×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

 .::.  اخبار منتشر شده : 6 خبر

شعبه سیروس قایقران بانک کشاورزی منطقه آزاد انزلی با حضور رییس هیات مدیره و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی کشور، عضو هیات مدیره ومعاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان و همچنین معاونین و مدیران سازمان ، فعالان اقتصادی و جمعی از خانواده های معظم شهدا منطقه ، در مجتمع تجاری ستاره شمال منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.

Eftetah bank keshavarzi 1 1396.04.31 - شعبه سیروس قایقران بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد + تصاویر - انزلی
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی به «بامردم»، دکتر مرتضی شهید زاده مدیرعامل بانک کشاورزی در حاشیه مراسم افتتاحیه بانک کشاورزی در این منطقه ، منطقه آزاد انزلی را از مناطق مستعد و فعال در حوزه اقتصادی دانسته و توسعه منطقه در طی سنوات اخیر را بسیار مثبت و مشهود ارزیابی کرد.
شهید زاده با اعلام تشکر و قدردانی از مسوولین منطقه آزاد انزلی به جهت همکاری در راستای ایجاد شعبه تخصصی بانک کشاورزی در این منطقه گفت : بانک کشاورزی به عنوان یک بانک تخصصی است که بیش از ۸۴ سال سابقه فعالیت داشته و در زمان فعالیت خود همواره تلاش کرده است که نمادی از خدمت رسانی به عموم مردم باشیم.
وی با اشاره به فعالیت بین المللی منطقه آزاد انزلی در خصوص خدمات رسانی بانک کشاورزی در حوزه بین المللی اعلام کرد: در حال حاضر بانک کشاورزی بیشترین خدمات بین الملل را در نظام بانکی ارائه میدهد و با توجه به بالا بودن تعداد شعب این بانک در حوزه بین الملل اکثر درخواست های سایر بانک ها نیز از طریق بانک کشاورزی اعمال میشود که این امر یک فرصت مناسب را در اختیار سرمایه گذاران منطقه آزاد انزلی قرار میدهد تا به راحتی فعالیت های بانکی خود را در حوزه بین الملل نیز از طریق شعبه سیروس قایقران این منطه انجام دهند.
وی به خدمات بانک کشاورزی در حوزه بانک داری الکترونیکی اشاره کرد و افزود : در این حوزه بانک کشاورزی به لحاظ بهره گیری از تکنولوژی و فناوری مناسب در جایگاه ممتازی قرار دارد و تنها بانکی است که بیشترین خدمات الکترونیکی را ارائه می دهد و این سیستم مورد تایید بانک مرکزی و سازمان بازرسی قرار گرفته است و در حال حاضر به منظور ارائه خدمات بیشتر به مشترییان از بهترین نیروی انسانی نظام بانک داری بهره مند هستیم.
مهندس وحید طالب پور عضو هیأت مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان با بیان اینکه با افتتاح شعبه بانک کشاورزی می توان نیاز فعالین اقتصادی را در زمینه هایی همچون پرداخت تسهیلات به واحدهای کشاورزی، صدور ضمانتنامه بانکی و بانکداری الکترونیک را رفع نموده افزود: با عنایت به مشاغل بومی ساکنین منطقه و استان که حول محور کشاورزی و صیادی است، فعالیت بانک کشاورزی در این منطقه در کنار وجود بورس کالای منطقه با امکان خرید و فروش کلیه محصولات کشاورزی، ظرفیتهای مناسبی جهت توسعه تعاملات فی مابین سازمان و بانک کشاورزی قابل برنامه ریزی و اجرا خواهد بود .
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام آمادگی جهت ارتقاء سطح تعاملات با این بانک، اضافه کرد: بانک کشاورزی از زمره بانک هایی است که می تواند در ارتقاء وضعیت اقتصادی و توسعه کشاورزی منطقه در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی مشارکت و حضور فعال تری داشته باشد.
گفتنی است ۱۰ شعبه و ۲ باجه بانکی در منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی مشغول فعالیت و ارائه خدمات مالی و پولی به سرمایه گذاران ، فعالین اقتصادی و صاحبان صنایع می باشند .

Eftetah bank keshavarzi 2 1396.04.31 - شعبه سیروس قایقران بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد + تصاویر - انزلی Eftetah bank keshavarzi 4 1396.04.31 - شعبه سیروس قایقران بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد + تصاویر - انزلی Eftetah bank keshavarz 3 1396.04.31 - شعبه سیروس قایقران بانک کشاورزی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد + تصاویر - انزلی

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.