×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری با حضور دكتر باقري پور رييس نمايندگي وزارت امور خارجه در استان گيلان برگزار شد.

اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 1 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 11 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 10 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 9 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 8 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 7 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 6 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 5 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 4 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 3 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری 2 - اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سالجاری برگزار شد

حسینعلی خدایگانی : انباشت زباله در جنگل ها و طبیعت استان های شمالی از مرز فاجعه گذشته است / جذب توریسم افزایش اشتغال و گردش بیشتر اقتصادی جامعه را به همراه دارد

حسینعلی خدایگانی رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در اولین جلسه شورای شهر لاهیجان در سال ۱۳۹۶ ، ضمن عرض تبریک سال نو به همشهریان فهیم لاهیجانی ، با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری ؛ آرزوی سالی خوب و سرشار از موفقیت برای ملت شریف ایران بویژه شهروندان گرانقدر لاهیجانی را در سایه الطاف الهی و ذل توجهات امام عصر (عج ) و رهنمودهای نائب بر حقشان حضرت آیت ا… خامنه ای مد ظله العالی داشتند .
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان از تلاش و زحمات کلیه مسئولین و کارکنان ادارات ، دستگاههای اجرایی و خدمات رسان ، اصناف و همه همشهریان عزیز که باعث شدند در ایام نوروز ، شهر لاهیجان میزبان خوبی برای مسافران و گردشگران نوروزی باشد ، تشکر و قدردانی نمودند .
وی رضایتمندی مسافران از اقامت خود در شهر لاهیجان را ناشی از فرهنگ بالای مردم لاهیجان عنوان و افزودند : افزایش چندین برابری مسافران نوروزی گویای این مهم است و توجه به بحث جذب توریسم در سراسر دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است . وی گفت :کمک به جذب توریسم در واقع افزایش اشتغال و گردش بیشتر اقتصادی جامعه را به همراه دارد و همانگونه که مقام معظم رهبری در چند سال اخیر همواره بر این موضوع تأکید داشته اند ، می بایست همه مسئولین دست به دست هم دهند و در جهت شکوفایی هر چه بیشتر اقتصادی جامعه تلاش کنند .
حسینعلی خدایگانی دستاوردهای امروز شهر لاهیجان را حاصل تلاش چندین ساله تیم مدیریت شهری بویژه شهردار لاهیجان و اهتمام یکایک اعضای شورا عنوان و افزودند : هرچند ما نیز معتقدیم که شهر لاهیجان در آن جایگاه ایده آل خود قرار ندارد ولی خدمات انجام شده با توجه به وسع و بودجه شهرداری و امکانات موجود فراهم شده و اعضای شورای اسلامی شهر در این چند سال همواره تلاش نموده اند با وفاق و همدلی ، آنچه را که به صرف و صلاح شهر و شهروندان بوده در نظر گیرند .
وی در همین خصوص از اعضای شورا خواست با عنایت به ماههای پایانی دوره چهارم شورا ، همچون گذشته با پشتکار و همدلی حامی شهرداری در اجرای پروژه های خدماتی باشند و تا آخرین روزی که بعنوان منتخب مردم هستند ، از فرصت خدمت رسانی به شهرو شهروندان استفاده نمایند .
رئیس شورای اسلامی استان گیلان با اشاره به تلاش های فراوان به جهت حل مشکل زباله در استان گیلان و عدم تحقق این موضوع تا کنون ،اظهار داشتند : زباله باعث تخریب سرسبزترین استان‌های شمالی کشور شده است و متأسفانه امروز شاهد هستیم که انباشت زباله و عدم امحاء صحیح زباله های شهری در شهرهای استان گیلان باعث از بین رفتن محیط زیست و آسیب های جدی در این زمینه شده و این موضوع با صدور بخشنامه و دستور العمل قابل حل نمی باشد و حجم انبوه زباله در حاشیه دریا و جنگل در حال از بین بردن محیط زیست و متعاقب آن سلامت افراد است .
وی گفت : انباشت زباله در جنگل ها و طبیعت استان های شمالی از مرز فاجعه گذشته است و این زباله ها بهترین فضاها و چشم انداز جنگل ها و طبیعت استان های شمالی را تهدید می کنند.
وی به نمایندگی از افزون بر هفت هزار خانواده شورای شهر، روستا و بخش در استان گیلان ، از کلیه فرمانداران ، شهرداران و همه مسئولین استان گیلان تقاضا نمود، به جهت نجات استان گیلان از این فاجعه زیست محیطی دست به دست هم دهند و با استمداد از مدیران کشوری این مشکل را حل نمایند .
وی با اشاره به تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم شهرداری در ایام نوروز ، از شهردار و پرسنل پر تلاش شهرداری لاهیجان تشکر و قدردانی نمودند .


