دوشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 8 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 41235 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد دیدگاهها : 2365×
 • شعار سال

  شعار سال 1403

 • لغو بازدید آقای وزیر علی رغم همه تمهیدات انجام شده / ملاقات با وزیر بهداشت به سبک بین مریض!
  08 بهمن 1400 - 19:26
  شناسه : 193068
  0

  مدیرعامل یک کارخانه تولیدی حوزه بهداشت و سلامت طی دلنوشته ای که در فضای مجازی منتشر نمود به انتقاد از وزیر بهداشت و تیم وی به دلیل عدم بازدید از این واحد علی رغم برنامه ریزی ها و  تمهیدات انجام شده پرداخت.

  پ
  پ

  photo 2022 01 28 12 25 48 - لغو بازدید آقای وزیر علی رغم همه تمهیدات انجام شده / ملاقات با وزیر بهداشت به سبک بین مریض! - بهداشت

  به گزارش «بامردم» در این متن که در برخی از  صفحات منتشر شده، آمده است:

  ملاقات با وزیر بهداشت !!

  ۱۵ روز پیش ، مدیر شهرک صنعتی سیاهکل به بنده گفتند که در فرمانداری ، تصمیم گرفته شده ، که در سفر قریب الوقوع ریاست جمهوری به استان گیلان ، فاز توسعه کارخانه لفاف خزر مورد بازدید قرار بگیرد تا با توجه به اهمیت تولیدات این شرکت ، بتوان گشایشی در رفع مشکلات و موانع تولید این واحد بوجود بیآید ..

  و دو روز بعد هم نمایندگانی از ریاست جمهوری و استانداری به سیاهکل آمدند تا ، مکان های پیشنهادی فرمانداری سیاهکل را برای روز بازدید ، از نزدیک رصد کرده و مورد بازديد و بررسی قرار بدهند ..

  نمایندگان مزبور بعد از یک بازديد دوساعته از واحد ما در شهرک سیاهکل ، ضمن با اهمیت دانستن فعالیت های تولیدی این واحد در زیر ساخت سلامت و درمان و رویت تعداد زیاد اشتغال ، بازديد از واحد لفاف خزر را در روز سفر ریاست جمهوری مورد تاکید و قطعی نمودند و قول دادند که سعی خواهند کرد که ترجیحا ، وزیر بهداشت برای بازديد به شهرستان سیاهکل و لاهیجان بیآید ..

  از آنروز به بعد ، بازديد های متعددی از ناحیه فرمانداری و روسای ادارات صمت و کار و تامین اجتماعی سیاهکل وشهرک های صنعتی استان از کارخانه ما انجام گرديد تا همآهنگی ها برای اجرای هر چه بهتر بازديد نماینده رئیس جمهور صورت پذیرد .

  از سه شنبه گذشته هم (سه روز قبل ) ، رفت و روب و جارو کشی در شهرک انجام گرديد و نخاله های ساختمانی با لودر و کامیون پاکسازی شدند و لامپ های تیر برق ها تعویض شدند ..

  از طرف دیگر معلوم شد که نماینده های اعزامی هم به قولشان وفا کردند و قرار شده که وزیر بهداشت به سیاهکل بیاید و اولویت شان هم بازديد از واحد ما باشد …

  ما هم روز پنجشنبه (دیروز ) را تعطیل کردیم تا بجایش ، امروز (جمعه) کار بکنیم تا وزیر بتوانند خطوط تولیدی و خطوط مونتاژ تجهیزات پزشکی و طرح توسعه را در حال کار مورد بازديد قرار دهند …

  کار های عمرانی و ساختمانی را تعطیل کردیم و یک برنامه ریکاوری و بازسازی و زیبا سازی را در مسیر ورودی جناب وزیر اجرا کردیم ..

  بدلیل نصب کامپوزیت به دیوار های ساختمان جدید ، سالن ورودی ما پر از داربست بود و البته دستگاه پنج لایه بزرگ و جدیدی هم که قرار بود بعد از راه اندازی نیاز کشور را برطرف بکند و حداقل یکصد اشتغال جدید بوجود بیآورد ودر حقیقت آس ما برای بازديد بود ، در همین ساختمان جدید و در در حال کامپوزیت شدن و میان داربست ها بود ..

  میز و صندلی و میکروفن و چند تلویزیون مدار بسته که سالن های تولیدی را همزمان نشان بدهد…قاری قرآن و آمدن هیات مدیره شرکت از مشهد به سیاهکل و خرید ابزار پذیرایی و حدود سی چهل میلیون تومان خرج و…الی آخر تا اینکه …..

  دیروز بعد از ظهر زنگ زدند که تیم امنیت و حفاظت جناب وزیر بهمراه جناب فرماندار ، در قالب هفت ، هشت اتومبیل برای ممیزی به کارخانه می‌آیند تا قبل از آمدن وزیر همه چیز را چک بکنند …

  فرماندار جلوی درب کارخانه از ماشین پیاده شدند و بعد از احوالپرسی با بنده که به‌ استقبالش رفته بودم، با لبخند و اعتماد بنفس زیادی به برادران حفاظت و امنیت وزیر فرمودند که محل کارخانه اینجاست و سپس بنده را به آقایان معرفی کردند ..

