دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۸ تیر - ۱۳۹۸  
false
false

مشاوره وقف در ادارات لاهیجان 2 600x400 - دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد

حجت السلام سید حامد میرحسینی، نماینده عالی سازمان اوقاف و امورخیریه در شهرستان لاهیجان و سیاهکل ضمن اشاره به استقبال خوب مسولان رده بالا شهرستان از ایجاد دفاتر مشاوره وقف در ادارات شهرستان لاهیجان ‌، اظهار داشت ؛ هدف از ایجاد این مراکز در سطح ادارات هدایت هدف مند خیرین و واقفین در جهت ایجاد وقف های جدید با نیات به روز و مورد نیاز جامعه است .

وی در ادامه با اشاره به ثمرات خوب وقف هم در جامعه و هم برای دولت ، گفت : بزودی مراکز مشاوره وقف در سطح تمامی ادارات فرهنگی شهرستان ، من جمله شهرداری ، تبلیغات اسلامی ، بهزیستی ، ارشاد اسلامی ، آموزش و پروش و کمیته امداد نیز دایر خواهد شد .

سید حامد میرحسینی در ادامه از ایجاد ستاد مردمی وقف در بقاع متبرکه با حضور خیرین و اعضای هیات امنا خبر داد و بیان داشت : امروز دشمنان اسلام با کم اثر جلوه دادن نقش مساجد و بقاع متبرکه در هدایت مردم سعی در جنگ نرم دارند که خوشبختانه با برنامه ریزی های سازمان اوقاف این حربه دشمن نیز شکست سنگینی خورد .

نمایتده عالی اوقاف در شهرستان لاهیجان و سیاهکل ضمن اشاره به آغاز دهه وقف بیان داشت : در این فرصت ده روزه اداره اوقاف و امور خیریه لاهیجان با برپایی خیمه معرفت در بقاع متبرکه ، مجلس یادبود خیرین و واقفین ، محافل انس با قرآن و نشست های تخصصی با صنوف مختلف ، سعی در تبلیغ فرهنگ وقف خواهد داشت.

تصاویر ؛ محمد صادق غلامی

مشاوره وقف در ادارات لاهیجان 1 600x320 - دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد مشاوره وقف در ادارات لاهیجان 2 600x400 - دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد مشاوره وقف در ادارات لاهیجان 3 600x400 - دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد مشاوره وقف در ادارات لاهیجان 4 600x400 - دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد مشاوره وقف در ادارات لاهیجان 5 600x400 - دفاتر مشاوره وقف در ادارات لاهیجان افتتاح شد

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true