پنج‌شنبه, 3 خرداد 1403 Thursday, 23 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41798 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2384×
هدف بنده برگزاری یک انتخابات سالم است | خیلی ها به دنبال ایجاد عصبانیت در ما هستند | عظمت ملت ایران را حضور مردم در انتخابات نشان می دهد |مدیران شهرستان می بایست افرادی درخور لاهیجان باشند
 • 16 اسفند 1395 ساعت: 15:14
 • شناسه : 41214
  2

  فرماندار لاهیجان تصریح کرد: ارکان انتخابات را چهار عنصر امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت تشکیل می دهند که بدون این ارکان انتخابات ماهیت پیدا نمی کند، هدف بنده برگزاری یک انتخابات سالم است، صیانت از آرا وظیفه و هدف اصلی ما است و این انتظار را دارم که همه در این امر به ما کمک […]

  پ
  پ

  احمدی فرماندار لاهیجان

  فرماندار لاهیجان تصریح کرد: ارکان انتخابات را چهار عنصر امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت تشکیل می دهند که بدون این ارکان انتخابات ماهیت پیدا نمی کند، هدف بنده برگزاری یک انتخابات سالم است، صیانت از آرا وظیفه و هدف اصلی ما است و این انتظار را دارم که همه در این امر به ما کمک کنند.

  به گزارش «بامردم»، سید محمد احمدی در نشست با جمعی از فعالین سیاسی، فرهنگی، اجتماعی،ورزشی و رسانه ای شهرستان لاهیجان، به تشریح اقدامات صورت گرفته دولت تدبیر و امید طی سه سال اخیر در این شهرستان پرداخت و اظهار داشت: باید با وحدت بین مردم، گروه ها و طیف های سیاسی زمینه ارتقای شهرستان را فراهم کنیم و طوری نشود که به بهانه انتخابات فضای شهرستان را مشوش کنیم چرا که فرهنگ یک جامعه ارتقا پیدا نمی کند مگر اینکه فضای حاکم بر آن جامعه دارای آرامش باشد.

  فرماندار لاهیجان با اشاره به فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری مردم ، تاکید کرد: شرکت در انتخابات موجب می شود که نظام جمهوری اسلامی تقویت شود و عظمت ملت ایران را حضور مردم در انتخابات نشان می دهد.

  وی افزود: همکاری احزاب، گروه ها و طیف های مختلف سیاسی با یکدیگر و پرهیز از تخریب، باعث رشد لاهیجان شده و زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور را فراهم می کند.

  احمدی با بیان اینکه مردم لاهیجان همواره نسبت به انقلاب و ارزشهای آن متعهد بوده اند افزود: به رغم وجود اختلاف سلیقه ها، این منطقه همواره شاهد وحدت مردم بوده است و از احزاب، گروه ها و جریانات سیاسی انتظار می رود که در این مسیر حرکت کنند.

  وی گفت: باید در این چند ماه باقی مانده به انتخابات فضای آرامش شهرستان را حفظ کنیم، خیلی ها به دنبال ایجاد عصبانیت در ما هستند که نمونه بارز آن را در برخی از هجمه های بی پایه و اساس و غیر واقعی به دولت و دومین شخص نظام در قانون یعنی رییس جمهور می توان مشاهده کرد، اما آقای روحانی بر روی اهدافشان تمرکز کرده اند و به این هجمه ها توجهی نمی کنند و قطعا به اهداف مقدسشان خواهند رسید.

  احمدی تصریح کرد: ارکان انتخابات را چهار عنصر امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت تشکیل می دهند که بدون این ارکان انتخابات ماهیت پیدا نمی کند، هدف بنده برگزاری یک انتخابات سالم است، صیانت از آرا وظیفه و هدف اصلی ما است و این انتظار را دارم که همه در این امر به ما کمک کنند.

  وی خاطرنشان کرد: رعایت اخلاق انتخاباتی و پرهیز از انگ زنی افراد و جریانات به همدیگر در نظام اسلامی و ایجاد بستر مناسب برای مشارکت حداکثری واجدین شرایط مورد انتظار است.

  فرماندار لاهیجان با اشاره به برنامه ریزی طرح مشارکت در انتخابات در شهرستان لاهیجان عنوان کرد: قرار است 15 الی 16 برنامه را در شهرستان با محوریت فرمانداری برای دعوت و تشویق مردم و ایجاد شور و نشاط برای حضور حداکثری مردم در انتخابات برگزار کنیم.

  وی افزود: هیچ کس از مسئولین برگزاری انتخابات این حق را ندارد که بگوید به چه کسی رای دهید، اصلا دنبال این نیستیم که مردم به چه کسی رای می دهند هدف ما دعوت به حضور مردم پای صندوق های رای و ایجاد مشارکت حداکثری است.

  احمدی گفت: می بایست از تمامی ظرفیت های موجود برای این حضور حداکثری در چهارچوب قانون استفاده کنیم و باید فضای آرامش را در شهرستان برای برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور فراهم کنیم.

  نماینده دولت در لاهیجان در ادامه تصریح کرد: همواره دغدغه اصلی ما در انتصاب مدیران شهرستان رعایت اصل شایسته سالاری و استفاده از نیروهای نخبه و همسو با دولت تدبیر و امید بوده است، بنده لاهیجان را لاهیجان می بینم و این یعنی اینکه مردم لاهیجان را شایسته بهترین ها می دانم و مدیران این شهرستان نیز می بایست افرادی درخور لاهیجان باشند.

  وی همچنین با اشاره به اقدام بی سابقه دولت در پرداخت تمامی تعهدات خود به چای کاران عنوان کرد: مصوبه دولت برای پرداخت برگ سبز چای 100 میلیارد تومان بود که دولت بر این میزان 46 میلیارد تومان نیز مازاد اضافه کرد و برای اولین بار در طول تاریخ در شهریور ماه سال جاری تمامی تعهدات دولت تدبیر و امید به چای کاران پرداخت شد.

  فرماندار لاهیجان افزود: با وجود اینکه دولت برای اولین بار در تاریخ سیاسی کشور تمامی تعهدات خود در رابطه با پرداخت بهای برگ سبز چای در شهریور ماه 1395 انجام داده است اما این اقدام شایسته آنطور که باید به چشم نمی آید.

  در ادامه جلسه تعدادی از فعالان سیاسی شهرستان به ارائه دیدگاههای خود پرداختند.

   

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.