  برادران از بیرون و در خیابان به انبوه داربست های پروژه توسعه ما نگاهی کردند و همان جا (در خیابان ) ایستادند و بنده با اشاره فرماندار ، شروع کردم به توضیح دادن که این کارخانه کارش چیست و چی تولید می‌کند و ….

  ظاهرا هیچ کدام از آن آقایان ، از باب تخصصی با تولید این کارخانه آشنایی نداشتند و شاید فکر می‌کردند که یک واحد صنعتی پزشکی باید شبیه یک بیمارستان باشد …

  ظاهرا برای آنها طرح توسعه این واحد (سوله با ارتفاع ۱۲ متر و دستگاه با ارتفاع ۹ متر و طول ۱۵ متر ، که تنها دلیل کاندیدا شدن برای بازديد بوده اصلا مهم نبود ..

  با اصرار فرماندار و خواهش بنده ..موفق شدیم این حضرات را به داخل کارخانه بکشانیم …
  هرچه از پروژه و کاربرد تولیدات گفتیم ، توجهشان جلب نشد …

  بالاخره سرتیم اکیپ پیش قراولان وزیر فرمودند که بعلت فشرده بودن وقت و برنامه ها ، امکان بازديد جناب وزیر از این واحد مقدور نمیباشد ،

  به جناب فرماندار نگاهی کردم و برگشتم به این برادر که قد بلند و چهارشانه ای هم داشت ، گفتم :

  ولی ما سه روزه همه چیز را بهم ریخته ایم …
  کلی خرج کرده ایم ..
  کار ساختمانی پروژه را سه روز تعطیل کرده ایم …
  با اینکه سه شیفته مجبور به تولید بودیم ، بخاطر بازديد روز جمعه جناب وزیر ، امروز ( پنجشنبه) کارکنان را تعطیل کرده ایم تا جمعه بیایند …
  یعنی همه باد هوا ؟؟؟؟

  همان برادر بزرگه فرمود ،
  برای شما ۵ دقیقه وقت از وزیر میگیریم که صحبت های تان و خواسته هایتان را به ایشان بگویید و رو کرد به فرماندار ، که ایشان از صبح بیایند فرمانداری و قبل از جلسه شورای اداری و یا بین مریض یه ملاقات با وزیر داشته باشند …

  از ایشان تشکر کردم و بعدش هم رفتند…
  در دلم هزار تا فحش بخودم دادم و از اینکه مجددا ساده اندیشی کرده و به این جماعت اعتماد کرده بودم به خودم لعنت فرستادم …

  کمی دلخور و احساس سرخوردگی داشتم …همکارانم به من دلداری میدادند

  به دوست عزیزم آقای مهندس گرامی زنگ زدم و از ایشان خواستم ، قسمت‌های کوچکی از گزارشات تصویری تولید واحد ما را که زحمتش را در سیاهکل و مشهد کشیده بودند ، را در قالب یک کلیپ چند دقیقه ای آماده بکنند تا بتوانم در فضای مجازی به اشتراک بگذارم ، بلکه …خدا خواست و دست بدست شد و به رویت وزیر عزیز بهداشت مان برسد تا از موجودیت چنین واحد تاثیر گذاری در حوزه سلامت و درمان کشور مطلع بشوند و بدانند که دیگر نیازی به واردات کالاهای نامبرده شده در این گزارش نیست ، و حواس شان باشد که پس از لغو تحریم ها ، ارز ۴۲۰۰ تومانی کشور را برای واردات این نوع کالا ها ، به مافیا های دارو ندهند .

  آقای وزیر متاسفانه تولید کننده همیشه در این کشور مظلوم واقع می‌شود و هر کسی که زورش برسد، لگدی بر پیکر تولید و تولید کننده می‌کوبد..
  در حالیکه تولید ناخالص ملی ، رکن اصلی اقتصاد یک کشور محسوب می‌شود ..اشتغال و کارآفرینی فقط در حمایت از تولید و رونق تولید ممکن میگردد..

  آقای وزیر بهداشت ..
  میدانم که ماموریت شما بازديد های تخصصی در حوزه وزارتخانه شما نبوده و شما بعنوان نماینده معین رئیس جمهور به شهر ما آمدید …

  ولی خدا وکیلی ، بازديد شما از پل ناتمام میدان گیل لاهیجان که ده سال طول کشیده تا نصفش ساخته شود و نماد تدبیر و سخت کوشی مدیران و نمایندگان شهرم میباشد ، اینقدر مهم بود ؟

  مثلا امکان نداشت ، ضرورت تکمیل این پل و گزارش کسری بودجه این پروژه طلسم شده را به هیات دولت انتقال میدادید و بجایش بازديد از یک واحد صنعتی موثر در درمان کشور را لغو نمیکردید ؟

  خوشبو – مدیرعامل لفاف خزر
  جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۸

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.