×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

دندانپزشک قلابی 600x337 - منشی خانم دکتر دندانپزشک، یک شبه در نازی آباد دندانپزشکی دایر کرد! + عکس

زن جوان با همدستی شوهرش در نبود زن دندانپزشک اقدام به جعل مدارک پزشکی وی کرده و در نقش یک دندانپزشک از بیماران خود پول می گرفت.

روز ۲۲ شهریور ماه امسال زن جوانی با حضور در کلانتری ۱۳۰ نازی آباد ادعا کرد که برای ترمیم دندان هایش به یک دندانپزشکی در نازی آباد، خیابان مدائن رفته اما زمانیکه با رفتارهای مرموز دندانپزشک زن روبرو شده است بدون اینکه اجازه دهد وی اقدامی روی دندان هایش انجام دهد از دندانپزشکی خارج شده است و احساس می کند که این زن هیچگونه تخصصی در زمینه دندانپزشکی ندارد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران با توجه به تشکیل پرونده غصب عناوین و جعل مدرک پزشکی برای تحقیقات فنی وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست با مراجعه به مطب دندانپزشکی زن جوان در طبقه ی دوم یک ساختمان تجاری ، از خانم دندانپزشک که خودش را بنام دکتر “عاطفه ” معرفی می کرد ، درخواست پروانه مطب دندانپزشکی و در ادامه مدارک هویتی کردند.

در بررسی دقیق مجوز مطب دندانپزشکی و مدارک هویتی ارائه شده از سوی “عاطفه ” و در ادامه انجام تحقیقات پلیسی، کارآگاهان پایگاه هفتم اطلاع پیدا کردند که مجوز و مدارک ارائه شده به آنها متعلق به یک پزشک بنام “عاطفه” است و این در حالی بود که این زن دندانپزشک معصومه ۳۵ ساله بود و مشخص شد وی با جعل مدارک پزشک اصلی اقدام به کلاهبرداری می کند.

همین کافی بود تا سمیه که با اسم جعلی دکتر عاطفه در دندانپزشکی فعالیت می کرد دستگیر شود و ماموران در بازرسی از مطب وی تعداد زیادی سربرگ های مسروقه پزشکی، تصاویر پزشک زن و مهر سازمان پزشکی وی که جعل شده بود به دست آمد.

ماموران در این مرحله برای اطمینان از موضوع به سراغ پزشک اصلی که عاطفه نام دارد رفته و پس از مواجه حضوری متهم و با پزشک زن مشخص شد که سمیه به عنوان منشی و دستیار پزشک در کنار عاطفه مشغول به کار بوده است.

عاطفه به ماموران گفت: در طول مدت چند ماهی که تحت مراقبت های پزشکی جهت تولد فرزندم قرار داشتم ، به پیشنهاد پزشک و اعضای خانواده ام قرار بر آن شد که تا زمان تولد فرزندم استراحت کنم و پس از تولد فرزندم به خاطر مراقبت هایی که از او انجام می دادم در خانه ماندگار شده بودم و در این مدت هیچگونه فعلایت در زمینه دنداپزشکی نداشتم.

سمیه که دیگر راهی جز اعتراف نداشت گفت: با همدستی همسرم و پس از سرقت مجوز پزشکی ، مدارک هویتی و سربرگ های پزشکی خانم دکتر ، اقدام به تهیه ی یک مهر پزشکی بنام او کردیم و در ادامه یک مطب دندانپزشکی در نزدیکی خانه مان راه اندازی کردیم که در این مدت از افرادی که به مطب مراجعه می کردند ، مبالغ مختلفی از ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان را به بهانه های مختلف دریافت می کردم.

سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی ، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران، با اشاره به دستگیری همسر متهم بنام محمود ( ۴۰ ساله ) عنوان داشت: “در ادامه ی تحقیقات ، تعدادی از شکات پرونده شناسایی و به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شدند؛ همچنین شکایت خانم دکتر “عاطفه . الف” نیز بهمراه شکایت وزارت بهداشت اخذ ، متهمین با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.