مهران آزادسرو خواستار شد : تداوم همدلی تیم مدیریت شهری بمنظور اتمام پروژه های عمرانی و خدماتی شهرلاهیجان

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان ، مهران آزادسرو در اولین جلسه شورای شهر در سالجاری با عرض تبریک و تهنیت سال جدید و آرزوی سال خوب و خوش برای ملت شریف ایران بویژه همشهریان عزیز لاهیجانی ، به بیانات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال با عنوان اقتصاد مقاومتی اشتغال و تولید اشاره و افزودند : ان شاءا… در سالجاری با تدبیر و تلاش شورای اسلامی شهر و تیم مدیریت شهری ، همسو با شعار سال در جهت رفع مشکلات شهروندان گام برداریم .
وی با تأکید بر زمان کوتاه باقیمانده از دور چهارم شورا خواستار تداوم همدلی اعضای محترم شورا در جهت اتمام پروژه های عمرانی و خدماتی شدند .
مهران آزادسرو با اشاره به حقوق و مزایای معوق پرسنل زحمتکش شهرداری خواستار پیگری مطالبات شهرداری و پیگیری پرونده های کمیسیون ماده ۷۷ و همچنین ارائه آمار دقیق بدهی ها و مطالبات شهرداری و نیز میزان پرداخت مطالبات پیمانکاران شدند .
مهران آزادسرو از تلاش و زحمات تیم مدیریت شهری ، فرماندار شهرستان لاهیجان ، فرماندهی نیروی انتظامی ، پلیس راهور ، اداره اوقاف ، آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان ، اصناف و همه عزیزانی که موجبات آرامش و رفاه شهروندان و مسافران را در ایام نوروزفراهم کردند، تشکر و قدردانی نمودند .


سید رضی فلاح چای : با توجه به کمبودهای موجود همواره تلاش بر این بود که شهر لاهیجان را به جایگاهی که در خور و شأن آن است ، برسانیم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان ، سید رضی فلاح چای در اولین جلسه شورای شهر در سالجاری با عرض خیر مقدم به دکتر باقری پور هم بعنوان شهروند لاهیجی و هم مسئول کشوری و استانی ، حضور وی را در اولین جلسه شورای اسلامی شهر لاهیجان موجب دلگرمی عنوان نمودند .
وی با تبریک عید نوروز از تلاش فراوان شهردار و پرسنل زحمتکش شهرداری در این ایام قدردانی و افزودند : حضور چندین هزار گردشگر و مسافر در ایام نوروز و بازدید از شهر لاهیجان مایه مباهات است و گویای تلاش و زحمات فراوان مسئولین شهر و شهرستان و ایجاد زمینه مناسب برای استفاده مسافران و گردشگران است .
سید رضی فلاح چای استقبال گردشگران از شهر لاهیجان و اولویت قراردادن شهر لاهیجان بعنوان یکی از اولین شهرهای گردشگری را نشان از تلاش چندین ساله مدیریت شهری عنوان و افزودند: با توجه به کمبودهای موجود همواره تلاش بر این بود که شهر لاهیجان را به جایگاهی که در خور و شأن آن است برسانیم و امیدواریم که در آینده نیز با تلاش مدیران شهری به این مهم دست یابیم .
وی با تأکید بر برنامه ریزی لازم جهت پرداخت حقوق و مزایای معوق پرسنل شهرداری ، آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای همه خدمتگزاران مردم بویژه شهردار لاهیجان که با توجه به منابع موجود توانستند رضایت کارکنان شهرداری را جلب نمایند ، داشتند .
وی همچنین خواستار اتمام پروژه های عمرانی و خدماتی شهرلاهیجان در ایام باقیمانده دورچهارم شورای شهر شدند.
وی از تلاش و زحمات کلیه مدیران شهرستان ، فرماندار ، فرماندهی نیروی انتظامی ، پلیس راهور ، اصناف و … در ایام نوروز ، تشکر و قدردانی نمودند.


