دوشنبه, 28 خرداد 1403 Monday, 17 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42259 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2404×
تجهیزات سپاه لاهیجان در اختیار نیروهای امدادرسان قرار گرفت
30 بهمن 1395 ساعت: 13:22
شناسه : 36960
3

فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان با بیان اینکه تجهیزات سپاه لاهیجان در اختیار نیروهای امدادرسان قرار گرفت گفت: از ۶ دستگاه تویوتای کمک دار این نیرو، چهار دستگاه در اختیار اداره برق، یک دستگاه در اختیار اداره گاز و یک دستگاه نیز در اختیار بخشداری مرکزی لاهیجان قرار گرفته است تا در عملیات کمک رسانی به […]

پ
پ

747 - تجهیزات سپاه لاهیجان در اختیار نیروهای امدادرسان قرار گرفت - fvt ghid[hk

فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان با بیان اینکه تجهیزات سپاه لاهیجان در اختیار نیروهای امدادرسان قرار گرفت گفت: از ۶ دستگاه تویوتای کمک دار این نیرو، چهار دستگاه در اختیار اداره برق، یک دستگاه در اختیار اداره گاز و یک دستگاه نیز در اختیار بخشداری مرکزی لاهیجان قرار گرفته است تا در عملیات کمک رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها استفاده شود.

به گزارش «بامردم»، سرهنگ ناصر پورکریمی عصر جمعه گفت: از ۶ دستگاه تویوتای کمک دار این نیرو، چهار دستگاه در اختیار اداره برق، یک دستگاه در اختیار اداره گاز و یک دستگاه نیز در اختیار بخشداری مرکزی لاهیجان قرار گرفته است تا در عملیات کمک رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها استفاده شود.
وی خاطرنشان کرد: یک دستگاه لودر سپاه لاهیجان نیز در کمربندی محور اصلی رشت-لاهیجان به لنگرود به منظور بازگشایی این مسیراصلی مستقر شده است و از نظر نیروی انسانی نیز تمامی نیروهای سپاه لاهیجان در آماده باش بسر می برند.
وی تاکیدکرد: اکیپ های بعضی از پایگاههای مقاومت آماده شده اند تا به دهیاران و شوراهای بخش کمک کنند و این پایگاهها تمامی امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی را برای کمک به مردم وارد عرصه کرده اند .
پورکریمی اظهارداشت: درصورت بارش بیشتر و غیر معمول نیروهای سپاه شهرستان لاهیجان آماده اند که برای کمک به مراکز عمومی و عام المنفعه نظیر بیمارستان ها در روز شنبه وارد عمل شوند .
فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان با اشاره به اینکه در برف قبلی حدود یکصدمیلیون ریال خسارت به تجهیزات سپاه وارد شده است یادآورشد: در برف قبل نیز یک دستگاه گریدر و یک دستگاه لودر سپاه لاهیجان در سطح شهر در اختیار شهرداری و ستاد بحران قرار گرفتند و کمک شایان توجه ای هم در کمک رسانی انجام دادند.
وی تصریح کرد: تمامی نیروهای سپاه و بسیج شهرستان لاهیجان در آماده باش بسر می برند که در صورت لزوم و اعلام نیاز از سوی ستاد بحران شهرستان وارد عرصه کمک رسانی شوند که تاکنون اعلام نیاز نشده است.
وی کمبود برخی از امکانات اولیه نظیر پارو و چکمه در هنگام برف های سنگین در این شهرستان را یاد آورشد و تهیه اینگونه امکانات را از سوی مسئولان ضروری دانست.
بارش برف سنگین از نیمه شب دیشب در استان گیلان آغاز شده و همچنان ادامه دارد و تا کنون در مناطق جلگه ای و کوهستانی بین ۲۰ سانتی متر تا ۵ / ۲ متر برف بر زمین نشسته است.

اعضای شورای تامین لاهیجان - تجهیزات سپاه لاهیجان در اختیار نیروهای امدادرسان قرار گرفت - fvt ghid[hk

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.