چهارشنبه, 30 خرداد 1403 Wednesday, 19 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 42290 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 2404×
همکاری گروهی حتی در بحرانها باعث همدلی و نزدیکی مردم می شود
10 بهمن 1396 ساعت: 13:20
شناسه : 116332
3

اگر همراهی و همکاری تشکلها و گروههای مردم نهاد نبود مطمئنا ستادهای بحران در خدمات رسانی به مردم با مشکلات بیشتری مواجه بودند. حجت طیران گفت: باتوجه به آمادگی لازم در افکارعمومی و نیز بسیج نیروهای اجرایی و خدماتی در سطح شهرستان به نظر می رسد بحران برف اخیر باکمترین خسارت برای مردم به پایان […]

پ
پ

اگر همراهی و همکاری تشکلها و گروههای مردم نهاد نبود مطمئنا ستادهای بحران در خدمات رسانی به مردم با مشکلات بیشتری مواجه بودند.
طیران - همکاری گروهی حتی در بحرانها باعث همدلی و نزدیکی مردم می شود - حجت طیران
حجت طیران گفت: باتوجه به آمادگی لازم در افکارعمومی و نیز بسیج نیروهای اجرایی و خدماتی در سطح شهرستان به نظر می رسد بحران برف اخیر باکمترین خسارت برای مردم به پایان خود نزدیک می شود.
نائب رئیس شورای شهر لاهیجان تاکید کرد: اگر همراهی و همکاری تشکلها و گروههای مردم نهاد نبود مطمئنا ستادهای بحران در خدمات رسانی به مردم با مشکلات بیشتری مواجه بودند. گروههایی که بطور خودجوش به برف روبی در خیابانها و کوچه ها اقدام کردند و برف را از شاخه های درختان شهر تکاندند یا دوستانی که در قالب تیم آفرود شهرستان به بازگشایی شریانهای اصلی و فرعی شهر کمک کردند بی تردید نقش مهمی در این امر داشتند.

دکتر طیران گفت: جا دارد از تمامی نیروهای ستادی ، اجرایی و دوستان زحمتکش و مظلوم خدماتی در شهرداری لاهیجان که از چند ساعت قبل از بارشها باتمام وجود و خالصانه در جهت انجام وظیفه تلاش کردند تشکر و قدردانی شود. بی تردید همت و پشتکار جناب شهردار و مدیریت و همراهی مداوم ایشان با ماشین آلات برف روبی و تیم همراهشان در بوجود آوردن حس آرامش و استفاده مردم از زیبائیهای بارش برف نقش مهم و انکارنشدنی داشتند.

طیران در پایان با تاکید بر پاکسازی کامل معابر و کوچه ها از برف توسط شهرداری اظهار امیدواری کرد که یخبندانهای روزهای آینده حلاوت بارشهای اخیر را به کام شهروندان تلخ نکند.
طیران گفت: از تمامی اعضای محترم ستاد بحران می خواهم تا پاکسازی کامل برفها از منظر شهری و بازگشت شهر به حالت طبیعی در کمک رسانی به مردم همچون روزهای گذشته کوشا باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.