راه‌اندازی اولین واحد مراقبت آغوشی مادر و نوزاد در گیلان

مرگ دلخراش دختر جوان در حال صحبت با گوشی!

احتمال خروج زودهنگام ترامپ از کاخ سفید

دختر طراح روبات «صیغه یاب» دستگیر شد

هشدار ؛ یک بدافزار خطرناک به موبایل های آسیا حمله کرده است

علوی : ما چه کاری در استان دیگر داشتیم که رسانه ای از مازندران آمده و پول گرفته است | لیست ارقام را منتشر نکردم چون به صحت اطلاعات اطمینان نداشتم

سیدرضا سیددانش عضو شورای مشورتی صاحبنظران ارتباطات و رسانه

شش انتصاب از سوی استاندار گیلان در روزهای پایانی سال | تداوم رویکرد استفاده از جوانان و بانوان

بهره گیری از ظرفیت مردم و سمن ها در توانمند سازی زنان اجتناب ناپذیر است

افق پیش روی بندر کیاشهر ، افق بسیار روشنی است | می‌توانیم کیاشهر را به عنوان یک الگوی توسعه در آینده نزدیک معرفی کنیم

پیاده راه فرهنگی در محله میدان لاهیجان احداث می شود

تصمیمی برای فیلتر کردن تلگرام وجود ندارد | با قدرت چانه‌زنی می‌توانیم حدود و چارچوب انتظارات خودمان را به مدیر تلگرام بقبولانیم

کد خبر: 120033 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵:۱۶ - چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ | بدون نظر | پرینت خبر |

پیرو دستور وزارت کشور؛

مورد خاص فرماندار غرب گیلان؛ آقای عشق مجلس در زادگاه پدری

این فرماندار که به خاطر عدم همسویی با دولت مورد مخالفت بسیاری از حامیان دولت قرار دارد بسیاری از وقت خود را در شهر خود می گذاند، به طوری که سبب شد مقامات عالی استان بارها برای این موضوع به وی تذکر دهند و او را مجبور کند که  فعلا اعلام کند قصد کاندیداتوری ندارد!

گیل خبر نوشت: روز گذشته سخنگوی وزارت کشور با اشاره به دستور جدید وزیر کشور گفت: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند برکنار می شوند. سامانی در این زمینه خاطرنشان کرد: در این خصوص به نهادهای نظارتی وزارت کشور ماموریت داده شد که بر تحقق این امر نظارت داشته باشند.

شاید اگر در میان فرمانداران گیلان بررسی کنیم متوجه افرادی می شویم که به دلیل نزدیکی حوزه انتخابیه خودشان به محل اصلی سکونتشان در رفت و آمد هستند. مهم ترین آن ها یکی از فرمانداران غرب گیلان است که به شدت در تلاش است تا در انتخابات مجلس آینده در بزرگترین حوزه انتخابیه استان گیلان شانس خود را  امتحان کند و از همین جهت بیشتر فعالیت خودش را در زادگاه خود می گذراند تا زمینه ها را برای ورود به انتخابات هموار نماید.

این فرماندار که به خاطر عدم همسویی با دولت مورد مخالفت بسیاری از حامیان دولت قرار دارد بسیاری از وقت خود را در شهر خود می گذاند، به طوری که سبب شد مقامات عالی استان بارها برای این موضوع به وی تذکر دهند و او را مجبور کند که  فعلا اعلام کند قصد کاندیداتوری ندارد!

گفتنی است در ابتدای برنامه های دهه فجر نیز بیشتر از فرماندار، معاون وی کار حضور در برنامه های افتتاحیه را انجام می داد و همین شائبات درباره سکونت در حوزه خدمت این فرماندار افزود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
کانال تلگرام بامردم
telegrambamardom
کمک به محک
آخرین اخبار