یکشنبه, 24 تیر 1403 Sunday, 14 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42631 تعداد نوشته های امروز : 8 تعداد دیدگاهها : 2411×
مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند
27 بهمن 1395 ساعت: 8:50
شناسه : 36261
4

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان با حضور فرماندار و سایر اعضای این شورا در محل جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش «بامردم»، سید محمد احمدی در این نشست با بیان اینکه «در کنار شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر یک شورای پیشگیری نیز با محوریت اداره بهزیستی به طور ماهانه برگزار […]

پ
پ

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان 4 - مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند - baamardom

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان با حضور فرماندار و سایر اعضای این شورا در محل جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش «بامردم»، سید محمد احمدی در این نشست با بیان اینکه «در کنار شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر یک شورای پیشگیری نیز با محوریت اداره بهزیستی به طور ماهانه برگزار می شود» تصریح کرد: تصمیمات و برنامه ریزی های مهم انجام شده در شورای پیشگیری برای تصویب و همچنین تبادل نظر به شورای فرعی منعکس می شود.

فرماندار لاهیجان با انتقاد از عدم حضور برخی از کارشناسان و اعضای شورا در نشست های مواد مخدر، خاطرنشان کرد: برخی از کارشناسان، مسئولین و اعضای شورای فرهنگ پیشگیری و شورای فرعی در جلسات به طور مداوم شرکت نمی کنند و این باعث می شود برخی از مصوبات و تصمیمات مطرح شده در این جلسه گاها اجرائی نشود.

احمدی افزود: با وجود اینکه اقدامات و عملکرد های بسیار زیادی در حوزه مواد مخدر در شهرستان در دستور کار قرار دارد و در حال اجراست اما همچنان نیازمند توجه بیشتر می باشد و می بایست به این معضل اجتماعی بیشتر پرداخته شود و بر این باوریم نباید نگاهی کوتاه به این موضوع بسیار مهم داشت.

وی تصریح کرد: مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند تا شاهد پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر و مصرف آن در جامعه باشیم.

فرماندار لاهیجان با تأکید بر پاکسازی مناطق آلوده سطح شهرستان و اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، افزود: یکی از مشکلات حوزه اعتیادحضور معتادان متجاهر می باشد، آسیب شناسی معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد و مشخص کردن جامعه هدف و آموزش از طریق روش های فرهنگی، هنری، ورزشی، تبلیغات و … از ضرورت هایی است که می بایست به آن پرداخته شود.

احمدی با اشاره به اقدامات موثری که در یک سال اخیر در حوزه کشف و مقابله با مواد مخدر انجام شده است گفت:‌ نگرانی از حضور معتادان متجاهر در سطح شهر یکی از مواردی است که به طور مستمر رسیدگی به آن در دستور کار قرار دارد.

در این جلسه تعیین وضعیت مراکز ترک اعتیاد مواد مخدر مشمول ماده 16 و رویکردهای پیشنهادی فرهنگی و پیشگیری، بحث و بررسی صورت گرفت و تصمیمات مربوطه گرفته شد.

جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان 1 - مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند - baamardom جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان 2 - مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند - baamardom جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان 3 - مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند - baamardom جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان لاهیجان 5 - مبارزه با مواد مخدر با مسئولیت یک دستگاه امکان پذیر نیست، باید همه مردم و دستگاه ها مشارکت کنند - baamardom

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.