مشکل پیش آمده برای رضا علیزاده اداری و بین بخشی است|مشکلی برای ادامه کار آقای علیزاده وجود ندارد

هیچ‌کس نمی‌تواند آبروی کسی را بریزد | ؛ تهدید‌ها جدی است اما دلسرد نشوید | باید مانند جنگ از زیر آتش‌بار سنگین با رشادت عبور کنیم

گازرسانی به روستاهای گردشگرپذیر آستارا ماه آینده پایان می یابد

افشای پشت پرده شایعه برکناری سیف از ریاست بانک مرکزی

دومین اردوی تیمهای دوچرخه سواری گیلان برگزار شد

مرگ جانکاه جوان ۲۷ ساله در خیابان ژاندارمری رشت

مصدومیت وحشتناک یک بوکسور | گوش وی تقریبا کنده شد! + تصاویر

توضیحات جهرمی درباره مصوبه جدید اینترنت

رونالدو با پیراهن استقلال در تمرین نفت حاضر شد! + عکس

اسرائیل کارخانجات نظامی ایران را بمباران کرده است؟

دستگاه قضایی استان در رسیدگی به پرونده ها بدون حب و بغض عمل می کند

دیدگاه وزیر دفاع آمریکا درباره حمله نظامی به ایران!

کد خبر: 107213 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۴:۴۱ - چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا خبر داد؛

تبدیل مدارس بلااستفاده آستارا به خانه‌های ورزش روستایی

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین ورزش و جوانان و آموزش‌وپرورش اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تا مدارس بلااستفاده بخش‌های مرکزی و لوندویل شهرستان آستارا به خانه‌های ورزش روستایی تبدیل شوند.

وحید خاصی‌پور با بیان اینکه ۳۲ درصد از ورزشکاران این شهرستان در مناطق روستایی حضور دارند، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا مدارس بلااستفاده بخش‌های مرکزی و لوندویل در صورت فراهم بودن شرایط به خانه‌های ورزش روستایی تبدیل شوند.

وی ایجاد خانه‌های ورزش روستایی را در قالب انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین ورزش و جوانان و آموزش‌وپرورش دانست و تصریح کرد: کلیه مدارس بلااستفاده موجود در روستاها پس از شناسایی از طریق دهیاری‌ها و هماهنگی با فرمانداری شهرستان آستارا در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار می‌گیرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آستارا ایجاد خانه‌های ورزش روستایی را با هدف توزیع متوازن و عادلانه امکانات ورزشی در شهر و روستا بر اساس سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان و تأکید استاندار دانست و خاطرنشان کرد: مدیریت خانه‌های ورزش روستایی با دهیار روستاهای هدف است.

خاصی‌پور با بیان اینکه پس از تبدیل مدارس بلااستفاده به خانه‌های ورزش روستایی تابلو آن نصب و داخل مدرسه به وسایل موردنیاز ورزشی تجهیز می‌شود، گفت: ورزش‌های رزمی، شطرنج، تنیس‌روی‌میز، فوتبال‌دستی، دارت، والیبال و فوتسال از جمله ورزش‌های قابل‌اجرا در خانه‌های ورزش روستایی هستند.

وی اشاره به اینکه دو باب خانه ورزش روستایی هدف‌گذاری شده تا پایان سال جاری در روستاهای بخش مرکزی و لوندویل شهرستان آستارا ایجاد شود، بیان کرد: افزایش تعداد خانه‌های ورزش روستایی با جدیت تمام در دستور کار ورزش و جوانان این شهرستان قرارگرفته و دنبال می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تقویم شمسی
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار