×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

گزینه های احتمالی روابط عمومی استانداری گیلان 400x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

با روی کار آمدن مصطفی سالاری به عنوان استاندار جدید گیلان و همچنین سمت جدید یوسف گلشن در استانداری البرز، حالا همه نگاه ها به انتخاب حساس استاندار جوان گیلان در حوزه روابط عمومی است.

در همین مدت کوتاه نام افراد متعددی به گوش می رسد اما به نظر می رسد در میان زمزمه های مطرح شده برخی گزینه ها از بخت بیشتری برای مدیریت روابط عمومی استانداری گیلان برخوردارند.

فاطمه قدیمی حرفه - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۱-فاطمه قدیمی حرفه:

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت بی شک یکی از جدی ترین گزینه های تصدی این سمت خواهد بود. او که تحصیلاتی مرتبط با روابط عمومی دارد ضمن اینکه سابقه فعالیت حرفه ای و طولانی مدت رسانه ای با خبرگزاری ایسنا را دارد به تدریس خبرنگاری نیز می پردازد.

دوران دو ساله حضور او در راس روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت ، دورانی بسیار موفق بوده است که ضمن تعامل گسترده با رسانه ها، با موفقیت ها و کسب جوایز متعددی نیز همراه بوده است.

ثبت شهر خلاق رشت در یونسکو به عنوان تنها شهر خلاق خوراک شناسی ایران از دیگر یادگاری های او است. او نه تنها به عنوان جدی ترین گزینه از میان بانوان، بلکه شاید به عنوان جدی ترین گزینه در میان تمام گزینه های مطرح نیز به شمار رود.

فاطمه قدیمی دانشجوی مقطع دکتری و از جمله مدیران میانه رو محسوب می شود.

اگر ضرورت حضور او در راس مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت نسبت به حضور او به عنوان مدیر روابط عمومی استانداری گیلان بنا بر مصلحت اندیشی هایی ارجح شناخته نشود انتصاب او اصلا دور از ذهن نخواهد بود.

شاخص ترین ویژگی های قدیمی برای حضور در این سمت، تحصیلات عالی مرتبط، تجربیات موفق در سطح بین المللی، تعامل گسترده با رسانه ها و میانه رو بودن است که از این بانو با توجه به تاکید مصطفی سالاری بر انتصاب جوانان و بانوان در سمت های مدیریتی گزینه ای بسیار جدی می سازد.

امین افقی 533x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۲- امین افقی:

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی هم از دیگر گزینه های جدی این سمت به شمار می رود. او هم از جمله روزنامه نگاران شناخته شده در گیلان محسوب می شود که سالها در حوزه رسانه فعالیت داشته است.

او کارشناس ارشد مدیریت فرهنگی است و عضویت در هیئت مدیره سازمان فرهنگی شهرداری رشت، سخنگویی باشگاه ملوان بندرانزلی و مشاور رسانه شورای اسلامی شهر رشت را هم در سوابق خود دارد. امین افقی هم سابقه تدریس در این حوزه را دارد.

افقی کارنامه موفقی در منطقه آزاد انزلی داشته است و به نظر می رسد احتمال ادامه فعالیت قدیمی ترین مدیر مناطق آزاد بیش از احتمال حضورش در استانداری باشد. به طور کلی تصور روابط عمومی منطقه آزاد انزلی بدون امین افقی سخت به نظر می رسد.

امین افقی هم از جمله گزینه های اصلاح طلب و حامی دولت تدبیر محسوب می شود و قدیمی ترین مدیر روابط عمومی در گیلان محسوب می شود.

بشری 540x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۳- مجتبی بشری:

مدیر روابط عمومی فرمانداری رشت که پله های ترقی در رسانه را یک به یک طی کرده است. بشری کارشناسی ارشد حقوق جزاست و ۱۲ سال سابقه فعالیت رسانه ای داشته است.

مجتبی بشری پیش از این سرپرستی خبرگزاری ایلنا در گیلان و مدیر مسئولی پایگاه خبری ندای گیلان را در کارنامه داشته است و در دوران حضور خود در روابط عمومی فرمانداری رشت نیز ارتباط و تعامل گسترده ای با اصحاب رسانه برقرار کرده است.

وی مشاور رسانه ای ستاد مرکزی دکتر روحانی در گیلان را نیز در کارنامه خود دارد و از جمله مدیران جوان و اعتدالی به شمار می رود که همین موضوع می تواند بخت او را برای مدیریت روابط عمومی استانداری گیلان افزایش دهد.

