جمعه, 31 فروردین 1403 Friday, 19 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41363 تعداد نوشته های امروز : 6 تعداد دیدگاهها : 2369×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • لزوم اجرای برنامه های فرهنگی در سطح جامعه
  22 مهر 1396 - 10:41
  شناسه : 96492
  2

  به گزارش روابط عمومی – جلسه شورای فرهنگی شرکت گاز استان گیلان به ریاست مهندس اکبر مدیرعامل شرکت برگزار شد. در این جلسه مهندس اکبر ضمن تسلیت ایام محرم از همه همکاران که در مراسم روزانه زیارت عاشورا و نماز جماعت حضور فعال داشتند تشکر و قدردانی نمود. وی حمایت از فعالیت ها و برنامه […]

  پ
  پ

  شورای فرهنگی شرکت گاز استان گیلان - لزوم اجرای برنامه های فرهنگی در سطح جامعه - جلسه شورای فرهنگی شرکت گاز استان گیلان
  به گزارش روابط عمومی – جلسه شورای فرهنگی شرکت گاز استان گیلان به ریاست مهندس اکبر مدیرعامل شرکت برگزار شد.

  در این جلسه مهندس اکبر ضمن تسلیت ایام محرم از همه همکاران که در مراسم روزانه زیارت عاشورا و نماز جماعت حضور فعال داشتند تشکر و قدردانی نمود.
  وی حمایت از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی را یک خدمت و سرمایه گذاری دانست و اظهار داشت: نباید به امور فرهنگی صرفاً دیدگاه هزینه ای داشت زیرا اجرای آنها سبب افزایش کارآمدی و رضایت کارکنان و تعادل بین زندگی کاری و شخصی و در نتیجه افزایش سطح رضایتمندی ارباب رجوع خواهد شد.
  در ادامه گزارش فعالیت های صورت گرفته در هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر ارائه شد و فعالیت های ملی، مذهبی و بین المللی تا پایان فصل پاییز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در روزهای دانش آموز، دانشجو، هفته بسیج و هفته پژوهش، برنامه های فرهنگی اجرا گردد.
  همچنین علاوه بر انجام فعالیت های فرهنگی برای کارکنان و خانواده آنها، برنامه هایی با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه و رعایت نکات ایمنی گاز در سطح جامعه در نظر گرفته شد و در همین راستا مقرر گردید در آستانه روزهای دانش آموز و دانشجو طی هماهنگی با اداره کل آموزش و پرورش استان و ریاست دانشگاه گیلان، با حضور در مدارس و دانشگاه درخصوص فرهنگ مصرف بهینه گاز و رعایت موارد ایمنی، آموزش های لازم به دانش آموزان و دانشجویان داده شود.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.