ابراهیم خوشحال : جشنواره برداشت چای با شکوهتر برگزار شود/ اجرای فاز اول آرامستان عمومی شهر در شش ماهه نخست سال عملیاتی گردد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان ، ابراهیم خوشحال در اولین جلسه شورای شهر در سالجاری ، ضمن تبریک و تهنیت سال جدید با اشاره به برنامه های فرهنگی بسیار خوب و متنوع شهرداری لاهیجان در ابتدای سال ۹۶ از جمله اجرای جشنواره نوروزی در حاشیه استخر ، برپایی سیرک در محل مجموعه حاجی آباد و رسیدگی به امور مهمانان نوروزی ، از تلاش و زحمات مضاعف شهردار و پرسنل پر تلاش شهرداری لاهیجان در ایام نوروز تشکر و قدردانی نمودند .
وی با اشاره به اتمام فصل بارندگی و آغاز فصل اجرای پروژه های عمرانی از شهردار لاهیجان خواستند تمهیدات لازم بمنظور اتمام پروژه های نیمه تمام و لکه گیری و روکش آسفالت معابر سطح شهر بصورت جدی در دستور کار شهرداری قرار گیرد . همچنین پرداخت حقوق و مزایای معوق پرسنل زحمتکش شهرداری در اولویت قرار گیرد و اجرای فاز اول آرامستان عمومی شهر نیز با توجه به اقدامات انجام شده و پیگیری های بعمل آمده در شش ماهه نخست سال عملیاتی گردد .
ابراهیم خوشحال از زحمات همه مسئولین شهرستان ، فرماندار و اعضای شورای تأمین ، فرماندهی نیرو انتظامی و راهور ودستگاههای اجرایی ، اورژانس ، بیمارستان ، آموزش و پرورش ، کمیته امداد ، هلال احمر ، اصناف ، هتل و رستوران و دیگر اقشار که در ایام نوروز با تلاش خود زمینه رفاه و آسایش شهروندان و مسافران را فراهم نمودند، تشکر و قدردانی نمودند.
وی خواستار برگزاری هر چه باشکوهتر ویژه برنامه روز چای نسبت به سال گذشته شد و از ریاست شورا و شهردار لاهیجان خواستند با عنایت به اهمیت این محصول اقتصادی شهرستان و بمنظور برگزاری هرچه بهتر مراسم ویژه این روز با دعوت از مسئولین کشوری و استانی ، نمایندگان مجلس ، استانداران و ائمه جمعه و فرمانداران مناطق چای خیز ، مرکز تحقیقا چای کشور ، کارخانه داران و سندیکای چای شمال ، تجار چای ، کارشناسان و افراد مرتبط با صنعت چای ، زمینه مناسبی را برای شناساندن هرچه بیشتر این محصول استراتژیک به گونه ای که در منزلت و جایگاه شهر لاهیجان باشد فراهم و به صورت جدی برنامه ریزی لازم را بمنظور برگزاری جشنواره برداشت چای انجام نمایند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.