آورند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: گزارش نهائی این حادثه و دلیل اصلی آتش سوزی پس از بررسی نهایی مشخص و اعلام خواهد شد.

 بیمارستان رازی رشت تنها مرکز ارائه دهنده خدمات دولتی رادیو تراپی وشیمی درمانی، سنگ شکن و خدمات فوق تخصصی گوارش، ریه ، خون ، غدد وروماتو در استان گیلان می باشد.

آتش سوزی بیمارستان رازی رشت 1 - جزئیات آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت + تصاویر آتش سوزی بیمارستان رازی رشت 2 - جزئیات آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت + تصاویر آتش سوزی بیمارستان رازی رشت 3 - جزئیات آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت + تصاویر آتش سوزی بیمارستان رازی رشت 4 - جزئیات آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت + تصاویر آتش سوزی بیمارستان رازی رشت 5 - جزئیات آتش سوزی در بیمارستان رازی رشت + تصاویر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.