شاخص ترین ویژگی های بشری برای حضور در این سمت رسانه ای، اعتدالی، جوان و دارای تجربیات موفق و مرتبط بودن است. چهار ویژگی که به نظر می رسد استاندار جوان گیلان نیز نسبت به آنها بی تفاوت نباشد و با توجه به رویکرد دولت و وزارت کشور در به کار گیری نیروهای اعتدالی و میانه روی حامی دولت شانس او را دوچندان کند.

امیر قزل حسینی 533x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۴- امیر قزل حسینی:

او را بیشتر به واسطه حضور و اجراهای متعددش در شبکه باران می شناسند. امیر قزل حسینی از مجریان توانمند شبکه باران است که در کارنامه خود فعالیت های گسترده رسانه ای را به ثبت رسانده است.

قزل حسینی چندی پیش از گزینه های جدی مدیرکلی کتابخانه های عمومی گیلان بود. او از خبرنگاران ویژه محیط زیست دریایی نیز به شمار می رود که بارها موردتقدیر قرار گرفته است.

قزل حسینی که سالها تجربه رسانه ای دارد اکنون زمزمه های حضورش در روابط عمومی استانداری گیلان نیز به گوش می رسد. هرچند هنوز بخت برخی گزینه های دیگر بیشتر به نظر می رسد.

مهدی لطفی 533x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۵- مهدی لطفی : 

او نیز از مجریان توانمند شبکه باران است. مهدی لطفی از خانواده ای فرهنگی و رسانه ای است و در سوابق خودش نیز معاون رئیس روابط عمومی استانداری در دوره استانداری مرحوم روح الله قهرمانی چابک به چشم می خورد.

مهدی لطفی همچنین سابقه فعالیت در روابط عمومی آب منطقه ای گیلان را نیز دارد.

گرایش سیاسی مهدی لطفی اصولگرایی است و شاید همین موضوع او را از این سمت دور کند. انتخاب مدیری میانه رو و همسو با دولت در روابط عمومی استانداری نمی تواند انتظار زیادی از سوی حامیان دولت تلقی شود.

محمد احمدی ادیب 502x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۶- محمد احمدی ادیب :

از کارکنان جوان روابط عمومی استانداری گیلان است. اگر قرار بر انتخاب گزینه ای از درون استانداری باشد محمد احمدی ادیب از شانس بالایی برخوردار است.

او  فرزند حجت الاسلام عباس احمدی ادیب است که از روحانیون مبارز و انقلابی گیلان به شمار می رود و در سوابقش ریاست دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و قائم مقامی دفتر آیت الله احسانبخش نماینده فقید ولی فقیه در گیلان هم به چشم می خورد.

قاسم مصفا 533x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۷- قاسم مصفا :

مدیر جوان روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان است.

از او نیز به عنوان یکی از گزینه های تصدی این سمت یاد می شود.

مصفا ارتباط بسیار خوبی با اصحاب رسانه دارد.

علیرضا حسنی 589x400 - چه کسی مدیر روابط عمومی استانداری گیلان خواهد شد؟

۸- علیرضا حسنی : 

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت سالها به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری رشت مشغول فعالیت بود و بارها در جشنواره های روابط عمومی ها مورد تقدیر قرار گرفته است.

از علیرضا حسنی هم که اتفاقا تجربیات ارزنده و تعامل گسترده ای با رسانه ها دارد در برخی محافل به عنوان یکی از گزینه های احتمالی یاد می شود. اما به نظر می رسد علیرضا حسنی حضور

تمام این گزینه ها تنها بر اساس شنیده ها و حدس مطرح شده اند و البته هریک شانس بالایی دارند اما از میان همین گزینه ها نیز برخی از بخت بیشتری نسبت به سایرین برخوردارند. هرچند هنوز برای قضاوت در خصوص گزینه های نهایی زود است و شاید فردی خارج از این مجموعه معرفی شود.

 

حرف تازه

  1. یه عدد شهروند

    مهدی لطفی اصولگراییه؟!؟ رای به روحانی و عکسش در اجرای مراسم رییس جمهور رو باور کنیم یا اصولگراییش رو؟! بنده به عنوان یه اصولگرا ایشون رو یک مجری کاملن همسو با دولت میدونم

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.